Удобно столче за вртење на кожење со коже, стол за работа со високи потпирачи за враќање на грбот за состаноци за состаноци Студио компанија за прием Претседател за

Удобно столче за вртење на кожење со коже, стол за работа со високи потпирачи за враќање на грбот за состаноци за состаноци

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

5. високи квалитетни столици за вас удобен и здрав начин на живот. 4. Може да се премести, седиштето е светло, издржливо и погодно за сите видови стилови на украсување и прилики. 3. Високо-еластична површина на седиштето, целосна еластичност, дисипација на топлина, влага за влага. 2. Применливи прилики : Конференциска сала, ресторан, канцеларија, студија, спална соба, училница, кафе, бар, спална соба. 1. Удобна перница, дебела површина на седиштето, без деформација. Дишење и удобно, еколошки. 5. високи квалитетни столици за вас удобен и здрав начин на живот. 4. Може да се премести, седиштето е светло, издржливо и погодно за сите видови стилови на украсување и прилики. 3. Високо-еластична површина на седиштето, целосна еластичност, дисипација на топлина, влага за влага. 2. Применливи прилики : Конференциска сала, ресторан, канцеларија, студија, спална соба, училница, кафе, бар, спална соба. 1. Удобна перница, дебела површина на седиштето, без деформација. Дишење и удобно, еколошки. Нашата продавница има различни стилови, столици со различни функции, се надевам дека можете да ги разгледате трпеливо и да купите омилени производи. Големина на производот : Вкупна висина : 112-122cm, Длабочина на седење : 50см, ширина на седење : 49 см, боја : Види слика за детали.Тоу и издржлива, отпорна на нечистотија, абразија и толеранција, борци во канцелариски столчиња, декомпресија, густа и цврста торба , здрава и еколошка, пријателска за кожата, мека и дишена површина на столче, удобна потпирач за грб, пун-кожа, нежен допир, лесен за грижа за кривата на задниот дел на потпирачот за грб, повеќе соодветни детали за задниот дел на задниот дел, користејќи еколошки материјали, удобни и носени, лесни за чистење, лесни за чистење, Рационализиран, подобро дизајниран опсег на рака за поддршка : спална соба, дневна соба, студија, училница, студентски дом, канцеларија, конференциска сала, приемна соба, итн.… Совети што продаваме само канцелариски стол и не вклучува други производи. Совет : Бидејќи користиме меѓународна логистика, успешната прием обично трае 15 - 25 дена, повеќе од 30 дена. Ве молиме контактирајте не на време. Совет : Поради различни алатки за мерење, може да има грешка од 1-2 см. Совет : Поради агол на снимање и светлина, може да има мала хроматска аберација, што е нормално, ве молиме разберете. Совет : Ако ни обезбедите фотографии по логистика на производи и штета на испорака, можеме да замениме или да ги вратиме бесплатно. Нашата продавница има различни стилови на канцелариски стол, се надевам дека ќе ги најдете вашите омилени производи овде. Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, можете да ми испратите е -пошта и ќе ве контактирам што е можно поскоро. Ваш омилен е мојата најголема мотивација. Управувањата вклучуваат бар -столчиња, канцелариски столици, клупи за чевли и други различни предмети за домаќинството.

Избор на клиент

Klkcms Месечината висина полица монтирано складирање на лебдечки полици за растенија во спална соба, црна Новак
Сојузнички месинг P-400-16-GS колекција на гасоводот 16 инчи стаклена полица, сатен никел Новак
Сојузнички месинг P-400-16-GS колекција на гасоводот 16 инчи стаклена полица, сатен никел

Современ дизајн со рустикални влијанија Заштитено со употреба на високо издржлив палто во прав Цевката

DEN 371.52
Пловечки полици Индустриски цевки полици - Индустриски полици за бања, висина на wallид поставена полица за книги 24 инчи 3 Новак Попуст
Заизаи железо и дрвена црна ограда мала не-порозна полица за складирање Новак
Заизаи железо и дрвена црна ограда мала не-порозна полица за складирање

Две употреби, можат да бидат обесени или поставени Нормално е дека таблата има зглобови Два вида куки се

DEN 3.00
Предвидувајќи полица за висина дома и градина, природно Новак
Предвидувајќи полица за висина дома и градина, природно

Совршена големина за прикажување на вашите омилени растенија со тенџере Направено со еколошки јута вла

DEN 551.68