Крафиг Фантазија Шарени Растителни Печурки Преклоплива Кутија За Складирање Голема Коцка Организатор Канти Контејнери Корпи Со Капаци Рачки За Организација На П?

Крафиг Фантазија Шарени Растителни Печурки Преклоплива Кутија За Складирање Голема Коцка Организатор Канти Контејнери Корпи

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Оксфорд ткаенина. Материјал : 300д оксфордска ткаенина+картон, силен и издржлив. Димензија : 16.5" H x 12.6" W x 11.8 " D Голем капацитет може да ги исполни вашите различни барања за складирање за да го одржувате вашиот дом уреден и организиран. Заштеда на простор : Склопувачки за преклопување рамно за складирање за заштеда на простор кога не се користи. Тоа е многу погодно и практично. Одличен Дизајн На Производот : затворањето Со Превртување може да спречи влегување прашина. Велкро заптивката го прави капакот на кутијата за складирање поцврст. Дизајнот на две странични зашиени рачки е лесен за фаќање и носење што може лесно да се лизне внатре и надвор кога ќе се стави на полица или во плакар. Практичниот дизајн ги задоволува вашите долгорочни потреби за складирање. Повеќенаменска Употреба : Совршена корпа за организатори за организирање и намалување на нередот во домот или канцеларијата. Чување облека надвор од сезоната, чанти, чевли, играчки, производи за бебиња, производи за домашни миленици, канцелариски материјали итн. Исто така, може да биде добар подарок за домаќинството за вашето семејство или пријатели. Оксфорд ткаенина. Материјал : 300д оксфордска ткаенина+картон, силен и издржлив. Димензија : 16.5" H x 12.6" W x 11.8 " D Голем капацитет може да ги исполни вашите различни барања за складирање за да го одржувате вашиот дом уреден и организиран. Заштеда на простор : Склопувачки за преклопување рамно за складирање за заштеда на простор кога не се користи. Тоа е многу погодно и практично. Одличен Дизајн На Производот : затворањето Со Превртување може да спречи влегување прашина. Велкро заптивката го прави капакот на кутијата за складирање поцврст. Дизајнот на две странични зашиени рачки е лесен за фаќање и носење што може лесно да се лизне внатре и надвор кога ќе се стави на полица или во плакар. Практичниот дизајн ги задоволува вашите долгорочни потреби за складирање. Повеќенаменска Употреба : Совршена корпа за организатори за организирање и намалување на нередот во домот или канцеларијата. Чување облека надвор од сезоната, чанти, чевли, играчки, производи за бебиња, производи за домашни миленици, канцелариски материјали итн. Исто така, може да биде добар подарок за домаќинството за вашето семејство или пријатели. Крафиг преклопливо складирање направете го вашиот живот подобар. Од едноставна организација на шкаф, чистење на нередот во вашите соби, испраќање на вашето дете на колеџ или преселување во нова куќа, ве покривме со овие селекции. Корпите за организатори на коцки се наредени за да се вклопат во секој простор, правејќи одлични додатоци во вашиот дом, студентски дом или канцеларија. Кутијата за складирање изработена од стилски што може да ја украси вашата спална соба, работна соба или дневна соба и да стане модерен украс на вашиот дом. Големина : 16,5 Х 12,6 Х 11,8 инчи, Голем капацитет идеален за чување облека, документи, книги и играчки итн. Карактеристики : лесна и склоплива, кутијата може лесно да се преклопи за да заштедите простор кога не користите Добра Изработка / Без мирис / Без мирис / без избледен велкро капак ја задржува прашината надвор. Отстранлив картон за вметнување поддршка кутиите ја подобруваат стабилноста И редење Применливи Сцени : плакар и соба за складирање облека ДНЕВНА соба ДВД И медиумско складирање бања ткиво И Сара Складирање Детска играчка, кадифен или контејнери за складирање Чевли за Чување Облека играчка За Миленичиња и третирајте ги организаторите на полиците за складирање и многу други практични употреби на кои можете да помислите. Инструкции за перење : Машинско перење не се препорачува, делумно чистење, а не стегање.

Избор на клиент

ロイヤルアцデン Пацифик Златен Месинг ФИОКА Кошница Се Зголеми 84307 Новак
ロイヤルアцデン Пацифик Златен Месинг ФИОКА Кошница Се Зголеми 84307

Големина : Прибл 8,3 х 6,5 х 6,3 инчи (21 х 16,5 Големина : Прибл 8,3 х 6,5 х 6,3 инчи (21 х 16,5 Месинг роуз тематските кошн�

DEN 1.67
Тојвиан 7 парчиња Пластични Корпи За Складирање Монети Декоративна Десктоп Кошница Организатор Новак Попуст
Тојвиан 7 парчиња Пластични Корпи За Складирање Монети Декоративна Десктоп Кошница Организатор

?●Лесен и Голем Капацитет●Малата тежина ја прави оваа Корпа за Складирање удобна и лесна за движење...

DEN 175.84
Складирањеработи Корпи За Складирање На Воден Зумбул Новак
Складирањеработи Корпи За Складирање На Воден Зумбул

Изработени од 100% природен, погоден за земјата, обновлив воден зумбул, декоративните плетени корпи помаг

DEN 683.20
Американски Металкрафт RBHC759 Хром Правоаголна Кошница w/ Рачки Новак
Американски Металкрафт RBHC759 Хром Правоаголна Кошница w/ Рачки

Хром Жица Двојни Рачки Должина : 9" Ширина : 7" Висина : 5" Хром Жица Двојни Рачки Должина : 9" Ширина : 7"...

DEN 3.33
Еконоко БСК11/ЕЗ Плитка Корпа, 24 х 12х 4 Новак
Еконоко БСК11/ЕЗ Плитка Корпа, 24 х 12х 4

Земја На Потекло : Кина Тип на завршница : Епоксиден Хром Димензии на пакетот : 24 Л х 15 Ч х 13 В (инчи) Тежина

DEN 1128.00
Црвени Боксерски Ракавици Стп Кожа Склопувачки Корпи За Складирање Платно Коцка Организатор Кошница Со Рачки Новак
Лорви Светска Трка Кутија За Складирање Коцка Корпа Корпи Контејнери За Канцеларија Дома Новак
Лорви Светска Трка Кутија За Складирање Коцка Корпа Корпи Контејнери За Канцеларија Дома

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc Големина : 16х16см / преклопена големина : 6,3 х 6,3 инчи Карактеристики : Е�

DEN 79.84
Долга корпа од многу Бамбус, Бела 12-820С Новак
Долга корпа од многу Бамбус, Бела 12-820С

Големина : 21,3 х 5,5 х 7,5 инчи (54 х Големина : 21,3 х 5,5 х 7,5 инчи (54 х од Бетфу Во Префектурата Оита, традиционални

DEN 2.67
Лорви Шарени Лимон Шема Кутија За Складирање Коцка Кошница Канти Контејнери За Канцеларија Дома Новак
Лорви Шарени Лимон Шема Кутија За Складирање Коцка Кошница Канти Контејнери За Канцеларија Дома

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc Големина : 16х16см / преклопена големина : 6,3 х 6,3 инчи Карактеристики : Е�

DEN 79.84
Колонијални Мелници Цврста Корпа За Складирање На Штиклирање, 14 на 10 Инчи, Розова Новак
Колонијални Мелници Цврста Корпа За Складирање На Штиклирање, 14 на 10 Инчи, Розова

70% Полипропилен / 30%памук Земја На Потекло : Сад Број на модел : TX70 A014 X010 Димензија на пакетот : 14.0" Л х 14.0" В �

DEN 683.84