LXDZXY Пешкир Шини, Бања Shees Ѕид Монтирани Пешкир Решетката 304 Нерѓосувачки Челик Двојно Пешкир Решетката Пешкир Бар Бања Полица, 47Cm

LXDZXY Пешкир Шини, Бања Shees Ѕид Монтирани Пешкир Решетката 304 Нерѓосувачки Челик Двојно Пешкир Решетката Пешкир Бар Бања

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

●Осветлување На Фото Ефекти, Ќе Има Малку Боја. ●Грешка Во Приближувањето Во Нормала Од 1-2 см. ●Време На Испорака 15-25 Дена. ●Рамка За Бања, Користете Нерѓосувачки Челик 304, Без ' Рѓа, Отпорност На Корозија, Фино Полирање, Издржлив. ●Двојна Решетка за Крпи, Едноставна и Дарежлива, тркалезна и Мазна, Не Ја Повредувајте Раката, Удобна, Стилска. ●Осветлување На Фото Ефекти, Ќе Има Малку Боја. ●Грешка Во Приближувањето Во Нормала Од 1-2 см. ●Време На Испорака 15-25 Дена. ●Рамка За Бања, Користете Нерѓосувачки Челик 304, Без ' Рѓа, Отпорност На Корозија, Фино Полирање, Издржлив. ●Двојна Решетка за Крпи, Едноставна и Дарежлива, тркалезна и Мазна, Не Ја Повредувајте Раката, Удобна, Стилска. Име на производ : Бања Складирање Ракматеријал : 304 Нерѓосувачки Челик Големина На Полица : 47см, 60смброј На Подови : 2 Кат Метод На Инсталација : Ударквантност : 1 Еез.

Избор на клиент

Ауневн Единечна Прачка За Крпи Задебелена Единечна Прачка со 4 Алуминиумски Додатоци За Бања Простор За Кука Новак