5L вибрирачки гулаб, алатка за изработка на накит за накит за накит за накит

5L вибрирачки гулаб, алатка за изработка на накит за накит за накит за накит

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Ви благодариме за вашата понуда. Предметот ќе се испорачува во зависност од времето за ракување по примената на целосна исплата. Оценете го продавачот на времето што беше потребно за да ја испратите по пошта, а не времето што ви требаше да ја примите предметот !! Ние испраќаме да се обратиме. Ве молиме, проверете дали вашата адреса се совпаѓа со вашата адреса за испорака пред да платите. Сликите се само за повикување. Ве молиме, земете ја ставката што ја добивате како стандард. Ве молиме, наведете го вашиот личен услов, како што се бои, пакети, вредност на декларација итн., На порака кога ќе ни платите. Белешки : Ние нема да бидеме одговорни за какво било одложување за време на испораката, но не ограничувајќи се на проверка на царинските пошта, штрајк, виша сила и др. Како купувач, ваша должност е да го платите данокот кога ќе нарачате од странство. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ или други скриени трошоци. Ви благодариме за вашето kindубезно разбирање. Ако ни испратите е -пошта до нас, во нашето работно време ќе одговорат во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни со производот или услугата, ве молиме контактирајте ме и не ни давате негативни или природни повратни информации, ние мора да ви дадеме задоволително решение. Контактирајте нè преку порака. Ви благодариме за вашата понуда. Предметот ќе се испорачува во зависност од времето за ракување по примената на целосна исплата. Оценете го продавачот на времето што беше потребно за да ја испратите по пошта, а не времето што ви требаше да ја примите предметот !! Ние испраќаме да се обратиме. Ве молиме, проверете дали вашата адреса се совпаѓа со вашата адреса за испорака пред да платите. Сликите се само за повикување. Ве молиме, земете ја ставката што ја добивате како стандард. Ве молиме, наведете го вашиот личен услов, како што се бои, пакети, вредност на декларација итн., На порака кога ќе ни платите. Белешки : Ние нема да бидеме одговорни за какво било одложување за време на испораката, но не ограничувајќи се на проверка на царинските пошта, штрајк, виша сила и др. Како купувач, ваша должност е да го платите данокот кога ќе нарачате од странство. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ или други скриени трошоци. Ви благодариме за вашето kindубезно разбирање. Ако ни испратите е -пошта до нас, во нашето работно време ќе одговорат во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни со производот или услугата, ве молиме контактирајте ме и не ни давате негативни или природни повратни информации, ние мора да ви дадеме задоволително решение. Контактирајте нè преку порака. Име на параметарот на производот : Модел на машина за полирање на Jade : N10 Напон : 220 V Фреквенција : 50 Hz Моторна моќност : 60 W/80 W/120 W Шок волумен на корпа : 5 L/8 L/10 L Големина : 25 × 25 × 36см (5 L)/29 × 29 × 37см ( 8 L) / 32 × 32 × 42cm (10 L) Оваа машина е мал волумен, низок шум, лесен за употреба, убав изглед, погоден за полирање на разни жад.

Избор на клиент

X-Ree 2.9cm Dia Grey Grey Red Tile Merbrine Merrine Diamond Polishing Pad 500 Grit (2,9 см диа сива црвена плочка мермер мелмер Новак
X-Ree 2.9cm Dia Grey Grey Red Tile Merbrine Merrine Diamond Polishing Pad 500 Grit (2,9 см диа сива црвена плочка мермер мелмер

Име на производот : Подлога за полирање на дијаманти; Главен материјал : смола Боја : црвена, сива; решетк�

DEN 198.24
Тенџере со тенџере со тенџере со капаци - нелеплива стилска кујна за готвење со кафе и кафеава надвор Новак
Тенџере со тенџере со тенџере со капаци - нелеплива стилска кујна за готвење со кафе и кафеава надвор

Стилски модерен дизајн на кујна за готвење Кафе внатре и кафеаво надвор Елегантен и елегантен метален р

DEN 3.33
3 Дамо метална врска со дијамантска подлога за подлога за подлога 100 за бетон/терацо/гранит Новак
3 Дамо метална врска со дијамантска подлога за подлога за подлога 100 за бетон/терацо/гранит

Влошките за полирање на подот од 3 "8,0мм дијаманти се дизајнирани за подни машини да го полираат, обновув�

DEN 771.20