Држачи за тенџере за кујна 2 пакувања, гроздобер тропска палма ботаничка акварела зелена топлина отпорни на тенџере, држачи за тенџере, топли влошки за печење, готв?

Држачи за тенџере за кујна 2 пакувања, гроздобер тропска палма ботаничка акварела зелена топлина отпорни на тенџере, држачи

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Материјал : Овие топли влошки се изработени од издржлив материјал отпорен на топлина и памук, удобно, без вкочането чувство, добро заштити ги рацете и зглобовите од изгореници. Големина : Potholders е 8 x 8 инчи, пакетот, вклучувајќи сет 2 држачи за тенџере со рерна, дизајн со висечка јамка, можете лесно да го закачите со висечката кука, или да го ставите во фиока без да заземате простор. Широко примена : Нашите држачи за тенџере можат да се користат во готвење, печење и BBQ, исто така, можат да бидат ние како држач за тенџере и топла подлога за да се справат со топли садови, тави, садови. Издржлив дизајн : Добро структурирани држачи за тенџере за кујна, може да се користи за да се држат топло кујнски прибор за да се спречат изгореници на вашите рачни. Одличен подарок : Оваа поставеност на кујнски садови е исто така совршен подарок за домаќинството, Божиќ, забава на Потлук, специјална пригода, ден на свадба, куќички за домаќинство и подароци за водителка. Материјал : Овие топли влошки се изработени од издржлив материјал отпорен на топлина и памук, удобно, без вкочането чувство, добро заштити ги рацете и зглобовите од изгореници. Големина : Potholders е 8 x 8 инчи, пакетот, вклучувајќи сет 2 држачи за тенџере со рерна, дизајн со висечка јамка, можете лесно да го закачите со висечката кука, или да го ставите во фиока без да заземате простор. Широко примена : Нашите држачи за тенџере можат да се користат во готвење, печење и BBQ, исто така, можат да бидат ние како држач за тенџере и топла подлога за да се справат со топли садови, тави, садови. Издржлив дизајн : Добро структурирани држачи за тенџере за кујна, може да се користи за да се држат топло кујнски прибор за да се спречат изгореници на вашите рачни. Одличен подарок : Оваа поставеност на кујнски садови е исто така совршен подарок за домаќинството, Божиќ, забава на Потлук, специјална пригода, ден на свадба, куќички за домаќинство и подароци за водителка. Идеално за Божиќ/Ноќта на вештерките/Денот на благодарноста/роденденските подароци за пријатели или членови на семејството на кои им е потребен овој држач за тенџере и најдобриот избор за loversубителите на печење.

Избор на клиент

3Д роза слика на познатиот елвгрен пинп сликарски морнар, пазете се држач за тенџере, 8 x 8 Новак
3Д роза слика на познатиот елвгрен пинп сликарски морнар, пазете се држач за тенџере, 8 x 8

Произведено во САД Висината на пакетот е 0,2 инчи Должината на пакетот е 10,0 инчи Ширина на пакетот е 13,0 ин�

DEN 2.67
Пожарникар во држачи за оган за кујнски отпорни на топлина, топли влошки за печење за печење за готвење Новак
Само што се преклопите во сирењето/како мириса на горење како подарок за држачи за тенџери за навивачи Новак
3drose 3drose Mahwish - Монограм - Слика на цветен монограм P - Potholders Новак
3drose 3drose Mahwish - Монограм - Слика на цветен монограм P - Potholders

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 231.84
Опсег Kleen Silver 1289-SM1720SWR шпорет или контра душек, 20 x 17, 20 x 17 Новак
Опсег Kleen Silver 1289-SM1720SWR шпорет или контра душек, 20 x 17, 20 x 17

Безбедна површина : За топли тави за печење како чинии, тепсија и додатоци Атрактивен дизајн : Изгледа од

DEN 111.52
3drose кул смешно симпатично уметничко африканско слон Пикасо стил кубизам уметност. - Potholders Новак
3drose кул смешно симпатично уметничко африканско слон Пикасо стил кубизам уметност. - Potholders

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 231.84
Држач за тенџере на кралскиот лав Полтер број 1 Хандиман I Завртки на завртката за орев Новак
Држач за тенџере на кралскиот лав Полтер број 1 Хандиман I Завртки на завртката за орев

Мерења : 8 "x 6" Отпорен на топлина до 420 ° F Погодна висечка јамка за лесно складирање Мерења : 8 "x 6"...

DEN 1.67
3drose симпатична сибирска портрет на кучиња. Подарок за дигитална уметност за секого - постери Новак
3drose симпатична сибирска портрет на кучиња. Подарок за дигитална уметност за секого - постери

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

DEN 231.84
Veemoon Round PlaceMats Силиконски тенџере држачи 4PCS Силиконски триверт душеци за тенџере за сушење мат Новак
Veemoon Round PlaceMats Силиконски тенџере држачи 4PCS Силиконски триверт душеци за тенџере за сушење мат

Силикон Сушење на мат за печење погоден за држење садови, чинии и така натаму на табели од какви било пот

DEN 1.67
Сетим бамбус мат сет, тешка чинија за чистење за чистење, мат Новак
Сетим бамбус мат сет, тешка чинија за чистење за чистење, мат

Заштитени површини : Флукс прибор за подлога повеќенаменски држачи за тенџере се изработени од мозон ба

DEN 3.33
Божиќ на Алаза со симпатични гномски поптилери со памук поставени памучни држачи за топла тенџери Новак
Божиќ на Алаза со симпатични гномски поптилери со памук поставени памучни држачи за топла тенџери

Опис на материјалот : 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, во споредба со силиконски ду�

DEN 143.84
3drose Прекрасен куп цвеќиња во сината вазна на шарената маса - постери Новак
3drose Прекрасен куп цвеќиња во сината вазна на шарената маса - постери

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 3.00
3drose Fayston, Vermont. Човек скијач на бело. Алпско скијање, подарок за Америка - Полки Новак
3drose Fayston, Vermont. Човек скијач на бело. Алпско скијање, подарок за Америка - Полки

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

DEN 231.84
Богатства на Каролина CK5651PTHD Munchkin 2 Cat Love Pare Pare Sholders, црвена, кујнски отпорни на топлина, држачи за тенџере Новак
Богатства на Каролина CK5651PTHD Munchkin 2 Cat Love Pare Pare Sholders, црвена, кујнски отпорни на топлина, држачи за тенџере

Полиестер Направено во САД Целосен пар во боја на декоративни држачи за тенџере за да одговара на вашио�

DEN 319.68
Богатства на Каролина BB1070-RS-YW-PTHD BOYKIN SPANIEL SHABBY CHIC жолти рози пар на држачи за тенџере, жолти, кујнски држачи Новак