Острови Мал плажа Океански држачи за садови за печка за топлина, отпорни на топлина, држачи за тенџере 2 парчиња држачи за тенџере кујна сет 8 × 8 инчи за готвење и печ

Острови Мал плажа Океански држачи за садови за печка за топлина, отпорни на топлина, држачи за тенџере 2 парчиња држачи за тенџере

DEN 1052.80

Новак

Достапно за нарачка

Спецификации на производот-со 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи). Нашите влошки за изолација на топлина се отпорни на топлина до 200. Може да бидете сигурни дека овие висококвалитетни, топлински термички влошки можат добро да ги заштитат вашите раце. ? Висечкиот прстен на држачот на тенџере е лесно да се обеси. Поради добро засилениот, внатрешниот материјал за термичка изолација нема да испадне за време на миењето и ќе бидете задоволни од меката ткаенина. ? Структурата на топлинската подлога помага во заштитата на рацете и рацете од топлината на рерната. Материјалите отпорни на топлина ви овозможуваат безбедно да ги отстраните топлите садови и тави од рерната. ? Еден со џеб и еден без џеб. Тој е многу погоден за влошки на дното на топла тенџере, чувари на микробранови за прскање, држачи за лажици, отвори за отвори, стативи, големи крајбрежје. ? Издржлива употреба, погодна за дневна употреба во кујната, анти-брчки и смалување, се препорачува да се мијат со рака, а не машината за миење, не бели. Спецификации на производот-со 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи). Нашите влошки за изолација на топлина се отпорни на топлина до 200. Може да бидете сигурни дека овие висококвалитетни, топлински термички влошки можат добро да ги заштитат вашите раце. ? Висечкиот прстен на држачот на тенџере е лесно да се обеси. Поради добро засилениот, внатрешниот материјал за термичка изолација нема да испадне за време на миењето и ќе бидете задоволни од меката ткаенина. ? Структурата на топлинската подлога помага во заштитата на рацете и рацете од топлината на рерната. Материјалите отпорни на топлина ви овозможуваат безбедно да ги отстраните топлите садови и тави од рерната. ? Еден со џеб и еден без џеб. Тој е многу погоден за влошки на дното на топла тенџере, чувари на микробранови за прскање, држачи за лажици, отвори за отвори, стативи, големи крајбрежје. ? Издржлива употреба, погодна за дневна употреба во кујната, анти-брчки и смалување, се препорачува да се мијат со рака, а не машината за миење, не бели. Име : Топлина за тенџере со изолација (сет од 2 парчиња) Опис на материјалот : Водоотпорна полиестерска ткаенина + анти-скалинг материјал Големина : 8 × 8inch Облик : Квадратни карактеристики : Анти-скалинг и топлинска изолација, анти-брчки и смалување на висечкиот прстен на путолот Е лесно да се обеси. Помага во заштитата на рацете и рацете од топлината на рерната една со џебови и еден без џебови. Структура на производот : Дизајн на странични ленти, удобен за висино складирање. Додатоци Опис : 2 Покриени подложни садови, една со џеб и една без џеб. Упатства за перење : се препорачува миење на рацете, а не машинско миење, не бели. Применливи сценарија : Погодно за откривање на капакот во кујната, микробранова печка, јадења од рерна и скара на отворено, итн.

Избор на клиент

3DROSE GLAM LEOPARD и четири лисја на детелина Монограм Почетна L - Potholders Новак
3DROSE GLAM LEOPARD и четири лисја на детелина Монограм Почетна L - Potholders

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 231.84
3drose Сликата на езерото со текст на езерото е најдобриот живот - постери Новак
3drose Сликата на езерото со текст на езерото е најдобриот живот - постери

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 231.84
Јапонски суши ракчиња со ракчиња изолирани тава рампа-8x8 инчи дебела, топла отпорна изолација. Новак
Јапонски суши ракчиња со ракчиња изолирани тава рампа-8x8 инчи дебела, топла отпорна изолација.

Јапонски суши ракчиња плоштад изолиран тенџере за тенџере Материјал : Секое парче е изработено од мека �

DEN 271.84
Змеј против небесна сина топлина отпорна на рерна мит и држачи за тенџере Новак
Змеј против небесна сина топлина отпорна на рерна мит и држачи за тенџере

Направено од висококвалитетна водоотпорна полиестерска ткаенина и термичка изолација, и внатрешните и

DEN 944.00
Држач за тенџере на кралскиот лав Полтер број 1 Хандиман I Завртки на завртката за орев Новак
Држач за тенџере на кралскиот лав Полтер број 1 Хандиман I Завртки на завртката за орев

Мерења : 8 "x 6" Отпорен на топлина до 420 ° F Погодна висечка јамка за лесно складирање Мерења : 8 "x 6"...

DEN 1.67