Texturedisplays® Ткаени Плетен Кошница Со Правоаголна Форма 21857-КОШНИЦА-1D

Texturedisplays® Ткаени Плетен Кошница Со Правоаголна Форма 21857-КОШНИЦА-1D

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

●Ткаена плетена Корпа 7,25 Х 5,7 Х 3 инчи●оваа симпатична мини мала плетена корпа е одлична за држење клучеви, пенкала, џебни предмети на работната површина или полицата. Клуч овие предмети на врвот на прстот и секогаш знаат каде се. €Темно антички финиш q Послужавник е темно антички заврши за да го даде безвременски жалба. Дефинитивно му дава на вашиот декор поттик на класа. Користете дома, канцеларија или продавница средини. ●Природен плетен е конструиран од плетен, фина изработка, рачно изработен. ●Спецификации●Вкупна големина 7,28 x 5,7 x 2,95 инчи. Инсер големина 6,1 х 4,92 х 2,1 инчи. Тежина 0,2 килограми. ●Видео Производ / видео инструкции линк : https : //youtu.be/f Y7ju0yfi70. можете исто така да пребарувате "21857 мини плетена кошница тела прикажува мал ткаен дисплеј" на youtube за да го лоцирате видеото. ●Ткаена плетена Корпа 7,25 Х 5,7 Х 3 инчи●оваа симпатична мини мала плетена корпа е одлична за држење клучеви, пенкала, џебни предмети на работната површина или полицата. Клуч овие предмети на врвот на прстот и секогаш знаат каде се. €Темно антички финиш q Послужавник е темно антички заврши за да го даде безвременски жалба. Дефинитивно му дава на вашиот декор поттик на класа. Користете дома, канцеларија или продавница средини. ●Природен плетен е конструиран од плетен, фина изработка, рачно изработен. ●Спецификации●Вкупна големина 7,28 x 5,7 x 2,95 инчи. Инсер големина 6,1 х 4,92 х 2,1 инчи. Тежина 0,2 килограми. ●Видео Производ / видео инструкции линк : https : //youtu.be/f Y7ju0yfi70. можете исто така да пребарувате "21857 мини плетена кошница тела прикажува мал ткаен дисплеј" на youtube за да го лоцирате видеото. Тела прикажува Ткаена плетена Корпа со Правоаголна Форма 21857-КОРПА-1Д.

Избор на клиент

Ахим Домашен Мебел Склопувачки Канти За Складирање, Комплет од 4, Портокал Новак
Ахим Домашен Мебел Склопувачки Канти За Складирање, Комплет од 4, Портокал

Совршено За Уредно Чување На Сите Предмети За Домаќинството И надвор од Видното поле Се Вклопува Во Ста�

DEN 1.00
Есенски Лисја Шема Кутија За Складирање Коцка Корпа Корпи Контејнери За Канцеларија Дома Новак
Есенски Лисја Шема Кутија За Складирање Коцка Корпа Корпи Контејнери За Канцеларија Дома

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc Големина : 20, 5х20, 5см / преклопена големина : 8 х 8 инчи Карактеристики : �

DEN 95.84
Омака Африка Рачно Изработена Корпа Болга-Голема | Домашна Декорација Новак
Омака Африка Рачно Изработена Корпа Болга-Голема | Домашна Декорација

Повеќенаменска корпа, пикник, предиво, корпа за купување Рачно изработени од селаните Во Африка...

DEN 591.84
Складирањеработи Корпи За Складирање На Воден Зумбул Новак
Складирањеработи Корпи За Складирање На Воден Зумбул

Изработени од 100% природен, погоден за земјата, обновлив воден зумбул, декоративните плетени корпи помаг

DEN 683.20
Пеперутка Шарени Розова Сина Кутија За Складирање Коцка Корпа Канти Контејнери За Канцеларија Дома Новак
Пеперутка Шарени Розова Сина Кутија За Складирање Коцка Корпа Канти Контејнери За Канцеларија Дома

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc Големина : 16х16см / преклопена големина : 6,3 х 6,3 инчи Карактеристики : Е�

DEN 79.84