Квинлукс Перики Русокоса Нагласува HD Транспарентна Чипка Фронтална Човечка Коса Перика Омбре Боја Лабав Бран На Телото 13x6 HD Чипка Без Лепак Предна Перика За Жени П

Квинлукс Перики Русокоса Нагласува HD Транспарентна Чипка Фронтална Човечка Коса Перика Омбре Боја Лабав Бран На Телото 13x6

DEN 4159.84

Новак

Достапно за нарачка

1.100% Бразилска Човечка Коса, Мек, Здрав Крај, Без Сува, без фоликул, без заплеткување Без пролевање. 2.ХД Транспарентна Чипка, Одговара На сите Кожи. 3.Просечна или друга големина чипка предната капа, прилагодлив и удобен. Детална големина може да се најде во описот на производот. 4.Ако ви треба голема капа или мала капа, ве молиме директно пишете ни пред да ја извршите уплатата. 5.Завиткајте ја и исправете ја косата со соодветна температура.

Избор на клиент

Феоја Жени Сино Зелени Боб Перики Со Удирања Боб Перики Девојка Коспалија Перики Партија Перика Новак
Феоја Жени Сино Зелени Боб Перики Со Удирања Боб Перики Девојка Коспалија Перики Партија Перика

Висококвалитетен Материјал : перика за коса од Женски влакна, Без Заплеткување, не е лесно да падне...

DEN 3.00
Надвор Од Дневната Перика Необработена Човечка Коса чипка дел Перика Влажна И Брановидна ХХ ПРИРОДЕН БРАН 16 Новак
ЏИШУН Чоколадо 13х4 Обурн Браун И 99Ј Биргундија 13х4 Чипка Предни Перики Човечка Коса Новак
ЏИШУН Чоколадо 13х4 Обурн Браун И 99Ј Биргундија 13х4 Чипка Предни Перики Човечка Коса

`+Чипка Предни Перики Човечка Коса Материјал 12а 100% Човечка Коса Перики, суровини доаѓаат од млада девојк

DEN 4159.68