ДИЈАОД Позлатена Бања Хардвер Сет Пешкир Бар Решетката Тоалетна Хартија Носителот Наметка Кука Нерѓосувачки Челик Злато Бања Додатоци

ДИЈАОД Позлатена Бања Хардвер Сет Пешкир Бар Решетката Тоалетна Хартија Носителот Наметка Кука Нерѓосувачки Челик Злато Бања

DEN 281.60

Новак

Достапно за нарачка

Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик. Заврши : Висококвалитетни Четкани Позлатени. Тип : Бања Додатоци. Употреба : Бања/ Кујна/Спална Соба. Инсталација : Монтиран Ѕид. Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик.Заврши : Висококвалитетни Четкани Позлатени.Тип : Бања Додатоци.Употреба : Бања/ Кујна/Спална Соба.Инсталација : Монтиран Ѕид.Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик.Начини На Инсталација : Ноктите. Пакетот Вклучува : 1 x Сет со завртки1. Поради различна светлина, ќе има мала разлика во бојата помеѓу фотографијата и вистинскиот објект.2. Големината се мери рачно, и може да има околу 5мм грешка во вистинскиот објект.

Избор на клиент

Н/Решетка За Крпи За Бања Алуминиумски Држач За Крпи Од Нерѓосувачки Стел Што Се Преклопува Со Додатоци За Бања Новак
TREXD Вртливата Крпа Бар Виси Прачка Монтирани Решетката Раце За Бања Пешкир Организатор Новак
TREXD Вртливата Крпа Бар Виси Прачка Монтирани Решетката Раце За Бања Пешкир Организатор

Пријателскиот четкан финиш од јаглероден Челик ја прави оваа шипка за крпи цврста и издржлива Оваа шипк

DEN 3.00
ХЈЗС Бања Калено Агол Полица, Туш Полица Со Крпа Бар Ѕид Монтирани, Брусени Сребро Заврши. Новак
ХЈЗС Бања Калено Агол Полица, Туш Полица Со Крпа Бар Ѕид Монтирани, Брусени Сребро Заврши.

Разноврсна, Тенка Полица За Ѕид За Заштеда на Простор, изработена од Мазен, Цврст Црн Простор Алуминиум..

DEN 480.00
ИНДИЈА Гума Дијамант Една Прачка Пешкир Решетката Бања Полица Новак
ИНДИЈА Гума Дијамант Една Прачка Пешкир Решетката Бања Полица

Што И да Одберете Пешкир Барови Модерен Дизајн И Функционална Funcетика Ќе Им Даде Беспрекорна Завршница

DEN 1.00
SMLJLQ Пешкир Бар Ѕид Бања Крпа Организатор Решетката За Складирање Не Зазема Простор Новак
SMLJLQ Пешкир Бар Ѕид Бања Крпа Организатор Решетката За Складирање Не Зазема Простор

Кабинетот е лесен за чување и земање, а само една врата од кабинетот може да се инсталира без да влијае н�

DEN 2.00