Вијавија Кратки Директно Боб Перики Т Дел Директно Човечка Коса Перики За Црни Жени Длабок Среден Дел Чипка Предни Перики Претходно Откинати Мекост на Косата 8

Вијавија Кратки Директно Боб Перики Т Дел Директно Човечка Коса Перики За Црни Жени Длабок Среден Дел Чипка Предни Перики Претходно

DEN 703.84

Новак

Достапно за нарачка

Материјал за коса : 100% Необработена Бразилска Девица Човечка Коса Директно 4х1 Т Дел Чипка Предна Човечка Коса Перики, Отсечени Од Млада Дама Донатор, Мека и Жива, Без Пролевање И Заплеткување. Тип на перика : Права Коса Т Дел Чипка Предна Перика Човечка Коса, Мека И Свиленкаста, Полна И Густа, Може Да Биде Обоена И Избелена Сами Ако Сакате Да Ги Испробате Другите Нови Бои. Големина на капачето : Средна Големина На Капачето (21"-22"), Боја На Чипка : Светло-Кафеава, Врвна Швајцарска Чипка Со Чешли, Ремените за Прилагодување може Да се Испреплетат Во Фиксна Положба, Цврсто и Трајно и Може Да се Прилагодат на Различни Големини на Главата. Добар Квалитет Чипка Предна Перика За Жени : Природна Црна Боја Човечка Коса Насоки, Може Да Биде Обоена/Изветвена/Пермирана/Обележана. Може Да Се Редизајнира/Завитка/Направи Различни Стилови. Големината На Капачето Е Околу Просечна Големина ( 22"-22,5"). Погоден За Повеќето Црни Жени. Ако Треба Да Ја Прилагодите Големината Или Бојата На Капачето, Ве Молиме Контактирајте Не. Нема Ризик За Купување : Сигурен Брз Превозот Од Магацин. Нормално Испорака Во Рок Од 2-3 Работни Дена. Прифатете Враќање Во Рок Од 30 Дена, Треба Само Да Ја Натерате Косата Да Се Чува Во Оригинално Пакување И Состојба. Без Миење Или Сечење. Ако Ви Треба Друга Помош, Ве Молиме Контактирајте Не. Опис На Производот : Перика Тип : Т Дел Боб Перика Коса Текстура : Директно Човечка Коса Перика Материјал : 100% Човечка Коса Собрани Од Млади Донатор Дама Чипка Големина : 4" Х 1 " Чипка Големина (Длабок Среден Дел) Чипка Материјал : Светло-Кафеава Швајцарската Чипка ( Натпревар Со Бојата На Кожата), Мекост И Дише. Структура На Капачето : Капаче Со Просечна Големина (21"-22,5"), Погодно За Повеќето Луѓе. 3 Комбинации Со Прилагодлив Ремен. Боја На Коса : Природна Црна Боја, Може Да Биде Обоена/Избелена/Пермирана Како Што Сакате. Совети : 1.Сите Перики Ќе Пролеат Малку Особено Кога Ќе Ги Носите Прв Пат. Исто Така Е Лесно Заплеткано Ако Го Носите И Негувате На Погрешен Начин. За Да Избегнете Заплеткување и Пролевање, Ве Молиме Не Ја Чешлајте Оваа Кратка Боб Перика кога е Влажна, Не Користете Фен За Коса, Не Мијте Ја Перика Со Екстремно Топла Вода. 2.Нашата Коса Е 100% Без Хемикалии,Но Може Да Има Локален Мирис На Шампон, Во Секој Случај Ќе Го Подигне Мирисот На Шампонот И Регенераторот Кратко Време По Заедничкото Миење. 3.Нормално, Косата Може Да Трае Повеќе Од 1 Година Под Добра Нега. 4.Доволно Целосна И Сјајна Коса, Апсолутно Мазна Од Врвот До Крај. Направете Популарни Стилови Како Што Сакате! Почетник-Пријателски/Брзо Рестилизирана Инсталација.

Избор на клиент