Малку Слатко Бебе Туш Совети За Родителите Картички

Малку Слатко Бебе Туш Совети За Родителите Картички

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

24 МАЛИ СЛАТКИ КАРТИЧКИ ЗА СОВЕТИ ЗА ИДНИТЕ РОДИТЕЛИ-Дајте им шанса на вашите гости да споделат некои посебни совети за идните родители. ДЕБЕЛИ и ИЗДРЖЛИВИ - овие 4" х 6" совети картички се испечатени на мазни, дебели необложени картони за подобрена издржливост. МАТЕРИЈАЛ ЗА СПОМЕН-Дајте им на идните родители неверојатен спомен од нивните гости за туширање бебиња со овие слатки мали слатки картички за совети со портокалова тема. РОДОВО НЕУТРАЛЕН ДИЗАЈН-картичките имаат слатко семејство на мали слатки портокали со цветови од портокал околу границата. Овие симпатични мали слатки тематски картички за совети за идните родители се совршен додаток за вашиот мал туш за бебиња со портокалова боја. "Мало слатко" е симпатичен прекар за мали клементински портокали, хибрид помеѓу Мандарински и слатки портокали. Картичките содржат слатко трио мали слатки портокали со цветови од портокал што ја украсуваат границата. Дизајнот е совршен за настан за туширање за бебиња со портокалова или цитрусна тема. Дизајнот е родово неутрален и ќе работи дали родителите очекуваат момче, девојче или сакаат да биде изненадување. Добро распоредените линии со точки им нудат на гостите многу простор да ја напишат својата специјална порака до идните родители, а картичките вклучуваат простор каде што гостинот може да го потпише своето име. Задната страна на картичките е бела и празна во случај на гостите да им треба повеќе простор за да ја напишат својата порака. Овие 4 картички" х 6 " се отпечатени на мазни дебели необложени висококвалитетни картони и го прават совршениот спомен за новите родители. Пакетот вклучува 24 картички. Произведено Во Сад

Избор на клиент

Голема Точка На Среќа Хипи Хоппит-Пополнете Покани За Забава За Велигденско Зајаче Новак
Голема Точка На Среќа Хипи Хоппит-Пополнете Покани За Забава За Велигденско Зајаче

Хипи Хопи Пополнете Го Празниот Сет За Покани ВКЛУЧУВА 8 велигденски покани и премиум бели пликови...

DEN 2.00
Виолетова Сина Мартини Коктел Персонализирани Покани За Забави Новак
Виолетова Сина Мартини Коктел Персонализирани Покани За Забави

големинаприближно 5,9 инчи х 4 инчи Професионално печатени персонализирани покани и коверти Печатени ед�

DEN 3.00
Розова Круна Принцеза Покани Бебе Туш Покани Новак
Розова Круна Принцеза Покани Бебе Туш Покани

големинаприближно 5,9 инчи х 4 инчи Професионално печатени персонализирани покани и коверти Печатени ед�

DEN 1.33
Црна &засилувач; Бела Шарени Персоналните Божиќ/Нова Година/Празник Партија Покана. Новак
Црна &засилувач; Бела Шарени Персоналните Божиќ/Нова Година/Празник Партија Покана.

големинаприближно 5,9 инчи х 4 инчи Професионално печатени персонализирани покани и коверти...

DEN 0.33
Шампањ Класичен Сина Персоналните Бизнис Картички Новак
Шампањ Класичен Сина Персоналните Бизнис Картички

Големинаприближно 3,4 инчи х 2,1 инчи Овие персонализирани визиткартички се професионално печатени од ед�

DEN 4319.20