Серија на ламби на Тифани сосаден стакло во стилот на стакло декоративна дневна соба спална соба

Серија на ламби на Тифани сосаден стакло во стилот на стакло декоративна дневна соба спална соба

DEN 2799.84

Новак

Достапно за нарачка

UL наведен, финиш : метална основа со бронзена боја и витраж за стакло. Сијалица : Предложете ја употребата LED сијалица (не е вклучена), различна сијалица може да добие различен ефект, едноставно склопување. Прекрасна декорација со висок квалитет за дневна соба, спална соба, канцеларија, детска соба или студентски дом. Елегантен подарок сигурно ќе биде ценет од деловни колеги, клиенти, пријатели и lубовник. Вашето задоволство е загарантирано. 30 дена гаранција за наплата и 24 месеци гаранција и 24 часа услуги секој ден. 【Werfective Design】 Оваа заоблена ламба за подот е совршена големина и ќе изгледа заслепувачки во која било просторија на семејната куќа. Вкупна висина 64 инчи, базата на смола заврши бронзена боја, широка 11 инчи, тежина 4,8 кг, обезбедуваат добра стабилност од паѓање. UL наведен, прекинувач за нозе 43 инчи далеку од приклучокот, 45 инчи од основата. Лесно склопување Нема потреба од алатки за завршување. Стаклената сенка широка 12 инчи. Забелешка : Сенката е заштитена со минерално масло, користете мека сува крпа за да отстраните какво било вишок масло. 【Werfective Design】 Оваа заоблена ламба за подот е совршена големина и ќе изгледа заслепувачки во која било просторија на семејната куќа. Вкупна висина 64 инчи, базата на смола заврши бронзена боја, широка 11 инчи, тежина 4,8 кг, обезбедуваат добра стабилност од паѓање. UL наведен, прекинувач за нозе 43 инчи далеку од приклучокот, 45 инчи од основата. Лесно склопување Нема потреба од алатки за завршување. Стаклената сенка широка 12 инчи. Забелешка : Сенката е заштитена со минерално масло, користете мека сува крпа за да отстраните какво било вишок масло. Серија на ламби на Тифани, сосаден стаклен стил, декоративна дневна соба спална соба.

Избор на клиент

Lyе ламба за ливчиња за ливчиња, принцеза чипка, светка, розова девојка спална соба декоративно осветлување Новак
Renwil Inc LPF3069 Mewitt - Една лесна ламба со среден кат, антички месинг/црна завршница со исклучена бела сенка Новак
Renwil Inc LPF3069 Mewitt - Една лесна ламба со среден кат, антички месинг/црна завршница со исклучена бела сенка

Заврши : Антички месинг и црна боја Материјал : железо Исклучената бела абажур е направена од тетрон пам�

DEN 2960.00
Zjart Torchiere Tiffany Под ламба, витраж на вита на змеј, витраж, светло на факел, висока 65 инчи, погодна за дневна соба, Новак
Мојот заматен домашен класичен елегантен црн месинг ламба бел златен метален пол традиционален кристал Новак
Renslat Industrial Lighting Floor Larm Larm Iron Iron indoor Lighting Restaurant Bar Cafe Cafe Trade Road E27 Sunding Lamp Новак
Renslat Industrial Lighting Floor Larm Larm Iron Iron indoor Lighting Restaurant Bar Cafe Cafe Trade Road E27 Sunding Lamp

Извор на светлина : Халоген сијалица Тип на сенка : железо Занает : насликано Напон : 220 V Тип на ставка : По�

DEN 2.33
Златна ламба Liruxun Nordic Floor Lamp Divивотна соба Ins Postmodern E27 стои осветлување за дневна соба спална соба Новак
Златна ламба Liruxun Nordic Floor Lamp Divивотна соба Ins Postmodern E27 стои осветлување за дневна соба спална соба

Извор на светлина : LED сијалица Процес : позлата Напон : 90260 V Извор на светлина : LED сијалица Процес : позлат

DEN 1.67
Zhyh Под ламба дневна соба спална соба за кревети во кревет, топла декорација LED далечински управувач софа под подот Новак