Hoover, fast полнач на onepwr, BH05140, црно

Hoover, fast полнач на onepwr, BH05140, црно

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Наплати 2x побрзо : ја наплатува вашата батерија One PWR 2x побрзо* за да можете побрзо да се вратите на чистење. Компатибилен со сите батерии ONEPWR : Работи со секоја батерија на литиум-јонска батерија на One PWR. LED индикатор : Знајте кога вашата батерија е наполнета и подготвена за употреба. Лесно за чување : Монтирајте го вашиот полнач на wallидот или чувајте го на шанкот за удобна употреба на грабнување. Контрола на температурата : Помага во максимизирање на траењето на батеријата со обезбедување на вашите батерии да се полнат на соодветни температури. 3-годишен ограничен Воин : поддржан од 3-годишна ограничена гаранција. Наплати 2x побрзо : ја наплатува вашата батерија One PWR 2x побрзо* за да можете побрзо да се вратите на чистење. Компатибилен со сите батерии ONEPWR : Работи со секоја батерија на литиум-јонска батерија на One PWR. LED индикатор : Знајте кога вашата батерија е наполнета и подготвена за употреба. Лесно за чување : Монтирајте го вашиот полнач на wallидот или чувајте го на шанкот за удобна употреба на грабнување. Контрола на температурата : Помага во максимизирање на траењето на батеријата со обезбедување на вашите батерии да се полнат на соодветни температури. 3-годишен ограничен Воин : поддржан од 3-годишна ограничена гаранција. Полначот за батерии ONEPWR and испорачува брзо и удобно полнење за сите батерии на Lithium-јон на One PWR. Опремено со индикаторски светла и контрола на температурата, секогаш ќе бидете подготвени да се чистат со доверба во секое време, каде било - без оглед на работата. Плус, секоја батерија на One PWR and работи со секој производ ONEPWR®, од тврди чистачи на подот и вакууми, до лисја на лисја, средства за чистење на места и многу повеќе.

Избор на клиент

Плочи за полначи на елеганција, злато големо Новак
Плочи за полначи на елеганција, злато големо

Направени за комерцијална употреба Квалитетна конструкција за да се обезбеди издржливост Одлично за с�

DEN 1167.52
Плоча за полначи на виста Алегре Сина Минг Новак
Плоча за полначи на виста Алегре Сина Минг

Номиниран за германска награда за дизајн 2017 година Стил : современ Тип на дел : плоча; Тип на производ : по

DEN 2080.00