Водоотпорно Платно За перење Корпа За Отежнување Антички Вител Од Мермер Преклоплива Облека За Играчки Канти За Организатор Со Рачки

Водоотпорно Платно За перење Корпа За Отежнување Антички Вител Од Мермер Преклоплива Облека За Играчки Канти За Организатор

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

✿ Големина : 17,3 Во Висина х 16,5 Во Дијаметар, 44 х 42 см. ✿ Материјали : полиестер и оксфорд крпа + Водоотпорен ЈП Слој+ две силни рачки, што е лесен и цврст за долгорочна употреба. ✿ Карактеристики : Преклопливата Торба за Перење може да се постави насекаде и лесно да се чува кога не се користи, голем капацитет, заштеда на простор. ✿ Повеќе Функции : Повеќенаменската корпа за складирање е совршена за собирање играчки за деца, облека, канти за детски расадници, пелени, чорапи за долна облека складирање градник итн., чувајте ја куќата чиста и уредна. ✿Практичен Подарок : Симпатичниот и персонализиран дизајн лесно одговара на вашиот дом, а истовремено додава функционалност. ✿ Големина : 17,3 Во Висина х 16,5 Во Дијаметар, 44 х 42 см. ✿ Материјали : полиестер и оксфорд крпа + Водоотпорен ЈП Слој+ две силни рачки, што е лесен и цврст за долгорочна употреба. ✿ Карактеристики : Преклопливата Торба за Перење може да се постави насекаде и лесно да се чува кога не се користи, голем капацитет, заштеда на простор. ✿ Повеќе Функции : Повеќенаменската корпа за складирање е совршена за собирање играчки за деца, облека, канти за детски расадници, пелени, чорапи за долна облека складирање градник итн., чувајте ја куќата чиста и уредна. ✿Практичен Подарок : Симпатичниот и персонализиран дизајн лесно одговара на вашиот дом, а истовремено додава функционалност. Големина На Корпа За Перење : 17,3 инчи (Ж) х 16,5 инчи (Г) Материјали : полиестер и оксфордска ткаенина + Водоотпорни Карактеристики На Јп Облога : затворање На Врвки за отпорност на прашина. Две силни рачки дизајн, флексибилни и лесни. Тоа е полесно да се носат нагоре и надолу по скалите. Корпата за Перење што се склопува може брзо да се преклопи рамно за да можете да ја чувате каде сакате. Совршена големина за кошница за перење во расадник, корпа за играчки или кујнски крпи. Совети за перење : избришете само чисто, не користете абразивно средство за чистење. Без машинско перење, тоа ќе го оштети водоотпорниот слој. ЗАБЕЛЕШКА : пречката за перење доаѓа со пакување со компресија што може да резултира со стуткан транзит на долги растојанија. Ве молиме, не грижете се,ќе се опорави по одреден временски период. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не во секое време за да можеме да ги подобриме и да ви понудиме подобри производи.

Избор на клиент

Алаза Филм Табла Црна Голема Корпа За Перење Алишта Со Рачки за Крпи За Ќебе Расадник Корпа за Отпадоци 20 х 20 х 14 Новак