BIGHTURE Алое Вера Гел, Алое Вера Органски Од Свежо Намалување На Алое Лисја, Нега На Кожата За Длабоко &засилувач; Брзо Смирувачки, Зацврстување, По Бричење, Изгореници

BIGHTURE Алое Вера Гел, Алое Вера Органски Од Свежо Намалување На Алое Лисја, Нега На Кожата За Длабоко &засилувач; Брзо

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

100% Чист И Природно Одгледуван Органски, Глицерин, Натриум Хијалуронат, Дипотациум Глициризат, Карбомер, Триетаноламин. Свежо собрани, ладно цедени и фабрички флаширани. Екстра силната формула На Органска Алое Вера ќе обезбеди побрзи резултати од нормалниот гел од алое вера. Безбедна за нашата кожа, коса, скалп, раце, стапала, уникатната формула лесно се применува и брзо се апсорбира. Само за надворешна употреба. Избегнувајте контакт со очите. Ако се појави иритација, црвенило или непријатност, веднаш прекинете ја употребата и исплакнете со вода. Не користете за луѓе алергични на алое вера. Чувајте подалеку од сончева светлина и ладилник, чувајте на собна температура. Нанесете директно на кожата и оставете да се исуши на воздух за најдобри резултати. Може да се додаде во масла за масажа, лесни производи за дневна нега, шампони и регенератори за коса. Редовната употреба ја смирува кожата, оставајќи ја мека и еластична со здрав сјај. Тоа не бара ладење, само ставете го на нормална температура. Поправете го и смирете го вашето тело во текот на целата година. 100% Чист И Природно Одгледуван Органски, Глицерин, Натриум Хијалуронат, Дипотациум Глициризат, Карбомер, Триетаноламин.Свежо собрани, ладно цедени и фабрички флаширани.Екстра силната формула На Органска Алое Вера ќе обезбеди побрзи резултати од нормалниот гел од алое вера.Безбедна за нашата кожа, коса, скалп, раце, стапала, уникатната формула лесно се применува и брзо се апсорбира. Совети : . Само за надворешна употреба.Избегнувајте контакт со очите. Ако се појави иритација, црвенило или непријатност, прекинете ја употребата и исплакнете со вода immediately.Do не користете за луѓе алергични на алое вера.Чувајте подалеку од сончева светлина и ладилник, чувајте на собна температура. Нанесете директно на кожата и оставете да се исуши на воздух за најдобро results.It може да се додаде во масла за масажа, лесни производи за дневна нега, шампони и регенератори за коса.Редовната употреба ја смирува кожата, оставајќи ја мека и еластична со здрава glow.It не бара ладење, само ставете ја на нормална температура.Поправете го и смирете го вашето тело во текот на целата година.

Избор на клиент

Банана Брод Алое Вера Сонцето Изгори Олеснување Нега На Сонце По Лосион За Сонце - 16 Унца Новак
Банана Брод Алое Вера Сонцето Изгори Олеснување Нега На Сонце По Лосион За Сонце - 16 Унца

16 унца Направено со алое вера и Витамин Е за ублажување на лупењето и сувоста Ултранавлажнувачки лосион

DEN 1.00
ПРВИЧНО: Дерма Заштитен Крем, Парабен Слободен - 2,54 Течни Унци цевки [италијански Увоз ] Новак
ПРВИЧНО: Дерма Заштитен Крем, Парабен Слободен - 2,54 Течни Унци цевки [италијански Увоз ]

Опуштете се за кожата Особено ефикасно во случај на совршено бричење, испукани раце, изгореници од сонц�

DEN 1.33
Ск2 Кожата Моќ Крем 3.5 мл Новак
Ск2 Кожата Моќ Крем 3.5 мл

СКИНПОУЕР е еволуција на МОЌТА НА РНК СКВТОРА Оваа тегла со ограничено издание се увезува од Јапонија и

DEN 0.67
Банана Брод Смирувачки По Сонцето Гел Со Алое Вера, 16оз. - Пакување од 3 Новак
Банана Брод Смирувачки По Сонцето Гел Со Алое Вера, 16оз. - Пакување од 3

ФОРМУЛИРАН СО АЛОЕ И ВИТАМИН Е за зачувување на кожата и продолжување на тен ПОМАГА ВО НАДОПОЛНУВАЊЕ НА

DEN 1.33
Ла Мер Брум Де Магла 100мл/3.4 мл Новак Попуст
Ла Мер Брум Де Магла 100мл/3.4 мл

100мл / 3.4 мл Освежувачка и оживувачка магла За лице Содржи високо наелектризирани води За лекување на хид

DEN 944.00
ВИ БЛАГОДАРИМЕ Земјоделец Ориз Чист 2-ВО - 1 Гел И Крем + Сонце Проект Вода Сонце Крем Новак Попуст
ВИ БЛАГОДАРИМЕ Земјоделец Ориз Чист 2-ВО - 1 Гел И Крем + Сонце Проект Вода Сонце Крем

`+ [ОРИЗ ЧИСТ 2ВО 1 ГЕЛ и КРЕМ] смирувачки гел и негување крем Гелот има лесна формула која веднаш ја смиру�

DEN 912.00