Омака Африка Рачно Изработена Корпа Болга-Голема | Домашна Декорација

Омака Африка Рачно Изработена Корпа Болга-Голема | Домашна Декорација

DEN 591.84

Новак

Достапно за нарачка

Повеќенаменска корпа, пикник, предиво, корпа за купување. Рачно изработени од селаните Во Африка. Приближно 14-16 инчи Преку Х 9-11 инчи Високи (плус рачки). Поради користените природни материјали, ниту една корпа нема да изгледа слично. Бојата на секоја корпа може да биде различна од сликата, поради варијансите во материјалите достапни за употреба; некои корпи може да имаат повеќе бои, додека други може да имаат една боја. ИНСТРУКЦИИ за ПРЕОБЛИКУВАЊЕ : овој производ често пристигнува малку надвор од форма поради начинот на кој единиците се спакувани за економски испорака од Африка. За ПРЕОБЛИКУВАЊЕ, едноставно ПРСКАЈТЕ ВОДА на корпата и единицата лесно ќе се реформира. Повеќенаменска корпа, пикник, предиво, корпа за купување. Рачно изработени од селаните Во Африка. Приближно 14-16 инчи Преку Х 9-11 инчи Високи (плус рачки). Поради користените природни материјали, ниту една корпа нема да изгледа слично. Бојата на секоја корпа може да биде различна од сликата, поради варијансите во материјалите достапни за употреба; некои корпи може да имаат повеќе бои, додека други може да имаат една боја. ИНСТРУКЦИИ за ПРЕОБЛИКУВАЊЕ : овој производ често пристигнува малку надвор од форма поради начинот на кој единиците се спакувани за економски испорака од Африка. За ПРЕОБЛИКУВАЊЕ, едноставно ПРСКАЈТЕ ВОДА на корпата и единицата лесно ќе се реформира. Оваа болга кошница - голема во избрани бои е убав пример за вистинска Африка изработка во своите најдобри. Секоја корпа е рачно ткаена со макотрпно внимание на деталите. Тие доаѓаат во различни бои. Шарените, тркалезни корпи се комплетни со ткаена рачка. Прикажаните фотографии претставуваат само некои од можните шеми на бои за корпите. Индивидуалните избори не се можни. Произведено во Гана. М-В043.

Избор на клиент

БАБА ВЕЛИ Пакет На 1-Пакет Џамбо Канти За Складирање со Рачки &засилувач; 1-Пакет Виси Полици За Складирање Новак
Хукаи Рачно Изработена Торба Кошница Чантаagан церемонија кошница чување торба Новак
Хукаи Рачно Изработена Торба Кошница Чантаagан церемонија кошница чување торба

Чај мирис освежувачки срце, опрема убавина негување очи, убавината на тешки, едноставни и неукрасени Го�

DEN 3.00
Еконоко БСК11/ЕЗ Плитка Корпа, 24 х 12х 4 Новак
Еконоко БСК11/ЕЗ Плитка Корпа, 24 х 12х 4

Земја На Потекло : Кина Тип на завршница : Епоксиден Хром Димензии на пакетот : 24 Л х 15 Ч х 13 В (инчи)...

DEN 1128.00
Мепра АЗД20084325 Целини Тркалезна Корпа, [Пакување од 6], 25 см, Нерѓосувачки Челик, Безбеден Прибор За Миење Садови Новак
Лорви Срце Бонџур Ефиел Кула Кутија За Складирање Коцка Корпа Канти Контејнери За Канцеларија Дома Новак
Лорви Срце Бонџур Ефиел Кула Кутија За Складирање Коцка Корпа Канти Контејнери За Канцеларија Дома

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc Големина : расклопена големина : 16х16см / преклопена големина : 6,3 х 6,3 и�

DEN 1.00