Декоративни занаети за занаети од Sewacc 20 парчиња мини овални огледала занаетчиски огледала плочки жени сочинуваат огледало недовршени огледални леќи стакло мозаи?

Декоративни занаети за занаети од Sewacc 20 парчиња мини овални огледала занаетчиски огледала плочки жени сочинуваат огледало

DEN 223.84

Новак

Достапно за нарачка

Дизајнот на мала големина ве тера да го складирате во чантата, да ви понудиме поудливо користејќи искуство. Предметот е огледало леќи во дизајн на овална форма, создадете огледало за шминка со DIY rhinetsone декор. Направено од квалитетен материјал и практичен. Преносен дизајн со исклучителни изработка, не е лесен за гребење. За да направат шарм и елегантно огледало за шминка за женски пријатели, тие ќе се фаворизираат на ова овално огледало. Дизајнот на мала големина ве тера да го складирате во чантата, да ви понудиме поудливо користејќи искуство. Предметот е огледало леќи во дизајн на овална форма, создадете огледало за шминка со DIY rhinetsone декор. Направено од квалитетен материјал и практичен. Преносен дизајн со исклучителни изработка, не е лесен за гребење. За да направат шарм и елегантно огледало за шминка за женски пријатели, тие ќе се фаворизираат на ова овално огледало. Опис20pcs мини овални огледала занаетчиски огледала плочки жени сочинуваат огледало недовршено огледало леќи стакло мозаик плочка за DIY занаетчиски проекти Featrues- боја : како што е прикажано.- Материјал : стакло.- Големина : 5.5x3.6x0.1cm.package вклучително и20 x Mini овални огледала.

Избор на клиент

Над 60 плочки/розово розово стакло стакло капки мозаични плочки - 100 грама стаклени скапоцени камења. Новак
Над 60 плочки/розово розово стакло стакло капки мозаични плочки - 100 грама стаклени скапоцени камења.

Умтити Материјали : стаклена должина : .5 инчи ширина : .5 инчи Овие стаклени капки се розова розова боја со

DEN 3.00
Плимор околу 3мм чиста стакло, 3 инчи x 3 инчи Новак
Плимор околу 3мм чиста стакло, 3 инчи x 3 инчи

Големина : 3 инчи x 3 инчи и 3мм (0,1 инчи) дебела големина на наклон : 0,125 инчи Количина : 6 пакет Материјал : Пр�

DEN 318.72