Chgcraft 2 стилови пински перничиња на зглобот иглички перничиња со еластична лента и 1 стилови Еластична лента прстен прстен пинхушини лимон тиква игла за клип за коса

Chgcraft 2 стилови пински перничиња на зглобот иглички перничиња со еластична лента и 1 стилови Еластична лента прстен прстен

DEN 207.84

Новак

Достапно за нарачка

【Поставете го големината на железо на „памук“, 100-150 степени, за 5-10 секунди. Пеглање на две страни додека не се изедначи површината. 【DIY комплет】 - Персонализирајте ги вашите бебиња, живописни фустани, забавни маици, кул капи и друга облека! Додадете цртичка забава во вашиот проект за уметност и занаетчиство. 【Еко-пријателски】 - Направено од ткаенина, нотоксична и безопасна. Ве молиме, бидете сигурни да ги користите. 【Поставете го големината на железо на „памук“, 100-150 степени, за 5-10 секунди. Пеглање на две страни додека не се изедначи површината. 【DIY комплет】 - Персонализирајте ги вашите бебиња, живописни фустани, забавни маици, кул капи и друга облека! Додадете цртичка забава во вашиот проект за уметност и занаетчиство. 【Еко-пријателски】 - Направено од ткаенина, нотоксична и безопасна. Ве молиме, бидете сигурни да ги користите. Chgcraft 2 парчиња перничиња со игла на зглобот на крпа, со нараквици со шлаканица, со перничиња со игла со прсти од 1 парчиња еластична лента, лимон од тиква : со дијаметар од околу 36мм, дебелина од 20 мм, внатрешен дијаметар од 20мм, 1 парчиња; Тиква : ширина околу 27мм, долга 220мм, дебела 4мм, тиква : 71x46mm, 1 парчиња.

Избор на клиент

Дриц домат, 4 , црно копче за печатење пин Новак
Дриц домат, 4 , црно копче за печатење пин

Дополнителна голема големина опфаќа повеќе иглички Печатено "мерка на лента" Исечете "со виси" јагода "...

DEN 2.67
Хоби подарок за новитети ткаенини Pincushion - 5,5 x 10 x 11,5 см - мачка Новак
Хоби подарок за новитети ткаенини Pincushion - 5,5 x 10 x 11,5 см - мачка

[Трајни] Овие новини се направени од силна 100% памучна ткаенина Совршено за лесно држење игли и иглички...

DEN 332.48
Pinmart шиење магнетна емајл игла и игла за ум Новак
Pinmart шиење магнетна емајл игла и игла за ум

Достапно како единечна ставка или најголемиот дел спакувани Изберете ја вашата количина погоре Достап�

DEN 1.67