Држач За Полица За Пешкири Кокосири 24 Решетка За Крпи За Бања Рачна Крпа За Пешкири Замавнете Го Држачот За Вртливи Крпи Мат Црн Б6003бк+Б5007БК-А2

Држач За Полица За Пешкири Кокосири 24 Решетка За Крпи За Бања Рачна Крпа За Пешкири Замавнете Го Држачот За Вртливи Крпи Мат

DEN 623.84

Новак

Достапно за нарачка

◄ Отпорен на ' рѓосување, кокосири пешкир бар изработен од Нерѓосувачки Челик сус 304 (премиум нерѓосувачки челик). Сите метални дизајн и се користи на високо квалитетен челик кој може да се спротивстави на ' рѓа и корозија. ◄ Површинска Обработка + држачот за вртливата крпа е електрофоретска завршна боја која е отпорна на отпечатоци и водоотпорна. И површинската обвивка се спротивставува на дневните гребнатини, корозија и оцрнување. ◄ Лесна Инсталација ● Брз И лесен за инсталирање, пакетот доаѓа со хардвер за монтирање и инструкции за инсталација кои помагаат да се отстранат претпоставките од инсталацијата. ◄ Достапни Бои За Избор + Полиран Хром/ Четкан Никел/ Мат Црна/ Четкано Злато. Димензии на рке + Решетка за Крпи : 23,6"(Л) х 7,9"(В) х 5,1"(Ч). Растојанието помеѓу две шини : 3.7". Доволно растојание и простор за сушење крпи. ◄ МАТЕРИЈАЛ ОТПОРЕН НА 'РЃОСУВАЊЕ ● Полица за Пешкири кокосири изработена од нерѓосувачки челик со висок степен сус 304, заштитувајќи од корозија и' рѓа со децении. Трајни и трајни шини. Нема деформација за многу години. ◄ МАТЕРИЈАЛ ОТПОРЕН НА 'РЃОСУВАЊЕ ● Полица за Пешкири кокосири изработена од нерѓосувачки челик со висок степен сус 304, заштитувајќи од корозија и' рѓа со децении. Трајни и трајни шини. Нема деформација за многу години.

Избор на клиент

UXZDX Панталони Дисплеј Решетката Крпа Пешкир Ремен Решетката Крпа Тип Крпа Решетката Решетката Шамија Решетката Новак
TREXD Вртливата Крпа Бар Виси Прачка Монтирани Решетката Раце За Бања Пешкир Организатор Новак
TREXD Вртливата Крпа Бар Виси Прачка Монтирани Решетката Раце За Бања Пешкир Организатор

Пријателскиот четкан финиш од јаглероден Челик ја прави оваа шипка за крпи цврста и издржлива...

DEN 3.00
SMLJLQ Пешкир Бар Ѕид Бања Крпа Организатор Решетката За Складирање Не Зазема Простор Новак
SMLJLQ Пешкир Бар Ѕид Бања Крпа Организатор Решетката За Складирање Не Зазема Простор

Кабинетот е лесен за чување и земање, а само една врата од кабинетот може да се инсталира без да влијае н�

DEN 2.00
Венко Лава 23709100 Преклопен Пешкир Железнички Црна Новак
Венко Лава 23709100 Преклопен Пешкир Железнички Црна

Материјал : челик Боја : црна Димензии Л / Ч / Л : 53,5 х 80,5 х 35 см Материјал : челик Боја : црна Димензии Л / Ч /

DEN 1.33