visesunny Склопувачки Голем Капацитет Кошница Гранџ Музика Шема Позадина Облека Играчка За Складирање Попречува Со Издржливи Памучни Рачки Дома Организатор Решение З

visesunny Склопувачки Голем Капацитет Кошница Гранџ Музика Шема Позадина Облека Играчка За Складирање Попречува Со Издржливи

DEN 431.84

Новак

Достапно за нарачка

️ ● ДЕКОРАТИВНИ ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПЛАТНЕНИ КОРПИ-тие се стилски, практична алтернатива на другите здодевни решенија за складирање. ️ ● ПРЕНОСЛИВ, СКЛОПЛИВ И ИЗДРЖЛИВ, ОТПОРЕН НА ВОДА-Изработен од висококвалитетни двојни платнени материјали, нашите корпи за складирање се малку меки, но сепак доволно цврсти за да ја задржат својата форма и да застанат сами. Следете ГО ЛЕСНИОТ чекор : Ставете некои големи работи или измазнете ги со пегла и фен за пареа, а потоа ќе ја врати оригиналната форма по одреден временски период. ️ ● ЗАБЕЛЕШКА-ве Молиме имајте предвид дека нашите корпи се преклопени за испорака поради неговата огромна големина што може да резултира со некои набори. Во исто време, не користете машина за перење за чистење на кесата, тоа ќе го оштети Водоотпорниот Слој. Тој нуди многу простор и за помали разни предмети, како книги, списанија и играчки, за да го одржите вашиот простор за живеење уреден и уреден! тие се исто така одличен декор на фестивалот, како што се ноќта на вештерките, божиќ, вљубените, таткото , мајката, денот на децата и така натаму. АКО навистина ви се допаѓа, КУПЕТЕ СЕГА!.️ ● XXX-ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" КОРПИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПАМУЧНИ ЈАЖИЊА-тие се доволно големи за да складираат предмети како дополнителни ќебиња, утешители, јоргани, фрлаат перници, перници и плишани животни, зимска облека, алишта и многу повеќе. Избришете само чисто, не користете абразивно средство за чистење. Цврстите рачки со великодушна големина со армирано шиење овозможуваат удобно и удобно носење тешки товари низ куќата.

Избор на клиент

Корпи За Корпи За Складирање Тигар И Пеперутка Со Лесни Рачки За Носење За Играчки Организатор На Облека Новак