САД запечатуваат рефус-RS-N60TXT-102 Текстурирана гума ролна на неопренови, без лепило, 60A, 1/4 Висина, ширина 36, должина од 9

САД запечатуваат рефус-RS-N60TXT-102 Текстурирана гума ролна на неопренови, без лепило, 60A, 1/4 Висина, ширина 36, должина

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Форма : ролна; Материјал : Неопрена; Оценка : стандард; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : обична. Дебелина : 1/4 "; ширина : 36"; Должина : 9 стапки. Боја : црна; Текстура : текстура. Јачина на затегнување : 1.000 psi; Издолжување : 3,5; Јачина на солза : 20 N/mm; Компресија за компресија : 0,33; Густина : 1,50 g/cm3. Опсег на температура : -30 ° до 250 ° F; Спецификации се сретнат : ASTM D2000 п.н.е. 607. Облик : ролна; Материјал : Неопрена; Оценка : стандард; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : обична. Дебелина : 1/4 "; ширина : 36"; Должина : 9 стапки. Боја : црна; Текстура : текстура. Јачина на затегнување : 1.000 psi; Издолжување : 3,5; Јачина на солза : 20 N/mm; Компресија за компресија : 0,33; Густина : 1,50 g/cm3. Опсег на температура : -30 ° до 250 ° F; Спецификации се сретнаа : ASTM D2000 BC 607. Овие листови имаат текстура на крцкање што обезбедува површина што не се зафаќа. Неопренот има добар баланс на својства и е погодна за масла, вода и ладилници. Овој производ е произведен во Кина.

Избор на клиент

ГУНДС Алуминиумски Прачки 2 ПАРЧИЊА Тркалезна Лента ЗА Лабораториски Материјали и Сам Поправка, 14х600мм Новак
Цврст гумен кабел за паметни светла - дијаметар од 3/8 - 5 стапки - Буна 70 Дурометар - Црна - .375 круг Новак
Цврст гумен кабел за паметни светла - дијаметар од 3/8 - 5 стапки - Буна 70 Дурометар - Црна - .375 круг

Должина : 5 стапки дијаметар : 3 / 8 "(9,53мм) круг боја : црна Цврст буна гумен кабел Дурометар (цврстина) : 70 �

DEN 2.00
1/4 .25 Пински Акции Круг Прачка-БАКАР,МЕСИНГ, НЕРЃОСУВАЧКИ, НИКЕЛ СРЕБРО, БРОНЗА 2 парчиња Новак
1/4 .25 Пински Акции Круг Прачка-БАКАР,МЕСИНГ, НЕРЃОСУВАЧКИ, НИКЕЛ СРЕБРО, БРОНЗА 2 парчиња

Достапно Во Месинг( C360), Бакар(C110), Никел Сребро(C792), Бронза(C544) или Нерѓосувачки Челик(303) Наведените цени �

DEN 0.33
Хсс Круг Прачка Струг Бар Акции Избрани, За Вратило Брзина Дијаметар 8мм Должина 150мм Новак
Хсс Круг Прачка Струг Бар Акции Избрани, За Вратило Брзина Дијаметар 8мм Должина 150мм

●Материјал : Челик Со Висока цврстина, силна цврстина, не е лесен за чипс, идеален челик за резба на нож ®

DEN 569.60
Duratron LSG Pei Ultem Round Rod, дијаметар: 3,000 x 24 инчи долг, црна Новак
Duratron LSG Pei Ultem Round Rod, дијаметар: 3,000 x 24 инчи долг, црна

Одделение : Дуратрон ЛСГ ПЕИ Боја : Црна Облик : тркалезна шипка Дијаметар : 3.000 (3 инчи) Должина : 24 инчи...

DEN 1.00
Филект 4мм Јаглеродни Влакна Прачка ЗА Рц Авион Мат Должина На Пол 400мм 15,7 инчи 5 парчиња Новак
Филект 4мм Јаглеродни Влакна Прачка ЗА Рц Авион Мат Должина На Пол 400мм 15,7 инчи 5 парчиња

●Димензија+ Дијаметар : 4мм; Должина : 400мм / 15,6 инчи; Материјал : Јаглеродни Влакна Questares qпрачката од јаг

DEN 0.67
САД запечатуваат гума ролна неопренови со акрилно лепило, 40a, 1/8 висина, ширина 36, должина од 10 ' Новак
САД запечатуваат гума ролна неопренови со акрилно лепило, 40a, 1/8 висина, ширина 36, должина од 10 '

Форма : ролна; Материјал : Неопрена; Оценка : стандард; Дурометар : 40А; Тип на поддршка : Акрилно лепило...

DEN 7383.84
Даива Танаком Змеј Род, делови = 1 Новак
Даива Танаком Змеј Род, делови = 1

Моќна градба на Glatech Bland Power Lift X Forgegrip за контрола и удобност со сигурност Водичи за вртење на вртливата н�

DEN 1599.20
Фенолна XX тркалезна шипка, нетранспарентен природен, се среќава со MIL-i-I-I-I-I-I-I-I-24768/11, 9/16 Дијаметар, должина од Новак
1.125 х 12 инчи, 8620 Легиран Челик Тркалезна Прачка, Ладно Завршена Новак
1.125 х 12 инчи, 8620 Легиран Челик Тркалезна Прачка, Ладно Завршена

8620 Челик Круг Прачка Дијаметар : 1.125 (11 / 8 инчи) Должина : 12 инчи Темперамент : Загреан Заврши : Ладно Заврши

DEN 2.33
Делрин ацетал хомополимер пластична шипка, црна, 3/4 во дијаметар x 1 ft. Новак
Делрин ацетал хомополимер пластична шипка, црна, 3/4 во дијаметар x 1 ft.

[Спецификации на артикалот] Материјал : ацетал хомополимер, дијаметар : 3 / 4 ", должина : 1 стапки Видови на �

DEN 281.28
САД запечатуваат најголемиот дел-RS-NUS60-229 Ultra Eltra Phather Neoprene гумен лист со акрилно лепило, 60A, 1/4 висина, 6 Новак
САД запечатуваат најголемиот дел-RS-NUS60-229 Ultra Eltra Phather Neoprene гумен лист со акрилно лепило, 60A, 1/4 висина, 6

Облик : лист; Материјал : Неопрена; Одделение : Ултра сила; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : Акрилно лепило.

DEN 342.08
12 парчиња 3,0мм шипки со јаглеродни влакна 3.0x300mm, цврста цевка за јаглеродни влакна, достапно е 1/1,5/2/4/5мм Новак