Чаршав Црна Пластична Покривка За Маса Правоаголник Чаршав За Еднократна Употреба Комплет За Дипломирање Роденден Свадба Годишнина Пикник Празнични Настани Заба

Чаршав Црна Пластична Покривка За Маса Правоаголник Чаршав За Еднократна Употреба Комплет За Дипломирање Роденден Свадба Годишнина

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Дизајн на црно Злато : овие црни и златни навлаки за маси имаат дизајн во црна и златна боја, црна позадина со шема на тркачи на средна златна маса, прекрасна и извонредна, што може да додаде повеќе шарм на вашата трпеза. Квалитетен Материјал : капакот на масата за забави за дипломирање е изработен од квалитетна пластика, златните црни навлаки за маса за забави се водоотпорни, отпорни на кинење, не се лесни за бледнеење и ќе го заштитат горниот дел од масата од гребнатини, излевања. Голема Големина : пакетот вклучува 6 парчиња црн и златен чаршав за дипломирање, секоја мери прибл. 108 х 54 инчи, доволно голема големина за украсување на вашите маси за забави; погоден е за правоаголни маси, може да се нанесува во затворени простории и на отворено. Лесно За Чистење : црно-жолтите покривки на масата се чистат брзо и лесно, не се грижите како да го исчистите нередот, лесно избришете ги сите излевања за да го зачувате за иден настан или завиткајте го и фрлете го по нередот. Широка Примена : овие црни и златни чаршафи за роденден погодни за вашата роденденска забава, трпезариска маса, кујнска маса, свршувачка, годишнина од венчавката, туш за бебиња, излети, трпезариска маса на отворено и одмор. Карактеристики : стилската и класичната боја никогаш нема да застарат, направете ја вашата маса да изгледа поубаво. Овие златни чаршафи имаат класичен и прекрасен, ја прават вашата забава да изгледа многу привлечно и да добие комплимент. Големината на секој пластичен чаршав е 54 x 108 инчи, одговара на сите правоаголни маси до 8-стапки Во должина Спецификации : Големина : 54 x 108 Инчен Пакет вклучува : 6 x црна и златна маса опфаќа Белешки : може да има малку разлики во бојата поради мониторот, камерата или други фактори, ве молиме погледнете ги физичките ставки.

Избор на клиент

Коњ Трки Маса Покритие Новак
Коњ Трки Маса Покритие

Како што е прикажано коњски трки покривка за маса Како што е прикажано Пакет од 3 Од 1900 година, Компанија�

DEN 2.33
Капакот на Вратата на Вештерката Новак
Капакот на Вратата на Вештерката

100% Пластика Оваа ставка е голема вредност! 1 по пакет Ноќта на вештерките партија точка Висечки Украси з�

DEN 111.84
Секин Чаршав 23.6 Партија Украси Тема Новак
Секин Чаршав 23.6 Партија Украси Тема

Секин Увезени Што Ќе Добиете Златен Чаршав Од 23, 6х23, 6 Инчи Овие Чаршафи Се Елегантни И Привлечни За Очи, �

DEN 1177.60
Адорокс Новак
Адорокс

Полиестер, спандекс 4 Стапки Црно Монтирани водат маса крпа покритие Создава инстант елеганција и профе

DEN 1476.80
Виолетова И Златна Пластика Бдд Табела Покритие Партија Материјали За Девојки Жени, 1 Парчиња Новак
Виолетова И Златна Пластика Бдд Табела Покритие Партија Материјали За Девојки Жени, 1 Парчиња

Пакетот Вклучува : 1 пакет правоаголна пластична виолетова Боја Чаршав, со зборови" Среќен Роденден", бал

DEN 1.00
Партиски Димензии 54 х 108 Правоаголни Покривки За Маса / Чаршафи-Пакет на 6-Црвена, Бела &засилувач; Сина Новак
Партиски Димензии 54 х 108 Правоаголни Покривки За Маса / Чаршафи-Пакет на 6-Црвена, Бела &засилувач; Сина

Партиски Димензии Пластична Покривка За Еднократна Употреба : Наменета За сите прилики, банкети, вечери

DEN 3.33
Ксија Домашна Мода Пеперутки Везени Сечење Пролет Маса Врвот, 34-инчен од 34-Инчен Новак
Ксија Домашна Мода Пеперутки Везени Сечење Пролет Маса Врвот, 34-инчен од 34-Инчен

Поливисконе Појавување На Doilies, Placemats, Маса Врвот И Маса Тркач На Располагање! Рачно Изречена Сечење со С�

DEN 1.67