Подлога за полирање со дијаманти од 7 парчиња/лот 125мм за гранит мермер камен 5inch Влажен диск за полирање на влажни полиња од делови од Xmeifei

Подлога за полирање со дијаманти од 7 парчиња/лот 125мм за гранит мермер камен 5inch Влажен диск за полирање на влажни полиња

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Забелешка : Само персоналот со професионални вештини е дозволено да го користи!. Апликација : Алатка за транзиција, реставрација на бетонски под. Компатибилен со машина : Активни машини за мелење на планетата, пасивна планетарна мелница,. Машина за полирање, мелница за мелење, чистач на подот. Забелешка : Само персоналот со професионални вештини е дозволено да го користи!. Апликација : Алатка за транзиција, реставрација на бетонски под. Компатибилен со машина : Активни машини за мелење на планетата, пасивна планетарна мелница,. Машина за полирање, мелница за мелење, чистач на подот. Висококвалитетни и издржливи професионални алатки за индустриски апликации Пакет : 7 парчиња / Lot Diameter : 5 инчи / 125 mm Thickness : 3 mmhole : 20 mmmatery : дијамант и состојба на смола : алатка за транзиција, бетонска реставраторска реставрација Машин Компатибилен : Активни планетарни машини за мерење, пасивни планетарни мелница, машина за полирање, мелница Анбл, кат чистач. #2000,#30001. За бетон, гранит, мермер, варовник2. Висока сјајност3.Лонг животен век4.

Избор на клиент

12+1pc 4 Влатна подлога за полирање на мермер со мермер со дијаманти/диск Новак
12+1pc 4 Влатна подлога за полирање на мермер со мермер со дијаманти/диск

12 компјутери од 4 "подлога за полирање на дијаманти (дебелина од 3мм) за бетонски камен и 1 поддржувач 12 вл�

DEN 233.60
X-Dree 2 парчиња мермер плочки бетонски камен сув дијамантски полициски подлога Диск 2000 Грит (2 Piezas de Mármol de Azulejo Новак
Si Fang® Mini Air Sander 1 2 3 , Air Sanders за автоматско тело работа 20,000 вртежи во минута мини полисер, пневматски сандер, Новак
Spacesea 6 Almohadillas de Pulido en seco de Grano de 100 mm, 50 Diamantes, Disco de Lijado de Resina Flexible de Mármol de Новак
Spacesea 6 Almohadillas de Pulido en seco de Grano de 100 mm, 50 Diamantes, Disco de Lijado de Resina Flexible de Mármol de

Полирање со брза брзина и без скрип Суво полирање, работа без вода, удобно и помалку загадување Погодно �

DEN 3.00
3 Дамо метална врска со дијамантска подлога за подлога за подлога 100 за бетон/терацо/гранит Новак
3 Дамо метална врска со дијамантска подлога за подлога за подлога 100 за бетон/терацо/гранит

Влошките за полирање на подот од 3 "8,0мм дијаманти се дизајнирани за подни машини да го полираат, обновув�

DEN 771.20
Ywbl-wh 5 Пневматски полисер за вода за мелница за мелница за мелница за мелница за полирање Новак
Ywbl-wh 5 Пневматски полисер за вода за мелница за мелница за мелница за мелница за полирање

Висок квалитет добар квалитет и практичен, низок шум и помалку прашина Одлични перформанси Брзината н�

DEN 784.16
Z-lion 10 влошки за полирање на сунѓер со сунѓер со сунѓер 1000 решетки за гранит мермер камен чист Новак
Z-lion 10 влошки за полирање на сунѓер со сунѓер со сунѓер 1000 решетки за гранит мермер камен чист

Грит : 1000# x 1pc Големина : Дијаметар 10 инчи / 250мм, обработлива дебелина 12мм Влочки за полирање на сунѓер гр�

DEN 399.84
7 7 инчи / 180мм Полиција за полирање на дијамант Дамо 20 парчиња гранит мермер бетон Новак
7 7 инчи / 180мм Полиција за полирање на дијамант Дамо 20 парчиња гранит мермер бетон

20 парчиња од 7 "подлога за полирање со дијаманти (дебела 3мм) за бетонски камен 20 влошки се : 4 x гриц 50 100, 2 x �

DEN 225.60
Z-lion Флексибилни влошки за полирање на сув дијамант 4 Нови премија за пескарење за гранитни мермерни плочки Новак
Алатки за рака Стенли 55-525 15-1/2 Бар за супер чудо Новак
Алатки за рака Стенли 55-525 15-1/2 Бар за супер чудо

Фалсификуван, високојаглероден челик за зголемена јачина и издржливост Топлина третирана за зголемена

DEN 192.00