Сет на торбичка за ткаенини од був Амбесон од 2, детски украсни ноќни птици од шумски крилја пастелни смешни ликови, мала торба за влечење за маски и фаворити за тоал

Сет на торбичка за ткаенини од був Амбесон од 2, детски украсни ноќни птици од шумски крилја пастелни смешни ликови, мала торба

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Големина - 9 '' долга x 6 'ширина. Организирајте ги маските, тоалетите, личните работи и чувајте ги чисти. Направено од - високо квалитетен 100% полиестерска трајна ткаенина и влечење се 100% природен памук. Разновидна - Користете го за чување очила за сонце, козметика, мали подароци. Се вклопува во вашата торба или џебот од јакна. Карактеристики - ткаенина за печење и еднократно со затворање на влечење. Водоотпорен. Декоративна употреба. Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Долготрајни смели бои и јасна слика. Големина - 9 '' долга x 6 'ширина. Организирајте ги маските, тоалетите, личните работи и чувајте ги чисти. Направено од - високо квалитетен 100% полиестерска трајна ткаенина и влечење се 100% природен памук. Разновидна - Користете го за чување очила за сонце, козметика, мали подароци. Се вклопува во вашата торба или џебот од јакна. Карактеристики - ткаенина за печење и еднократно со затворање на влечење. Водоотпорен. Декоративна употреба. Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Долготрајни смели бои и јасна слика. Големина - 9 '' долга x 6 'ширина. Организирајте ги маските, тоалетите, личните работи и чувајте ги чисти. Направено од - високо квалитетен 100% полиестерска трајна ткаенина и влечење се 100% природен памук. Разновидна - Користете го за чување очила за сонце, козметика, мали подароци. Се вклопува во вашата торба или јакна. Чувајте ги вашите предмети или торби организирани, добро нарачани и чисти со нашите украсни декоративни подароци и торби за кеси. Или чувајте ги вашите материјали во неа или создадете персонализирана торба за подароци за вашите најблиски. Конструирана од 100% полиестерска ткаенина и има 100% памучни влечења. Меко, издржливо и машинско пеење, така што обезбедува еколошки долго време на употреба. Неговата идеална големина е доволно мала за да се вклопи во повеќето торби или џебови од јакна. Совршена големина за маски. Лесен за да се носи во чанта или торба за време на патувања и доволно голема за да ги пополните партиските услуги. Копачката може да се користи за да ги одржувате маските или телефоните чисти. Не видете низ торба за ткаенини ќе ви биде во додаток. Совршен за свадби, забави, родендени, црква, хотели, тушеви за бебиња, фестивали, невестински тушеви, годишнини, забави за маса и многу повеќе. Само спакувајте ги овие украсни торби за ткаенини со вашите омилени забави, како што се бонбони, производи за убавина, козметика, очила за сонце, накит, сапуни за бања, подароци, чоколади, мониста, прстени и многу повеќе. Повлечете ги жиците нежно и подготвени сте да одите! Овие торби со мини влечења совршено ќе одговараат на тароти, картички Oracle, шишиња за шминка или какви било занаети за DIY. Лесно одржување. Може да се измие со ладна вода и благ детергент. Не паѓајте суво. Не користете белило. Сликите што ги прикажуваме имаат најточна можна боја, но, како резултат на разликите во мониторите на компјутерите, може да има мали разлики во бојата помеѓу производот и сликата. Поради рачно мерење, ве молиме, дозволете различна 1-2 см.

Избор на клиент

Toyandona 4PCS Dog Design Wands LED рачни стапчиња деца блескави стапчиња деца самовила стап за концертна забава карневалска Новак
Низ морето на времето - снимано во IMAX - ViewMaster - 3 сет на ролна - 21 3D слики Новак
Низ морето на времето - снимано во IMAX - ViewMaster - 3 сет на ролна - 21 3D слики

Е во согласност со безбедносните барања на ASTM F963 Сет на ролна од 1995 година, направен за 3 D филмот Sony Imax 3 D �

DEN 3.00
Абоофан 1 парчиња имитација Божиќ креативно украсување на Божиќната забава Новак
Абоофан 1 парчиња имитација Божиќ креативно украсување на Божиќната забава

Предметот : одличен предлог за фотографија Со дизајн, совршен реквизит на фотографии што може да ја зам

DEN 162.88