Јонгфото 5х3фт Среќен Роденден Фотографија Позадина Сребрени И Црни Ленти Позадина Банер За Роденден Внатрешен Декор Маж Жена Портрет За Возрасни Штанд Студио Рек?

Јонгфото 5х3фт Среќен Роденден Фотографија Позадина Сребрени И Црни Ленти Позадина Банер За Роденден Внатрешен Декор Маж Жена

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

€Големина и Боја : 5ft (ширина) x 3ft (висина)/(60in x 36in), дигитален принт со Висока резолуција со привлечни детали и живописни бои. ●Материјал● : Тенка винил-професија фотографија крпа.Беспрекорно, Лесно носење,Мала тежина, Склопливо и Повторно Искористено. ●Широка употреба : Може да се користи како декор на ѕид,таписерија,завеса,чаршав и така натаму.Позадини за свадба, деца, роденденска забава, туш за бебиња, портрети за возрасни.или фото кабини итн. €Карактеристики : Оригинален Дизајн,Професионален Производител На Позадина,Персонализирано Прилагодување,Разумна Цена,Висококвалитетни Производи,Брза испорака, Квалитетна услуга по продажбата. € Совети● : главната слика на производот е да го покаже ефектот. Позадини стојат не е вклучен.Сите компјутерски екрани се различни во корекција на бојата, може да имаат суптилни хроматски аберации.

Избор на клиент