Tnfeeon Бебе Повивам Заврши Појас, Памук Мајчинство Bowknot Новороденче Ќебе За Фотографија

Tnfeeon Бебе Повивам Заврши Појас, Памук Мајчинство Bowknot Новороденче Ќебе За Фотографија

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

€Прекрасно Дизајн●Голем лак и кариран дизајн, сладок и стилски, погоден за завиткување на вашето слатко бебе, изгледа попривлечно.новороденче повивам појас мајчинство лак појас бебе повивам. бебешко ќебе. ●Повеќекратна Примена}Појасот За Завиткување На Бебиња Е идеален за фотосесија за новороденчиња, фотосесија за мајчинство, завиткан околу стомакот, погоден За Пролет, Лето, Aut, Зимска сезона. новороденче повивам. Quish Qualdle Baby Swaddle Sash е изработен од 100% природен памук, мека и удобна текстура, пријателска за кожата, идеална за завиткување на бебето.новороденче лак појас. повивам ќебе. ●Идеален Подарок●Појасот За Завиткување Со Повивање За Бебиња е идеален подарок за секоја мајка на бебе, обезбедувајќи му на вашето новороденче сигурно пријатно чувство како утроба и помогнете му на вашето бебе да спие подобро со тоа што ќе спречите рефлекс на запрепастување што може да го разбуди вашето новороденче. Quality Garranter Дека ние снабдување 1 година гаранција, 30 дена пари назад, 7x24 часа е-мејл поддршка. Ако имате било каков проблем, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме најдобро да го решиме за вас. Спецификации : . Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Памук. Боја : Црвена, Светло Розова Карирана, Светло Сина Карирана, Светло Сина, Светло Розова(По Избор). Големина : прибл.184*14см/72.4*5.5 инчи. Тежина : Прибл.63г/2.2 Мл Пакет Вклучени : . 1 * Бебе Завиткајте Завиткајте.

Избор на клиент

Бакати Точки/Пински Ленти Вреќа За Спиење 1, Црно/Бело Со Розови Пински Точки Новак
Бакати Точки/Пински Ленти Вреќа За Спиење 1, Црно/Бело Со Розови Пински Точки

Памук мека 100 проценти памучна перкале ткаенина Удобно : колку повеќе го миете, толку станува помек, може

DEN 225.92
Јујуј Слатки Морски Видри Бебешко Ќебе Новороденче Повивачка Покривка Примање Ќебе За Детска Детска Количка Новак
Бамбини Испреплетени Бели Затворени Пети Спиење &засилувач; Игра-Големи Новак
Бамбини Испреплетени Бели Затворени Пети Спиење &засилувач; Игра-Големи

100% памук Спијте и играјте бебе расте Бели затворени прсти долги џонсспецификации Боја : Бела...

DEN 1.00