Фрост Кинг УДБ77В Термопластичен Слајд-На Дното На Вратата, 1-3/4ин Широк х 36ин Долг, Бел

Фрост Кинг УДБ77В Термопластичен Слајд-На Дното На Вратата, 1-3/4ин Широк х 36ин Долг, Бел

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Перките и светилките за запечатување остануваат флексибилни дури и во тешки услови. Исечете за да се вклопи, само лизгајте под вратата. Работи на сите подни површини. Ја намалува загубата на енергија, ги држи инсектите надвор. Одговара на повеќето врати. Перките и светилките за запечатување остануваат флексибилни дури и во тешки услови. Исечете за да се вклопи, само лизгајте под вратата. Работи на сите подни површини. Ја намалува загубата на енергија, ги држи инсектите надвор. Одговара на повеќето врати. Опис На производот Фрост Кинг 36 " Слајд На Вратата Замав И Нацрт Стоп одговара на повеќето врати и работи на сите подни површини. Ја намалува Загубата На Енергија и Ги Држи Инсектите Надвор. Го одржува топол воздух надвор во текот на летото и ладен воздух надвор во зима. Метењето и перките ги блокираат нацртите и прашината. Заштедува енергија и пари. Големина : 36 " Боја : Бел Слајд на вратата замав И нацрт стоп Сече за да се вклопи, само слајд под вратата Одговара на повеќето врати и работи на сите подни површини Ја Намалува загубата на енергија Ги Држи инсектите надвор. Производителот Контакт Информации 1-800-526-5265 1. Измерете ја ширината на вратата. 2. Скратете го метењето доколку е потребно. 3. Ставете го производот така што метењето ќе се свитка на прагот. 4. Обележете ги локациите на дупките, а потоа дупчете и зашрафете на своето место.

Избор на клиент

Градежни производи М-Д 79129 Флејт 3/4-инчи од 72-инчен врзивно средство за спојување, сатенски месинг Новак
Градежни производи М-Д 79129 Флејт 3/4-инчи од 72-инчен врзивно средство за спојување, сатенски месинг

Создава транзиција помеѓу површините со еднаква висина Опфаќа цвест и ги штити рабовите на тротоарите..

DEN 2.67
3292ma Половина Седла Новак
3292ma Половина Седла

3292ma Половина Седла (48") 111 / 16 "од 1 / 2" Лесен За Инсталирање Помага при транзиции на подот Помага да се запеч

DEN 3.00
Тр Стоунс Апсолутен Праг На Црн Гранит | Кожна Завршница | Закосена Новак
Тр Стоунс Апсолутен Праг На Црн Гранит | Кожна Завршница | Закосена

Убаво ја нагласува Внатрешноста Потребно Е Малку Или Никакво Одржување Обезбедува безбедна бариера по�

DEN 2.00
Термвел Т3750 37, Сива, Бура Врата Дното, Еден Пакет Новак
Термвел Т3750 37, Сива, Бура Врата Дното, Еден Пакет

Ова е многу издржливо Ова е лесно за употреба Ова е произведено во Кина Земја На Потекло : Кина...

DEN 67.04
Висок Праг На Вратата Бронза 36 инчи - Мд Градежни Производи 10017 Новак
Висок Праг На Вратата Бронза 36 инчи - Мд Градежни Производи 10017

Заштитува од сезонски елементи Цврста винилна заптивка со вградена карактеристика е времето цврсто на

DEN 0.33
Thermwell A54/36 A54/36H Frost King Aluminum врата, 1-1/2 во X 36 IN-801973, 1-1/2 x 36, гранит Новак
Thermwell A54/36 A54/36H Frost King Aluminum врата, 1-1/2 во X 36 IN-801973, 1-1/2 x 36, гранит

Фрост крал алуминиумска врата, 11 / 2 во x 36 in Целосно 11 / 2 "Ширина на ширина дури и најголемите празнини под

DEN 1.33
Национална Гарда 424брдкб36 Флејтиран Праг На Седло, 36 Новак
Национална Гарда 424брдкб36 Флејтиран Праг На Седло, 36

Ова е прагот седло 36 Должината на производот е 36 Земја на Потекло е Сад Димензии на пакетот : 36 "Л х 10" В х 1

DEN 2.67