ХАМИЛТОН С-СЕК-63ТРБ Вртлив Кастер СЕК 6Х3 УЛТРАЛАСТ 2600 Борбен Брод Греј

ХАМИЛТОН С-СЕК-63ТРБ Вртлив Кастер СЕК 6Х3 УЛТРАЛАСТ 2600 Борбен Брод Греј

DEN 1259.20

Новак

Достапно за нарачка

Во изминатите 100 години, заработивме репутација за изградба на најтрајните тркалца и тркала во индустријата. Економскиот " кингпин помалку кастер имаше неконвенционална горна патека за дополнително вертикално ракување со товарот. Произведени во сад. Во изминатите 100 години, заработивме репутација за изградба на најтрајните тркалца и тркала во индустријата. Економскиот " кингпин помалку кастер имаше неконвенционална горна патека за дополнително вертикално ракување со товарот. Произведени во сад. Во изминатите 100 години, заработивме репутација за изградба на најтрајните тркалца и тркала во индустријата. Ние го поддржуваме со тригодишна гаранција која ја штити речиси целата наша линија. Шансите се, никогаш нема да ви треба. Но, ќе го цените мирот на умот. Економскиот " кингпин помалку кастер имаше неконвенционална горна патека за дополнително вертикално ракување со товарот. или " Чудо Тркало."Омилен во воздушната вселена што помогна да се изгради засилувач за ракетата сатурн Против месечината на НАСА. Хамилтон Прецизност Интегрирана (HPI) вртливата технологија ја докажува својата способност во тешки, 24/7 апликации, надминувајќи ги стандардните патеки. Spinfinity не-одржување кралот помалку тркалца ограничување на времето на застој.

Избор на клиент

Иронтон 6ин. Пневматско Тркало и Гума - 200 Фунти. Капацитет, Газење На Навртки Новак
Иронтон 6ин. Пневматско Тркало и Гума - 200 Фунти. Капацитет, Газење На Навртки

Иронтон 6ин Пневматското Тркало и Гумата е замена за Ironton 6in пневматски тркалца Природната гума гума исп�

DEN 1006.40
ВЕВОР Тркала Сет од 4, 6 Тешки Тркалца Полиуретанско Железо Јадро Плоча 4000 ФУНТИ Капацитет Новак
ВЕВОР Тркала Сет од 4, 6 Тешки Тркалца Полиуретанско Железо Јадро Плоча 4000 ФУНТИ Капацитет

И две тркала можат да бидат заклучени од страничната сопирачка ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ : горната плоча има

DEN 431.84
Неродеко 16 парчиња Лепило Универзални Тркала Практични Тркалца Кутија За Складирање Тркалца Бело Новак
Неродеко 16 парчиња Лепило Универзални Тркала Практични Тркалца Кутија За Складирање Тркалца Бело

КАСТЕР ЗА КОРПИ за ОТПАДОЦИ совршената изработка на тркалцето ќе ви даде одлично искуство за употреба В

DEN 194.56
20 парчиња Фиксни Тркала За Тркала 1 Инч Мали Гумени Бели Тркала Со Цврсти Фиксни Тркала За Мебел Новак
20 парчиња Фиксни Тркала За Тркала 1 Инч Мали Гумени Бели Тркала Со Цврсти Фиксни Тркала За Мебел

●Содржина на пакетот● : 20 фиксни тркала за тркала; и завртките ● Дијаметар на тркалото● : 1 инчни тркала

DEN 3.00
Факторд 4 Сите Црни Метални Вртливи Плочи Тркала За Тркала Тешки Челик Со Висок Мерач Новак
Факторд 4 Сите Црни Метални Вртливи Плочи Тркала За Тркала Тешки Челик Со Висок Мерач

Ротирајте 360 степени Капацитет : 100 фунти секој Големина на плоча : 2" (50мм) х 2,7 "(70мм) Центар за дупки до цен�

DEN 1.33
ЛЕЗАКС ВВЦБ-2468 Фолксваген 9.0 Кастер Кади Торба, Бела Новак
ЛЕЗАКС ВВЦБ-2468 Фолксваген 9.0 Кастер Кади Торба, Бела

Големина : 9.0(Одговара 47") Материјал : Синтетичка кожа Тежина : 9,3 килограми (4,4 кг) Вклучува тркалца...

DEN 7835.36