Банкарс кутија мазномејв ТВ/слика/огледало Подвижување, прилагодлива, 40 x 60 x 4 инчи, 3 пакет, Kraft

Банкарс кутија мазномејв ТВ/слика/огледало Подвижување, прилагодлива, 40 x 60 x 4 инчи, 3 пакет, Kraft

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Дизајнот на телескопирање со 4 парчиња се проширува за да одговара до 65 ”телевизори, врамени слики, нежни уметнички дела и огледала. Завиткајте ги предметите со хартија за пакување, ролна од меурчиња или ролна од пена за дополнителна заштита, амортизирање и за спречување на движење. За време и по движење, парчињата можат да се постават рамни и да се користат за заштита на подот. Еднократно и рециклирано. Пакувањето на оваа ставка ќе означи што е внатре и не може да се скрие. Дизајнот на телескопирање со 4 парчиња се проширува за да одговара до 65 ”телевизори, врамени слики, нежни уметнички дела и огледала. Завиткајте ги предметите со хартија за пакување, ролна од меурчиња или ролна од пена за дополнителна заштита, амортизирање и за спречување на движење. За време и по движење, парчињата можат да се постават рамни и да се користат за заштита на подот. Еднократно и рециклирано. Пакувањето на оваа ставка ќе означи што е внатре и не може да се скрие. Уникатниот дизајн на телескоп со 4 парчиња се проширува за да одговара на уметнички дела/огледала до 40 "x 4" x 60 ". За дополнителна заштита, не заборавајте да завиткате предмети со влошки за хартија, хартија за пакување или друг заштитен материјал за да помогнете во спречување на оштетување за време на транзитот.

Избор на клиент

Кутии за испорака на Horlimer 12x9x4 инчи сет од 20, бела брановидна картонска кутија литература поштар Новак
Кутии за испорака на Horlimer 12x9x4 инчи сет од 20, бела брановидна картонска кутија литература поштар

Добар квалитет : Брановидна кутија изработена од картон што може да се рециклира Доволно цврсто за днев�

DEN 3.00
Основни кутии за движење на картон-25-пакет 1-3 ден испорака Новак
Основни кутии за движење на картон-25-пакет 1-3 ден испорака

Предмет : Кутија за испорака Внатре во должина : варира во однос на големината Внатре во ширина : варира в

DEN 0.67