Ханес Спорт Xtemp Тренингот Џебови, Машки Тренинг Панталони

Ханес Спорт Xtemp Тренингот Џебови, Машки Тренинг Панталони

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

100% Полиестер. Увезени. Затворање на врвка. Машинско Перење. ХАНЕС СПОРТ-Перформанси. Стил. Удобност. Спортската облека ханес се надоврзува на нашето удобно наследство со иновативни технологии за да ви даде изглед што одговара на вашиот живот, вашиот спорт и вашиот стил. ОСТАНЕТЕ ЛАДНИ-XTemp технологијата е дизајнирана да се прилагоди на нивото на активност и температурата на телото, одржувајќи ве поладни и посува цел ден. ПАНТАЛОНИ ШТО ЈА ОТСТРАНУВААТ ВЛАГАТА-Ладната удобна ткаенина ја отстранува потта за да ви помогне да останете поладни. БРЗО СУШЕЊЕ - оваа машка активна облека има кул дри технологија која побрзо ја суши ткаенината за да останете поудобни. СИТЕ ВО ДЕТАЛИТЕ-еластичен појас со вграден брз кабел го прилагодува и обезбедува вклопувањето на овие панталони за обука кои имаат инсем од 32 инчи, џебови со странични споеви и раб со отворено дно. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА - овие машки тренинг панталони се направени од 100% полиестер. МИЕЊЕ ЛАДНА ВОДА-Ханес препорачува машинско перење на овој производ во ладна вода.

Избор на клиент

Под Оклоп Девојки Топлина Оклоп Глуждот Култура Хеланки Новак
Под Оклоп Девојки Топлина Оклоп Глуждот Култура Хеланки

86% Полиестер, 14% Еластан Увезени еластично затворање Машинско Перење Суперлесната ткаенина за Греење об

DEN 3.00
Адидас Женските Најважни француски тери 3-Ленти Панталони Новак
Адидас Женските Најважни француски тери 3-Ленти Панталони

53% Памук, 36% Полиестер, 11% Вискоза Увезени Затворање на врвка Женски атлетски панталони за релаксирање во

DEN 576.00
Колумбија Машки Трек Џогер Новак
Колумбија Машки Трек Џогер

Увезени Затворање на копчето Машинско Перење УДОБНА КЛАСИКА : Свиткајте се Или движете се во овој удобе�

DEN 2.67
Адидас Машки Најважен Загревање Тенок Заострени 3-Ленти Тренерки Дното Новак
Адидас Машки Најважен Загревање Тенок Заострени 3-Ленти Тренерки Дното

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Заострени панталони за патеки направени

DEN 2.00
Адидас Оригинали Женски Колегиум Песна Панталони Новак
Адидас Оригинали Женски Колегиум Песна Панталони

70% Памук, 30% Рециклиран Полиестер Увезени Затворање на врвка Машинско Перење Женски обични пот панталон�

DEN 480.00
Хеланки За Жени Цврсти Широк Појас Хеланки Хеланки За Жени Новак
Хеланки За Жени Цврсти Широк Појас Хеланки Хеланки За Жени

Ние сме посветени на обезбедување на повеќе избори на женска облека мода, висок квалитет,трендовски, уб

DEN 428.64
Forcord Менс Џогери Тенок Фит Песна Панталони Страна лента Со Џебови За Тренингот Салата Трчање Обука Новак
прана Машки Надморска Височина Тракер 1/4 Поштенски Новак
прана Машки Надморска Височина Тракер 1/4 Поштенски

45 % Полиестер, 25 % Рециклиран Полиестер, 25 % ТЕНСЕЛ Лиоцел, 5 % Еластан Увезени УПФ 50+ 4насочно истегнување В�

DEN 435.04
Под Оклоп Девојки Топлинска Опрема Печатени Глуждот Култура Новак
Под Оклоп Девојки Топлинска Опрема Печатени Глуждот Култура

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Полиестер Увезени Повлечете го з

DEN 3.33
Џоберти Машки Атлетски Панталони Со Ребрести Патент Манжетна За Глуждот Новак
Џоберти Машки Атлетски Панталони Со Ребрести Патент Манжетна За Глуждот

100% Полиестер Затворање на патент 100% Полиестер Атлетски Панталони Со Еластична Половина Ребрести Патен�

DEN 1.00
Под Оклоп Машки Флекс Отворено Панталони Новак
Под Оклоп Машки Флекс Отворено Панталони

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Полиестер Увезени Затворање на к

DEN 0.33