Колумбија, женски прилив, фустан од поло

Колумбија, женски прилив, фустан од поло

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

100% полиестер. Увезени. Затворање на копчињата. Машинско миење. Омни-сенка : бидете безбедни и заштитени; Омни-сенка блокира UVA и UVB зраци за да се спречи изгореници од сончање и долгорочно оштетување на кожата; Тесната конструкција на ткаењето со UV апсорбирачки предива го блокира целиот спектар на штетни УВ зраци. Омни-Вик : Крајната технологија за управување со влагата за отворено; Омни-Вик брзо ја преместува влагата од кожата во ткаенината каде што се шири низ површината за брзо испарување-држејќи се ладно и облеката да се исуши. Поло стил во фустан : Направено до риба, овој кул фустан со три копчиња со поло, нуди стил на копче, со PFG страст во женска силуета. Забава за лето : Изработено за обични активности на отворено, ќе уживате да се дружите во овој забавен летен фустан. Основни карактеристики на PFG : Како и со буквално целата облека на PFG, ќе го цените пригодниот држач за шипки на левиот гради и удобни џебови за да ги задржите основните работи во близина. Направено со ткаенини од пот, сонцето што ја дефлетираат 50 ткаенини, овој фустан PFG ќе ве задржи среќни и удобни-во вода и исклучено. Подготвен со летен стил, овој пријатно поло фустан е направен од полиестер за брзо сушење, ги содржи материјалите за летна заштита на Колумбија. Omni-Send UPF 50 Заштитени работи за блокирање на штетните UVA и UVB сончеви зраци, додека омни-Вик обезбедува дејство на влага за влага што влече влага и пот од кожата, одржувајќи ве суви и удобни во топли денови. Колумбија го нуди овој MIDI фустан во повеќе бои и големини. Редовно вклопување. За да се обезбеди големината што ќе ја изберете е исправна, искористете ја нашата табела за големина и следниве упатства за мерење : За градите, меркате во највисокиот дел од градите, под пазувите и над лопатките на рамото, одржувајќи ја мерката на лентата цврсто и ниво. Бидете безбедни и заштитени. Омни-сенка блокира UVA и UVB зраци за да се спречи изгореници од сончање и долгорочно оштетување на кожата. Тесната конструкција на ткаењето со UV апсорбирачки предива го блокира целиот спектар на штетни УВ зраци. Крајната технологија за управување со влага за отворено. Омни-Вик брзо ја преместува влагата од кожата во ткаенината каде што се шири низ површината за брзо испарување-држејќи се ладно и облеката да се исуши.

Избор на клиент

ПОЛО Ралф Лорен Менс Класичен Вклопуваат Шарени Памук Мрежа Поло Кошула Новак
ПОЛО Ралф Лорен Менс Класичен Вклопуваат Шарени Памук Мрежа Поло Кошула

100% памук Увезени Затворање на копчето Машинско Перење Класично Вклопување Мрежа Ребрести Поло јака...

DEN 1759.52
Под Оклоп Машки Перформанси 2.0 Голф Поло Новак
Под Оклоп Машки Перформанси 2.0 Голф Поло

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Мазна, мека ткаенина против избор, проти�

DEN 0.67
Поло со долги ракави со копче до мажите за мажите со шарени јака, атлетски кошули за голф, Поло маици Новак
Поло со долги ракави со копче до мажите за мажите со шарени јака, атлетски кошули за голф, Поло маици

Затворање на тока.03 '' Должина : 84cm / 33.28''Size : xxxlbust : 146cm / 57.07''''material : 100% тип на памучна блокираност : Упатство

DEN 0.67
Travismathew Men's Zinna Polo Новак
Travismathew Men's Zinna Polo

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Мешавина од памук / полиестер...

