Држачи за тенџере за кујнски лимон летно овошје potholder црно бело биволо проверете карирани врели влошки за готвење печење BBQ за печење кујнски украси

Држачи за тенџере за кујнски лимон летно овошје potholder црно бело биволо проверете карирани врели влошки за готвење печење

DEN 1203.20

Новак

Достапно за нарачка

Тоа е практична и уникатна повеќенаменска топла подлога која ги избегнува блузните и здодевни врели влошки на повеќето луѓе. Карактеристики Нашите постери се изработени од полиестер, лесни за грижа и не се лесни за бледнее. Идеја за подароци од Pefect : Дајте го како посебен подарок на вашите родители, син, ќерка, баби и дедовци, браќа и сестри, пријатели, колеги, партнери или само самите себе. Дизајн на виси јамка : држачите за кујнски садови се дизајнирани со јамка, така што е лесно да се чуваат и да ги обесат со висечкиот прстен кога не ги користите, заштедувајќи ја вашата соба и ја прават вашата кујна да изгледа почиста. Личен, практичен, внимателен, уникатен, еден-на-еден вид подарок што секој ќе го негува засекогаш. Во споредба со душеците за силиконски тенџере, нашите душеци за кујнски садови се удобни да допираат и имаат добра апсорпција на вода, што може брзо да апсорбира дамки од вода, дамки од нафта и разни истури на храна за време на оброците, да ја одржуваат таблетата уредна и да ви овозможат удобна околина за јадење. Големина : Нашиот сет на potholder од 2, секоја мерки на 8 x 8 во (21 x 21 cm), уникатниот дизајн на ленти им овозможува на жешките влошки да бидат обесени, или да се тркалаат и да се ставаат во шкафче за лесно складирање, заштедува многу простор во кујната. Дебела и анти-скалинг изолација, ве штитат вас и вашата работна површина од висока температура. Тоа е практична и уникатна повеќенаменска топла подлога која ги избегнува блузните и здодевни врели влошки на повеќето луѓе. Личен, практичен, внимателен, уникатен, еден-на-еден вид подарок што секој ќе го негува засекогаш. Отпорен на топлина : Исполнета со ватирана обвивка отпорна на топлина, оваа топла подлога удобно се справува со топли садови и тави за готвење, печење, печење и многу повеќе. Идеја за подароци од Pefect : Дајте го како посебен подарок на вашите родители, син, ќерка, баби и дедовци, браќа и сестри, пријатели, колеги, партнери или само самите себе. Или како држачи за тенџере за готвење, печење и скара, исто така, да се користат како украси за повеќето кујнски прибор, дизајнот на Lanyard ви овозможува да Користете го каде и да одите, никогаш не грижете се да истече на место за да го поставите. Во споредба со душеците за силиконски тенџере, нашите душеци за кујнски садови се удобни да допираат и имаат добра апсорпција на вода, што може брзо да апсорбира дамки од вода, дамки од нафта и разни истури на храна за време на оброците, да ја одржуваат таблетата уредна и да ви овозможат удобна околина за јадење.

Избор на клиент

Цвеќиња на патолодер/печка мит/сет од 2 Новак
Цвеќиња на патолодер/печка мит/сет од 2

Држач за тенџере Држач за тенџере Handmademematerys : памук, памук за капење подароци за завиткување на достапно

DEN 384.00
Богатства на Каролина BB1070-RS-YW-PTHD BOYKIN SPANIEL SHABBY CHIC жолти рози пар на држачи за тенџере, жолти, кујнски држачи Новак
Јапонски суши ракчиња со ракчиња изолирани тава рампа-8x8 инчи дебела, топла отпорна изолација. Новак
Јапонски суши ракчиња со ракчиња изолирани тава рампа-8x8 инчи дебела, топла отпорна изолација.

Јапонски суши ракчиња плоштад изолиран тенџере за тенџере Материјал : Секое парче е изработено од мека �

DEN 271.84
Црна математика физика формула за отпорни на топлина мити и држачи за тенџере Новак
Црна математика физика формула за отпорни на топлина мити и држачи за тенџере

Направено од висококвалитетна водоотпорна полиестерска ткаенина и термичка изолација, и внатрешните и

DEN 0.33
Сетим бамбус мат сет, тешка чинија за чистење за чистење, мат Новак
Сетим бамбус мат сет, тешка чинија за чистење за чистење, мат

Заштитени површини : Флукс прибор за подлога повеќенаменски држачи за тенџере се изработени од мозон ба

DEN 3.33
Каролина богатство буква О монограм - розови црни пол -точки пар на држачи за тенџере, 7,5hx7.5w, повеќебојни Новак
Каролина богатство буква О монограм - розови црни пол -точки пар на држачи за тенџере, 7,5hx7.5w, повеќебојни

Пар држачи за тенџере за да одговараат на вашиот декор на кујната Направени во САД овие се дебели и функ�

DEN 383.84
3drose симпатична сибирска портрет на кучиња. Подарок за дигитална уметност за секого - постери Новак
3drose симпатична сибирска портрет на кучиња. Подарок за дигитална уметност за секого - постери

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 231.84