Амикадом #AV9590 6 Инчен Клип Вентилатор Пренослив Десктоп Вентилатор Со Led Осветлување Осцилирачки Вентилатор Три Брзини Вентилатор За Ладење Силен Ветер Тивко Опе

Амикадом AV9590 6 Инчен Клип Вентилатор Пренослив Десктоп Вентилатор Со Led Осветлување Осцилирачки Вентилатор Три Брзини Вентилатор

DEN 143.84

Новак

Достапно за нарачка

●Пренослив Вентилатор+Вентилаторот За Ладење Може Да Направи Силен Ветер Со Тивко Работење. Со Силни Клипови, Може Да Биде Стабилен Фиксиран На Масата, Креветот И Автомобилот,. Итн. ●Три Брзина На Ветерот Со Едно Копче Осцилирачки Вентилатор ● Вентилаторот Има 3 Енергетски Ефикасни Поставки За Брзина Од Низок До Силен Ветер. Со Едно Копче,. Нема Посложени Поставки. Едно Копче За Вклучување/Исклучување На Функцијата За Тресење На Главата, 120 ° Ротирачка Испорака На Воздух. `+Стилски Дизајн И Повеќекратна Употреба Биро. Вентилаторот Има Мазен Стилски Дизајн, Кој Може Убаво Да Се Вклопи Со Различни Места.И Тоа Може Да Се Користи Како Биро Вентилатор, Работа Вентилатор За Дома, Канцеларија Училиште. €Led Осветлување Quonetouch За Вклучување/Исклучување На Светлото. Долго Притиснете Го Контролното Копче За Да Ја Прилагодите Осветленоста На Светлината. Обезбедете Осветлување За Читање И. Одење Ноќе.●Совршен Подарок●Убав Подарок За Родители, Пријатели, Старешини И Деца. Вклучен Пакет : 1 € Fan1_ Упатство За Употреба1 € Кабел За Напојување. #AV9590 6 Инчен Клип Вентилатор Пренослив Десктоп Вентилатор Со Led Осветлување Осцилирачки Вентилатор Три Брзини Вентилатор За Ладење Силен Ветер Тивко Опе.

Избор на клиент

10 Бои Сафир Во Форма На Срце Свадба Ветување Прстен Бело Злато Накит Големина6-11 Новак
10 Бои Сафир Во Форма На Срце Свадба Ветување Прстен Бело Злато Накит Големина6-11

Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Материјал : Бело Позлатено Главен Камен : Сафир Големина : 611 Нај

DEN 1305.60
васана ла луне и ле дос мере филе амур коер пендентиф колиер бижукс де фамил Новак
васана ла луне и ле дос мере филе амур коер пендентиф колиер бижукс де фамил

Висок Квалитет и 100% Сосема Нов Материјал : Сребрена Боја : Сребрена Стил : Приврзок Количина : 1 парчиња Ѓе

DEN 2.33
Аура Накит 925сребрена Смарагд 6.8 Кт Свадба 6-10 Модна Големина Прстен Женски Накит Жаба Новак
Аура Накит 925сребрена Смарагд 6.8 Кт Свадба 6-10 Модна Големина Прстен Женски Накит Жаба

Висок Квалитет и 100% Сосема Нов Метал : 925 Сребро Главен Камен : Смарагд Големина На Прстен( Прибл) : 6 / 7 / 8 / 9

DEN 264.00
Жени Сјајна 925 Сребрена Бела Топаз Бесконечност Накит Свадба Сет Прстен Сз 5-10 Новак
Жени Сјајна 925 Сребрена Бела Топаз Бесконечност Накит Свадба Сет Прстен Сз 5-10

100% Нов И Квалитетен Материјал : Сребро Главен Камен : Бел Топаз Големина прстен (САД )510 Пакетот вклучува :

DEN 1376.00
ПР Накит Портокалова Боја Круг Џасинт Руби Дејзи Шарм Прстен 925 Сребрена Дама Новак
ПР Накит Портокалова Боја Круг Џасинт Руби Дејзи Шарм Прстен 925 Сребрена Дама

100% Сосема Нов и висок квалитет Материјал : 925 сребрена Главен Камен : Руби Совршено е за додавање на допир

DEN 273.60
Промсуп Менс Плоштад Црвен Гранат Рубин Нерѓосувачки Челик Пасијанс Свадба Бенд Прстени Накит Новак
Промсуп Менс Плоштад Црвен Гранат Рубин Нерѓосувачки Челик Пасијанс Свадба Бенд Прстени Накит

Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Метал Тип : 316Л Нерѓосувачки Челик Главен Камен : Гранат Бонус : �

DEN 1.33