DEN 1439.20
Брејди Машки Поло Во Памучно Чувство Новак
Брејди Машки Поло Во Памучно Чувство

60% Пима Памук, 40% Полиестер Увезени Затворање на копчето Машинско Перење Памук богат за удобност Полиест

DEN 0.67
ПГА ТУРНЕЈА Женска Воздушна Флукс Голф Поло Кошула Без Ракави Новак
ПГА ТУРНЕЈА Женска Воздушна Флукс Голф Поло Кошула Без Ракави

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ВЕНТИЛАЦИЈА НА ВОЗДУШНИОТ ФЛУКС : иноват

DEN 416.00
Шарени француски Булдог Машка Поло-Кошула Редовни Маици Со Кратки Ракави Обични Обрасци Новак
Шарени француски Булдог Машка Поло-Кошула Редовни Маици Со Кратки Ракави Обични Обрасци

Полиестер Материјал за брзо сушење, добра апсорпција на пот Поло кошулата е помодерна, а блискиот дизај�

DEN 0.33
Женски џемпери екипаж вратот Дедо Мраз, шема за џемпери, преголема мека работна алатка за жени зимски врвови Новак
Trendimax Women 2 Pack Golf Polo кошули 3/4 ракав V врат upf50+ Брзо сув тениски тренинг врвови кошули Новак
Trendimax Women 2 Pack Golf Polo кошули 3/4 ракав V врат upf50+ Брзо сув тениски тренинг врвови кошули

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 90% полиестер, 10% спандекс.进口...

DEN 2.00
Томи Хилфигер Биг Краток Ракав Бршлен Поло Маица Новак
Томи Хилфигер Биг Краток Ракав Бршлен Поло Маица

100% памук Увезени Затворање на копчето Машинско Перење Класичен стил на томи Хилфигер, изберете од широк

DEN 290.40
Mierенски женски тениски кошули без јаки, краток ракав Брз сув голф Поло, влага за влага и меки поло -маички Новак
Mierенски женски тениски кошули без јаки, краток ракав Брз сув голф Поло, влага за влага и меки поло -маички

90% полиестер, 10% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Дише и удобно Одлична женска �

DEN 303.84
Брејди Мажите Вршат Поло Краток Ракав Во Нула Хидро Предиво Новак
Брејди Мажите Вршат Поло Краток Ракав Во Нула Хидро Предиво

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Рециклирана мерил јанрс Нулта микро пла�

DEN 302.40
Lasfour Custom Bowling Bowling кошула за мажи, машки поло маичи кратки ракави, смешен тим за куглање поло за мажи Новак
Lasfour Custom Bowling Bowling кошула за мажи, машки поло маичи кратки ракави, смешен тим за куглање поло за мажи

Полиестер и памук Увезени Затворање на копчињата Машински миење Персонализирани поло маици : кликнете �

DEN 0.33
Спортски женски 3 Пакети Спорт Брза Сува Поло Маица SWT251 Новак
Спортски женски 3 Пакети Спорт Брза Сува Поло Маица SWT251

100% Полиестер Повлечете го затворањето Миење Раце Само 100% Полиестер Ве молиме Проверете Ја Нашата Табел�

DEN 2.00
Русел Атлетски машка машка перформанси за голф Поло Новак
Русел Атлетски машка машка перформанси за голф Поло

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Упатства за нега на машина Тип на затворање : Повлечете с�

DEN 3.33
Менс голф кошула влага за губење на суво вклопување спорт спорт со кратки ракави шарени голф -маици за мажи Новак
Karl lagerfeld paris mem ansime краток ракав за кратки ракави pima памук поло Новак
Karl lagerfeld paris mem ansime краток ракав за кратки ракави pima памук поло

100% памук Пима Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Современ луксуз : Естетиката на потписот

DEN 1393.60
PETER MILLOR GOLF MENS MENS STRIPE PREPRECTION PERHARTION POLO Новак
PETER MILLOR GOLF MENS MENS STRIPE PREPRECTION PERHARTION POLO

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 92% Појестер 8% спандекс Затворање н�

DEN 1007.20