загреана решетка за крпи, Грејач За Пешкири, 304 Грејач За Крпи Од Нерѓосувачки Челик, Фен За Пешкири На Ѕид Со Решетка За Крпи Со Никел со 3 Шипки 26W, IP56 Водоотпорен Пог

загреана решетка за крпи, Грејач За Пешкири, 304 Грејач За Крпи Од Нерѓосувачки Челик, Фен За Пешкири На Ѕид Со Решетка За Крпи

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

И загреан пешкир потопло нудат уникатен начин да се откажам крпа. Брзо И Лесно : решетките со загреана решетка за пешкири се загреваат во рок од 5 минути, решетката за крпи ќе достигне оптимална температура 113122w/4550 ® во рок од 30 минути. Мултифункционален Дизајн : Повеќе од само загревање на пешкирот, можете да го користите овој грејач за брзо сушење на костимите за капење по летниот ден во базенот или загревање на ќебето во зима пред да се гушкате со него на каучот.шунтао усвојува висококвалитетни материјали за дизајнирање електрични грејни крпи за греење, вклучувајќи современи и традиционални стилови, разни селекти.Име на производот : 304 електричен пешкир од нерѓосувачки челик (три Шипки)големина На Производот : 632 € 100 € 32mm (една големина)Главни функции : сува, постојана температура, водоотпорна, отпорна на висока температура напон : 110v240v (може да го побара клиентот)Моќност : 26 WFrequency : 50hzheating време : 5-10 минутиперметраење на работа : 45° C 55° cproduct материјал : 304 висококвалитетен нерѓосувачки челикводоотпорен рејтинг : ип56површински третман : 8к огледало полирањекрпи, Особено популарните чаршафи за капење. Дизајн Монтиран на ѕид : овој грејач за крпи монтиран на ѕид може да ви помогне да заштедите многу простор со компактен дизајн и е совршен за вашиот стан, дом и кој било друг ограничен простор. Едно од најголемите уживања во животот е да го исушите телото со топла сува крпа по топла бања.шунтао е посветена да биде една од најпочитуваните компании во индустријата за бања и греење. Дизајн на 3 Бари : грејачот за крпи користи 3 полирани шипки од нерѓосувачки челик за рамномерно распределување на топлината.Од самиот почеток, ние ја задржавме нашата посветеност за развој и производство на производи со највисок квалитет, додека го правиме луксузот достапен за нашите клиенти низ целиот свет. Дизајн на 3 Бари : грејачот за крпи користи 3 полирани шипки од нерѓосувачки челик за рамномерно распределување на топлината. * Направено со Алуминиумски Композит, Многу Побрза Спроводливост На Топлина од Челикспроведува 25% повеќе топлина од челик со слична големина. Може да заземе доста простор.* Направено со Алуминиумски Композит, Многу Побрза Спроводливост На Топлина од Челикспроведува 25% повеќе топлина од челик со слична големина.Сите го имавме тоа ужасно искуство со користење на уште влажна крпа во студеното зимско утро. Не мора да трошите многу за да го направите тоа (иако сигурно можете ако е толку наклонето), но тоа е практичен додаток кој изгледа одлично.Според собната температура,оптималната температура ќе биде малку поинаква. напрегнат со алуминиумска легура, нашиот грејач за крпи може да ви помогне цела година,во лето,помага побрзо да ги исушите костумите за пливање, а исто така да ги исушите ќебињата во зима.Одлучувањето да се стави загреана шина за крпи во бањата е едно од најчестите подобрувања во домот.Внатре вграден термостат ја одржува температурата во оптимален опсег за да се постигне ниска потрошувачка на енергија. Топлата решетка за крпи ефикасно го намалува непријатниот мирис & чувајте ја бањата освежете ја и исушете ја цел ден. Мултифункционален Дизајн : Повеќе од само загревање на пешкирот, можете да го користите овој грејач за брзо сушење на костимите за капење по летниот ден во базенот или загревање на ќебето во зима пред да се гушкате со него на каучот. Способноста да ги закачите крпите и да ги исушите пред да треба повторно да се користат е едноставен, но важен луксуз.Според собната температура,оптималната температура ќе биде малку поинаква. Едно од најголемите уживања во животот е да го исушите телото со топла сува крпа по топла бања. Брзо И Лесно : решетките со загреана решетка за пешкири се загреваат во рок од 5 минути, решетката за крпи ќе достигне оптимална температура 113122w/4550 ® во рок од 30 минути.

Избор на клиент

ИНДИЈА Гума Дијамант Една Прачка Пешкир Решетката Бања Полица Новак
ИНДИЈА Гума Дијамант Една Прачка Пешкир Решетката Бања Полица

Што И да Одберете Пешкир Барови Модерен Дизајн И Функционална Funcетика Ќе Им Даде Беспрекорна Завршница

DEN 1.00