Mdesign Metal Wire Farmhouse Wallиден декор Организатор за складирање на полици за полици - 1 полица со шипка за пешкир за бања, просторија за перење, кујна, гаража - wallид, 2 парчиња -

Mdesign Metal Wire Farmhouse Wallиден декор Организатор за складирање на полици за полици - 1 полица со шипка за пешкир за бања,

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Лесна организација : Додадете ги опциите за инстант складирање на wallидот за бања со овој сет за полици со две парчиња; Ставете ги полиците во близина на тушот или кадата, над тоалетот или каде и да имате неискористен wallиден простор; Поставете заедно за поголем wallиден систем или користете ги независно; Совршено за додавање додатоци во вашиот декор за бања; Лесно држи кутии со ткива, садови за гостински пешкири, свеќи и крпи; Пристигнува собрани и подготвени за употреба; Едноставно поставете го на wallид со вклучен хардвер; Сет од 2 парчиња. Максимизирајте го просторот : Овие единици за полици се совршени за држење дополнителни материјали на ткиво на лицето, тоалетна хартија, бар сапун, соли за бања, чаши од шеќер, шампон, балсам, марамчиња или дури и материјали за чистење; Одлично за складирање на најважни бањи или користете го како декоративен акцент на wallидот; Бар за пешкир удобно одржува свежа рака, лице и крпи за бања или мијалници на вашите прсти; Совршено за домови, станови, кондоси, соби за домови, кампери, РВ и кабини. Функционални работи одлично во просторијата за перење за складирање на борци за дамки, пенкала за белило, листови за фен или иглички за облека; Користете го во кујната за да чувате зачини, зачини, кутии за рецепти, прибор и садови и крпи на готово; Корисно во гаражата за да се задржат мали алатки или градинарски најважни работи и партали лесно достапни. Квалитетна конструкција : Направена од силна челична жица со издржлив финиш отпорен на 'рѓа; Вклучен хардвер за монтирање; Лесна грижа - Избришете чиста со влажна крпа. Размислено големина : Мерки : 7,5 "x 17,5" x 7,75 "високи (со исклучок на лентата); 7,5" x 17,5 "x 11" висока со инсталирана лента. Завесите за туширање се одличен и без проблеми, да додадете изјава во вашата бања. Печатените завеси за туширање на Mdesign доаѓаат во низа бои, обрасци и должини за да одговараат на тушот со која било големина. Исклучителната полиестерска ткаенина промовира монистра со вода и е мазна за да се спротивстави на околината за бања и туш богати со влага. Засилените копчиња за копчиња се одлични за секаков вид прстени или куки. Шминка, четки, додатоци, средства за чистење, лосиони, лак за нокти, па дури и накит имаат свое назначено место со козметичките ленти на Mdesign, корпи за жици, кадини или организатори со фиоки. Минимизирајте го нередот во бањата со одржување на сите ваши најважни работи за убавина на едно место. Создадете прилагодено подрачје на countertops, суети, во ормани, внатрешни фиоки или затегнати под мијалникот со овие оддели за одделување.

Избор на клиент

Zerodeko Wallидни полици за монтирање на wallидови, организатор на wallидни полици со полици со 5 куки со 5 куки, монтирани Новак