LXDZXY Пешкир Шини, Пешкир Бар Простор Алуминиум Виткање Крпа Решетката Црна Бања Пешкир Решетката Тоалет Пешкир Ѕид Виси Должина, 60Cm

LXDZXY Пешкир Шини, Пешкир Бар Простор Алуминиум Виткање Крпа Решетката Црна Бања Пешкир Решетката Тоалет Пешкир Ѕид Виси Должина,

DEN 571.20

Новак

Достапно за нарачка

Предлози за инсталација : Се Користи За Закачување Крпи, Генерално Инсталирани Од Двете Страни на Мијалникот, околу 50 см од Работната Површина, Стандардни Бањи и Чисти Крпи. Не Е потребно одржување со Детергент. Нежно избришете Со Влажна Крпа При Чистење. Задебелени Куки за Зголемено Складирање на Товарот. Задебелена Цевка, Силна Носивост, Силна и Издржлива. Простор Алуминиум, Издржлив, Погоден за Влажни Услови во Бањата. Име на производот : Црн Пешкир Барбоди Материјал : Простор Алуминиуминсталација Метод : Удирање Карактеристики На Производот : Задебелена Антикорозивна И Анти-Рѓосувачка Категорија : Детали За Барпроизвод За Крпи : Треба Сами Да го Инсталирате.Предлог за инсталација : Се Користи За Закачување Крпи, Генерално Инсталирани Од Двете Страни на Мијалникот, околу 50 см од Горниот Дел на Масата, Стандардни И Чисти Крпи во Бањата.

Избор на клиент

Бломус Меното Широка Решетка За Крпи Новак
Бломус Меното Широка Решетка За Крпи

Потребно е минимално склопување Поставете ја оваа решетка за крпи насекаде, вклучително и покрај топла

DEN 1.67
TREXD Вртливата Крпа Бар Виси Прачка Монтирани Решетката Раце За Бања Пешкир Организатор Новак
TREXD Вртливата Крпа Бар Виси Прачка Монтирани Решетката Раце За Бања Пешкир Организатор

Пријателскиот четкан финиш од јаглероден Челик ја прави оваа шипка за крпи цврста и издржлива Оваа шипк

DEN 3.00