Корпа за перење со Рачки Водоотпорна Склопувачка Пречка За Перење Алишта За Канти За Складирање Организатор На Детска Соба Дома Ѕвездено Небо Дрво, 19, 3х11, 8х15, 9 Во

Корпа за перење со Рачки Водоотпорна Склопувачка Пречка За Перење Алишта За Канти За Складирање Организатор На Детска Соба Дома

DEN 607.68

Новак

Достапно за нарачка

ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Оваа Корпа За Перење Е Изработена ОД 300д Оксфордска Ткаенина со Пвц Материјал, Која Има Добар Водоотпорен Ефект и Не Е Лесно Да се Извалка. Исто Така, Оваа Корпа За Складирање Е Многу Лесна И Лесна За Носење Кога Патувате, Слегувате Долу. ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА : Големината На Овој Домашен Организатор Е 19, 3х11, 8х15, 9 Инчи, Приближно 60Л. Големиот И Висок Дизајн Може Да Им Помогне На Вашиот Дом, Спална Соба, Бања Поорганизирани. Одлична Корпа за Складирање За Валкана Облека (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), Детски Играчки Итн. ПРЕНОСЛИВ И СКЛОПЛИВ ДИЗАЈН : Нашата Корпа Има Четири Шипки За Поддршка Што Се Одвојуваат И Стабилни Држачи Внатре, Направете ја Да Стои Исправено. Двојниот Дизајн Против Колапс Обезбедува Добар Ефект На Поддршка, Не Грижете се дали Ќе Пропадне! Дизајнот Што Се Преклопува Со Рачки Од Јаже Од Коноп, Исто Така, Го Олеснува Движењето И Носењето. ПОВЕЌЕНАМЕНСКА : Оваа Корпа За Перење Со Голем Капацитет Може да се Користи како Корпа За Многу Намени, како Што се Складирање Облека, Корпа За Бебешки Работи, Складирање Играчки За Деца, Складирање На Производи За Деца и Складирање На Производи За Домашни Миленици Итн. Одлично За Ставање Во Детска Игротека, Студентски Дом, Домашен Агол, Бања, Спална Соба, Расадник. ДЕКОРАТИВЕН МОДЕЛ : Различни Модели Се Во Согласност соesетиката На Луѓето од Различни Возрасти, Идеални За Унисекс Возрасни, Деца, Тинејџери Девојки и Момчиња. Симпатични, Гроздобер, Смешни Иesетски Модели Се Достапни Во Нашата Продавница. Оваа Убава Корпа За Перење Не Е Само Практична, туку И Добар Декор Дома. Исто Така Одличен Подарок За Семејството, Пријателите И Колегите. Дали сеуште сте загрижени за нередот во собата, нема место за ставање валкана облека и нема место за чување детски играчки?Нашата корпа за перење е одличен избор Карактеристики : склопувачки дизајн : Погоден за патување или складирање дома. Лесно чувајте кога не се користи. Четирите шипки за поддршка што се одвојуваат не го олеснуваат уривањето кога се користат.Голем капацитет : 19, 3х11, 8х15, 9 Инчи, Приближно 60Л. Совршена големина За складирање на многу облека, детски играчки, бебешки работи, книги итн.Издржлив материјал : Изработен ОД 300д оксфордска ткаенина со пвц материјал, отпорен на вода и не е лесно да се извалка.Стилски Модел : убавите корпи за перење не само што се практични, туку можат да се користат како добар декор дома, бања, спална соба итн. Лесен За Инсталирање : кога треба да го користите, треба само да ги вметнете прачките за поддршка во четирите агли на корпата за перење за лесно да ја поддржите. Кога не се користи, само извадете ја шипката за поддршка, таа може лесно да се преклопи и складира. Лесен за користење и заштеда на простор.Ако ви се допаѓа,Не пропуштајте го. Тоа ќе ви помогне да ги решите вашите проблеми.

Избор на клиент

Сики Џемпери За Мажи Руно, Полиестерски Празнични Џемпери Пријатни Топли Џемпери Дуксер За Мажи Новак
Сики Џемпери За Мажи Руно, Полиестерски Празнични Џемпери Пријатни Топли Џемпери Дуксер За Мажи

??Забрзана Испорака : 35 Дена.Во Рок Од 24 Часа Испорака Надвор ??€Натпревар}џемпер машка јакна денот на бла

DEN 2.00
Алаза Филм Табла Црна Голема Корпа За Перење Алишта Со Рачки за Крпи За Ќебе Расадник Корпа за Отпадоци 20 х 20 х 14 Новак