СНАВОП Гута Перча Хартија Поени 2 Пакети .02/.04/.06 Конус За Третман На Забенotодонтски Коренски Канал

СНАВОП Гута Перча Хартија Поени 2 Пакети .02/.04/.06 Конус За Третман На Забенotодонтски Коренски Канал

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Стоматолошки Точки На Гута Перча погодни и за топли и за ладни обтурации. Висококвалитетното ниво на нашите точки на гута-перча ви ја нуди прецизноста потребна за оптимални резултати од обтурацијата. Сигурно вметнување до врвот. Според исо стандардот, различни видови точки на гута-перча се идентификуваат според бојата на горниот дел. Пакување : 2 Пакувања ( .02 Заострени 240 парчиња,.04 и .06 Заострени 120 парчиња). Карактеристики : Точки На Стоматолошка Гута Перча погодни и за топли и за ладни обтурации. Висококвалитетното ниво на нашите точки на гута-перча ви ја нуди прецизноста потребна за оптимални резултати од обтурацијата. Сигурно вметнување до врвот. Според исо стандардот, различни видови точки на гута-перча се идентификуваат според бојата на горниот дел. Достапно во : .02 конус/.04 конус/.06 конус #15/#20/#25/#30/#15-40/#45-80 Пакувањето Вклучува : 2 Пакувања .02 заострени 120 парчиња секое пакување .04 заострени 60 парчиња секое пакување .06 заострени 60 парчиња секое пакување.

Избор на клиент

Мудрост 100 Жито Стрелаштво Куршум Поле Поени 5/16 Лов Стрелка Целна Пракса Совети, 24 Пк Новак
Мудрост 100 Жито Стрелаштво Куршум Поле Поени 5/16 Лов Стрелка Целна Пракса Совети, 24 Пк

1.`+Целна Пракса Дизајнирана За стрелаштво стрела целна пракса и теренска игра 2.`+Детали Тежина : 100 зр�

DEN 0.67
Целни пикадо швајцарските точки сребрени/црни/златни точки Новак Попуст
Целни пикадо швајцарските точки сребрени/црни/златни точки

Swiss Point Technology Silver Firepoint 35mm Префрлете ја должината на вашата точка, стилот и бојата за секунди...

DEN 143.20
Топла опрема за глава мажи жени обични Божиќни цврсти сплит капа кадифен топка капа хаос трапер капа Новак
Топла опрема за глава мажи жени обични Божиќни цврсти сплит капа кадифен топка капа хаос трапер капа

100% полиестер Направени во САД и увезени Еластично затворање 715 дена испорака Стил : Мода ОКЦАСИЈА : Надво

DEN 57.92
Cuesoul 100 парчиња меки точки на врвот за меки пикадо на врвови Новак
Cuesoul 100 парчиња меки точки на врвот за меки пикадо на врвови

Cuesoul Soft Tip Darts Points 2ba Train е засилен, пакет од 100 парчиња , 6 достапна боја, супер силни и флексибилни совети з

DEN 1.00
1бокс Апсорбирачки Хартиени Точки 0одонтски 02/04/06тапер За Стоматолошки Mixо Стерилни Мешани Големини Новак
1бокс Апсорбирачки Хартиени Точки 0одонтски 02/04/06тапер За Стоматолошки Mixо Стерилни Мешани Големини

Овој производ е специјален материјал за чистење на коренскиот канал за стоматологија Главно се користи

DEN 159.84
Г5 Монтек 125гр Бмп Натпревар Точка Новак
Г5 Монтек 125гр Бмп Натпревар Точка

Г5 МОНТЕК 125 ЖИТО БМП 3 ПАКЕТ Балистичка соодветна точка за имитирање на летот На широката глава На Монте�

DEN 710.40
Замена на точката 2BA Точка 2БА Точка 2Б -точки на мек. Новак
Замена на точката 2BA Точка 2БА Точка 2Б -точки на мек.

Замена на мека врв пикала точка со 2 BA нишка Издржлив дополнителен густ лет Спакувани во 300 парчиња меки �

DEN 207.84
Cyeelife-Plastic Dart совети 2BA 100/250/500 пакувања, пластични точки за професионални меки пикадо поставени Новак
Cyeelife-Plastic Dart совети 2BA 100/250/500 пакувања, пластични точки за професионални меки пикадо поставени

Советите не можат да се држат во вашиот бард? | : Ве молиме, кажете се збогум на оваа неволја.3 Стилови наши

DEN 2.33
Октомври Планински Производи Хибридни Поени 17/64 во. 100 гр. 12 Пакет Новак
Октомври Планински Производи Хибридни Поени 17/64 во. 100 гр. 12 Пакет

Висококвалитетни, аеродинамични точки за вежбање Дизајн на завртки Прецизност ЦПУ произведени...

DEN 0.33
Anhua® Gapadent Абсорбента Хартија Поени Боја Кодирани Истури Доказ 02 Конус Избрани 15~40 Новак
Anhua® Gapadent Абсорбента Хартија Поени Боја Кодирани Истури Доказ 02 Конус Избрани 15~40

Анхуа е основана во 2010 година Фокусирајте се на дизајнот, развојот и продажбата на додатоци и хардвер за

DEN 3.33