Замотани школки Seahorse PVC маса за маса што може да се пеат за подлога за табели за табели за трпезариска маса за трпезариска маса

Замотани школки Seahorse PVC маса за маса што може да се пеат за подлога за табели за табели за трпезариска маса за трпезариска

DEN 479.84

Новак

Достапно за нарачка

Големина : Достапно во пакет од 3, нашите душеци од 11,8 x 17,7 инчи ќе ја заштитат вашата табела од сите видови на дамки и ознаки, и тоа исто така. Материјал : Табелата е изработена од ПВЦ материјал, кој е водоотпорен и анти-лизга. Лесно е да се исчисти, користејќи крпа за чинија за да ги избришете дамките или да ја исчистите со вода. Дизајн : Нашето место за табели на табели е отпечатена со прилагодени обрасци, симпатична и многу практична. Издржлив и еколошки, може да се наведнува слободно, да се намали слободно и нема да се деформира под напнатост. Широко користени : Стилските плакати ќе бидат добар декор и квалитет на живот за вашиот дом, студентски дом, ресторан, кујна, хотел и деловна канцеларија, ќе ги задоволат вашите различни потреби. Лесно за чистење : Мат -табелата може да се перат и лесен за чистење. Измијте го и исушете го со топли и сапуни морнари. Ако има дамки на душекот, користете четка и вода со сапуница за да ја исчистите, а не машината за миење. Големина : Достапно во пакет од 3, нашите душеци од 11,8 x 17,7 инчи ќе ја заштитат вашата табела од сите видови на дамки и ознаки, и тоа исто така. Материјал : Табелата е изработена од ПВЦ материјал, кој е водоотпорен и анти-лизга. Лесно е да се исчисти, користејќи крпа за чинија за да ги избришете дамките или да ја исчистите со вода. Дизајн : Нашето место за табели на табели е отпечатена со прилагодени обрасци, симпатична и многу практична. Издржлив и еколошки, може да се наведнува слободно, да се намали слободно и нема да се деформира под напнатост. Широко користени : Стилските плакати ќе бидат добар декор и квалитет на живот за вашиот дом, студентски дом, ресторан, кујна, хотел и деловна канцеларија, ќе ги задоволат вашите различни потреби. Лесно за чистење : Мат -табелата може да се перат и лесен за чистење. Измијте го и исушете го со топли и сапуни морнари. Ако има дамки на душекот, користете четка и вода со сапуница за да ја исчистите, а не машината за миење. Правоаголен тркач на трки Место душеци, ПВЦ за печење ПВЦ Матици за табели Заштитник на табелата за трпезариска маса, забави, фарма, кујна, Денот на благодарноста, Божиќ.

Избор на клиент

Винил мат повторна употреба на 4 парчиња алуминиумска фолија шпорет за заштита на шпорети за заштита Новак
Винил мат повторна употреба на 4 парчиња алуминиумска фолија шпорет за заштита на шпорети за заштита

Винил мат повторна употреба на 4pcs алуминиумска фолија шпорет на шпорет за заштита на обвивки за чиста м�

DEN 0.67
Избор на терапевт® Speire Peak Massage Boolster Pushion, 8,5 x 7 x 25 Новак
Избор на терапевт® Speire Peak Massage Boolster Pushion, 8,5 x 7 x 25

Големина : 8,5 "x 7" x 25 " Уникатната форма на перница на перница се вклопува удобно под колената на вашиот кл�

DEN 623.84
Еифел кула Париз и рози пластична трпеза за трпеза 17,7 x 11,8 ПВЦ биро подлога за заштитен правоаголник Новак
Еифел кула Париз и рози пластична трпеза за трпеза 17,7 x 11,8 ПВЦ биро подлога за заштитен правоаголник

Големина : Големината на нашиот ПВЦ МАТ е 17,7 * 11,8 инчи Ако големината е несоодветна, можете слободно да ја

DEN 0.33
Браун племенски гуштери пластична трпеза за трпеза 17,7 x 11,8 ПВЦ биро подлога за заштитен правоаголник Новак
Браун племенски гуштери пластична трпеза за трпеза 17,7 x 11,8 ПВЦ биро подлога за заштитен правоаголник

Големина : Големината на нашиот ПВЦ МАТ е 17,7 * 11,8 инчи Ако големината е несоодветна, можете слободно да ја

DEN 239.84
WDBBY модерен тркач на маса, Сонце Месечина Универзум Небесни трки за трпеза за трпезарии за свадби за свадба Новак
Смешна мачка хамбургер пластична трпеза за трпеза 17,7 x 11,8 ПВЦ биро подлога за заштитен правоаголник Новак
Смешна мачка хамбургер пластична трпеза за трпеза 17,7 x 11,8 ПВЦ биро подлога за заштитен правоаголник

Големина : Големината на нашиот ПВЦ МАТ е 17,7 * 11,8 инчи Ако големината е несоодветна, можете слободно да ја

DEN 0.33