32 Инчи 360 Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Извадена, Тело Бран Целосна Чипка Човечка Коса Перики За Црни Жени Транспарентни Чипка Предни Перики Човечката

32 Инчи 360 Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Извадена, Тело Бран Целосна Чипка Човечка Коса Перики За Црни Жени Транспарентни

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

1, Премиум Материјал За Коса : 360 Предни Перики Од Чипка Човечка Коса 150% Густина, 100% Необработена Бразилска Девствена Бран На Телото Човечка Коса и претходно искубена Со Бебешка Коса. Целосна и Густа, Свиленкаста Мека и Здрава. 2, Квалитет На Косата : 360 Бранови На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса Без Мирис, Без Заплеткување, Без Пролевање, Мек Допир. Може Да биде Завиткан, Изветвен, Обоен, Пермиран, Издржлив, Еднократно И Стилизиран како Вашата Коса. 3, Текстура На Косата : 360 Чипка Предни Перики Човечка Коса. Поголема Од Предната Перика Од Чипка 13х4, Подолга Линија на Коса, Поприродна, може Да се Редизајнира На Средниот дел или Споменатиот Дел Како што Сакате. 4, Големина На Чипка : 360 Предни Перики Од Чипка Човечка Коса, 100% Рачно Изработена, Симулирана Скалпа, Капа со Средна Големина(21,5-22,5 инчи) и Прилагодливи Ремени, Поудобни за Носење. 5, Брза Испорака : 1-дневна Испорака, 2-дневна Испорака и Стандардна Испорака; Нема Поврат На Средства Или Услуга За Размена (Контактирајте Со Продавачот За Брзо Враќање во рок од 1-12 часа).

Избор на клиент

Шејк Н Оди Органска Синтетичка Чипка Предна Перика-ХАЛО БРАН 32 Новак
Шејк Н Оди Органска Синтетичка Чипка Предна Перика-ХАЛО БРАН 32

БОЈА ПРИКАЖАНА НА МОДЕЛОТ : 1б.5 " Централен Дел Уво До Уво Чипка Напред ВИТКАЊЕ ЖЕЛЕЗО ТОПЛИНА БЕЗБЕДНО д�

DEN 3.33
Боби Бос ХД Чипка Предна Перика Медифреш 13х4 Длабока Чипка МЛФ256 Вивиен Новак Попуст
Боби Бос ХД Чипка Предна Перика Медифреш 13х4 Длабока Чипка МЛФ256 Вивиен

13х4 Длабока чипка Носење Без Лепак Беспрекорна Слободна Разделба Природни Влакна За Бебиња...

DEN 634.72
Ракел Велч Тековни Настани Боб Перика Со Долга Текстура, Капаче Со Просечна Големина, Рл32/31 Цинабар, Новак
Ракел Велч Тековни Настани Боб Перика Со Долга Текстура, Капаче Со Просечна Големина, Рл32/31 Цинабар,

Боја : главната слика покажува рл32 / 31 Цинабар боја; Просечна големина; напред : 13", Круна : 13", Страни : 8,25", Н

DEN 3.33
ЏИШУН Чоколадо 13х4 Обурн Браун И 99Ј Биргундија 13х4 Чипка Предни Перики Човечка Коса Новак
ЏИШУН Чоколадо 13х4 Обурн Браун И 99Ј Биргундија 13х4 Чипка Предни Перики Човечка Коса

`+Чипка Предни Перики Човечка Коса Материјал 12а 100% Човечка Коса Перики, суровини доаѓаат од млада девојк

DEN 4159.68
Фрида Европска перика за човечка коса-Дороти Светло-Кафеава Со Нагласува Врвна Големина На Кожата Новак
Фрида Европска перика за човечка коса-Дороти Светло-Кафеава Со Нагласува Врвна Големина На Кожата

Дороти е шик перика со должина на брадата, со долги слоеви Дороти е достапна во права текстура и може да �

DEN 2.67
Сензационална чипка предна перика-облак 9 13х5 чипка страничен дел корнроу Новак
Сензационална чипка предна перика-облак 9 13х5 чипка страничен дел корнроу

Сензационална Синтетичка Коса Чипка Предна Перика Облак 9 Швајцарска Чипка 13х5 Чипка Разделба Плетенка

DEN 1.67
Надвор Од Дневната Перика Необработена Човечка Коса чипка дел Перика Влажна И Брановидна ХХ ПРИРОДЕН БРАН 16 Новак