3Д аквариум позадина, ПВЦ статичко прицврстување Терариум позадина за морски живот на рептил, налепници на постери за постери на пејзаж, 30 x 18

3Д аквариум позадина, ПВЦ статичко прицврстување Терариум позадина за морски живот на рептил, налепници на постери за постери

DEN 191.84

Новак

Достапно за нарачка

Висок квалитет : Нашата 3Д аквариумска позадина е изработена од подебел ПВЦ материјал, нетоксичен, пријателски расположен за животната средина, водоотпорен, лесен за чиста, издржлива и не е лесна за каприз. Слики со висока дефиниција : Со своите живописни бои и детални HD слики, сигурно е да создадете животен ефект за вашиот резервоар. Совршено е да се создаде прекрасен дисплеј и да се подобри изгледот на аквариумот. Одговара на повеќето аквариум : Може да се прилагоди за да одговара на повеќето големини на аквариум. Можете брзо да го исечете листот според барањето на вашиот резервоар во посакуваната форма и големина. Го подобрува амбиентот на резервоарот и го задржува нередот. Лесна примена : Дизајнот за статички прилепување овозможува апликација без проблеми. Само извадете го од пакетот; Користете поддршка од хартија за да се намали на големината, стаклото за прскање со вода, нанесете и исцедете ги сите меурчиња за воздух. Не се потребни ленти, лепак, лепило или гел. Препорачуваме да го примените на две или три страни на резервоарот за реален изглед. Отстранување без остатоци : Стрицијата се придржува директно на аквариумот и не го оштетува резервоарот при отстранување. Нема да остави гребнатини, ознаки или остатоци кога ќе се отстранат. Ова е налепница за позадина на резервоарот за риби, изработена од лесен за чист и издржлив материјал. Дојдете и обидете се да создадете кул, но сепак убава глетка со оваа леплива позадина за поддршка за вашиот резервоар за риби. Карактеристики - Боја : Како што е прикажано - Материјал : ПВЦ за животна средина - Вклучен пакет : 1x налепница за позадина на аквариум (други што не се вклучени) Според правилото на поштата, сите позадини ќе ги испратат со преклопени, така што може да има некои набори. Еве начини да го решите : 1. Завртете го цврсто со цилиндер 3-4 дена, ќе биде добро. 2. Пеглајте ја задната површина со парено железо, но не и суво железо со ставање сува крпа меѓу нив, тогаш повторно ќе биде мазна. 3. Закачете го производот. Закачете неколку предмети под него. Чувајте го во тесен статус 3-4 дена. Белешка : 1. Ве молиме, дозволете грешка во мала големина поради рачно мерење. 2. Ве молиме, ве молам, потсетете се дека заради ефектите на осветлувањето и поставките за осветленост/контраст на мониторот итн., Тонот на бојата на фотографијата на веб -страницата и вистинската ставка може да биде малку поинаква.

Избор на клиент

Позадина на риба во позадина на Аквариум Монода, цртан филм подводна светска жолта подморница 24,4 x 60,8in Новак
Позадина на риба во позадина на Аквариум Монода, цртан филм подводна светска жолта подморница 24,4 x 60,8in

Задебелен PVC лепило постери за аквариум во позадина за риби Самолепливо дизајнирање, лесен за прикачува

DEN 382.40
Вечна Убавина Килибар Злато Светка Свадба Позадина Фотографија Позадина Партија Завеса, 6Ft X 6Ft Новак
Вечна Убавина Килибар Злато Светка Свадба Позадина Фотографија Позадина Партија Завеса, 6Ft X 6Ft

Позадина на светки : мрежеста подлога со тркалезни густи светки од 3 мм на врвот, со џеб од 3 инчни прачки �

DEN 1.33