HGP 14.5 x 19, Еден, Поли Мејлер Само Печат Пластични Мејлинг Плик Превозот Торба

HGP 14.5 x 19, Еден, Поли Мејлер Само Печат Пластични Мејлинг Плик Превозот Торба

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Количина : 1. Димензии : 14.5 "х 19". Пункција, Манипулација и Поли-Пошта Отпорна на Вода. Само-Запечатување Солза Лента За Безбедно Затворање. HGP 14.5 "x 19", Еден, Поли Мејлер Само Печат Пластични Мејлинг Плик Превозот Торба.

Избор на клиент

Само-Печат Меур Пораки, 4, 9 1/2 х 14 1/2, Крафт, 70/Случај Новак
Само-Печат Меур Пораки, 4, 9 1/2 х 14 1/2, Крафт, 70/Случај

Испраќачите обложени со меурчиња обезбедуваат заштита со мала тежина за вашите производи Мејлерите им�

DEN 1512.00
Рамни Кеси За Стоки, 6 1/4 х 9 1/4, Бело, 3000/Случај Новак
Рамни Кеси За Стоки, 6 1/4 х 9 1/4, Бело, 3000/Случај

Рамните Бели Кеси за Стоки се совршени за пакување и заштита на рамни предмети како што се хартиени чест

DEN 696.00
Метални Гламур Пораки, 10 3/4 х 13, Сина, 250/Случај Новак
Метални Гламур Пораки, 10 3/4 х 13, Сина, 250/Случај

Светла и сјајна метална надворешност ја зголемува стапката на одговор на вашата пошта Се одликува со за

DEN 3.00
Топ Пакет Набавка Осет Најлон Засилени Мејлери, 12 1/2 х 4 х 2, Крафт Новак
Топ Пакет Набавка Осет Најлон Засилени Мејлери, 12 1/2 х 4 х 2, Крафт

Засилените поштари се совршено решение за испорака на предмети за кои не е потребно дополнително аморт�

DEN 1001.60
Рамни Торби За Стоки, 15 х 18, Бело, 500/Случај, со Попуст ИСПОРАКА САД Новак
Рамни Торби За Стоки, 15 х 18, Бело, 500/Случај, со Попуст ИСПОРАКА САД

Рамните Бели Кеси за Стоки се совршени за пакување и заштита на рамни предмети како што се хартиени чест

DEN 3.33
Квалитет Парк 64117 Диск/Цд Мејлери, Ф/1 Цд Случај/3 Дискови, 7-1/2-Инчен Х6-1/8-Инчен, 100/Кт, Ние Новак
Квалитет Парк 64117 Диск/Цд Мејлери, Ф/1 Цд Случај/3 Дискови, 7-1/2-Инчен Х6-1/8-Инчен, 100/Кт, Ние

Продадени како 100 / Картон Држете три дискети од 3,5 инчи или ЕДНО ЦД СО куќиште РедиСтриптим солза размав�

DEN 3.33
Попуст таг &засилувач; Етикета Хардвер Кеси, 4 5/16 х 2 7/16 х 7 7/8, Крафт, 400/Случај Новак
Попуст таг &засилувач; Етикета Хардвер Кеси, 4 5/16 х 2 7/16 х 7 7/8, Крафт, 400/Случај

Силните, тешки крафт Хардверски Кеси се совршени за пакување тешки предмети Тешката торба се спротивст�

DEN 946.08