2 пакувања лебдечки полици wallидови монтирани пластични организатор за складирање, без дупчење бело висечки садови за складирање

2 пакувања лебдечки полици wallидови монтирани пластични организатор за складирање, без дупчење бело висечки садови за складирање

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

21 x 2,56 x 3,74 инчи пакет вклучува : 2 x пластични организатори за складирање Белешки : Рачно мерење, ве молиме, оставете мали грешки на големината., За да ги задржите вашите работи во Нарачајте, совршен за домашна употреба и може да го организира вашиот дом простор., За да ги задржите вашите работи во Нарачајте, совршен за домашна употреба и може да го организира вашиот дом простор. Исечете ја задната подлога, откако напорно притискате околу 60 секунди, откако ќе застанете 24 часа, може да се користи. Големина : Подготвена кутија за складирање на wallидови приближно. Спецификации : Материјал : Пластична боја : Бела големина : приближно. Белешка : Wallидот е погоден само за употреба на мазни и рамни површини како што се керамичка плочка, стакло, огледало, гранит, не'рѓосувачки челик, акрилик, итн.Она што ќе го добиете : ќе добиете 2 кутии за складирање кујна, можете да чувате паста за заби, четка за заби, четка за шминка, чешел и други материјали за бања, за да ги задоволите вашата дневна употреба и потреби за замена, ја прави вашата бања да се ослободи од неуредна, уредна. Издржлив материјал : Нашата кутија за складирање на wallидот е изработена од висококвалитетна пластична, силна и сигурна, со повеќекратни дупки за дренажа на дното, што може да ви служи долго време, или може да се отстрани за чистење; Самолепливото има карактеристики на водоотпорна, силна отпорност на оптоварување и не е лесно да се испадне. 10,7 x 6,5 x 9,5 cm/ 4. Исечете ја задната подлога, откако напорно притискате околу 60 секунди, откако ќе застанете 24 часа, може да се користи. Без дупчење : Лесна инсталација, инсталирајте само со налепница што не е во трага, нема потреба да вежбате на wallидот, без оштетување на вашиот wallид. На 10,7 x 6,5 x 9,5 cm / 4. Не е погоден за никаква нерамна површина, како што се wallидот на бојата, wallидот на хартијата, дрвениот wallид, дијатом Mudид од кал, итн Широко Примена : Овие кутии за складирање се погодни за кујни, бањи, спални соби, простории за комунални услуги, простории за перење, хотели, гаражи, домови, станови, канцеларии, простории за студии, продавници за канцеларии, итн. 2 пакувања лебдечки полици Wallид монтиран пластичен организатор за складирање, без дупчење бело висечки контејнери за складирање, организатор полица за дома, бања за бања канцеларија спална соба кујна Домашни простории : без дупчење : лесна инсталација, инсталирање само со налепница што не е во трага, нема потреба да вежбате Theидот, нема оштетување на вашиот wallид. Големина : Подготвена кутија за складирање на wallидови приближно. Белешка : Wallидот е погоден само за употреба на мазни и рамни површини како што се керамичка плочка, стакло, огледало, гранит, не'рѓосувачки челик, акрилик, итн.21 x 2,56 x 3,74 инчи, доволно е да се одржи многу предмети, кои нема да заземат многу место во вашата бања или кујна, и има добар капацитет за складирање. Без дупчење : Лесна инсталација, инсталирајте само со налепница што не е во трага, нема потреба да вежбате на wallидот, без оштетување на вашиот wallид. На 10,7 x 6,5 x 9,5 cm / 4. Не е погоден за никаква нерамна површина, како што се wallидот на бојата, wallидот на хартијата, дрвениот wallид, дијатом Mudид од кал, итн Широко Примена : Овие кутии за складирање се погодни за кујни, бањи, спални соби, простории за комунални услуги, простории за перење, хотели, гаражи, домови, станови, канцеларии, студиски простории, продавници за канцелариски материјал, итн., За да ги задржите вашите работи во ред , совршен за домашна употреба и може да го организира вашиот дом простор. Белешка : Wallидот е погоден само за употреба на мазни и рамни површини како што се керамичка плочка, стакло, огледало, гранит, не'рѓосувачки челик, акрилик, итн. Не е погоден за никаква нерамна површина, како што се wallидот на бојата, wallидот на хартијата, дрвениот wallид, дијатом Mudид од кал, итн Широко Примена : Овие кутии за складирање се погодни за кујни, бањи, спални соби, простории за комунални услуги, простории за перење, хотели, гаражи, домови, станови, канцеларии, студиски простории, продавници за канцелариски материјал, итн.

Избор на клиент