Класичниот Мат Изглед Лора ГЕЛЕР Њујорк Двојно Земете Печен Разноврсен Прав Фондација Медиум, Четка Кабуки Што Се Повлекува, Печено Руменило-н-Осветлете Розова Пу?

Класичниот Мат Изглед Лора ГЕЛЕР Њујорк Двојно Земете Печен Разноврсен Прав Фондација Медиум, Четка Кабуки Што Се Повлекува,

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

ФОНДАЦИЈА ЗА ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ, МАРБЕЛИРАНО ПЕЧЕНО РУМЕНИЛО и ЧЕТКА ЗА КАБУКИ што МОЖЕ ДА се ПОВЛЕЧЕ : Нашата Фондација За Целосна Покриеност Со Течност Со Двојно Земање, Печено Руменило-Н-Осветлете Мермерно Руменило во Розова Путер Крем, мешавина од Малина, бронза и неутрална розова И Четка Кабуки што се Повлекува. МАТ ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ ЗАВРШИ : вашата тајна за инстант елеганција и полски? Сеопфатен мат изглед на шминка. Ова трио ќе го олесни. Го вклучува нашето Печено Руменило-Н-Осветлете Го Мермерното Руменило Во Розов Путер Крем, Фондацијата За Целосно Покривање На Течноста Со Двојно Носење и Нашата Четка Кабуки што се Повлекува и меша груби линии за беспрекорен ефект. ДОБРО ЗА ВАС СОСТОЈКИ : Земете беспрекорна основа и образи кои се здрави колку што изгледаат, благодарение На Екстрактите Од Центела Азијатика и Бел Чај, антиоксиданси кои ја штитат вашата кожа со антиинфламаторни својства. Изматете и лесно измешајте со Четката Кабуки што Се Повлекува, направена со меки влакна кои никогаш не пролеваат. РЕЗУЛТАТ : БЕСПРЕКОРНА КОЖА КОЈА не ГИ ПОДОБРУВА ФИНИТЕ ЛИНИИ И БРЧКИ : Земете го овој комплет ако барате комплет што ќе ја усоврши текстурата на вашата кожа и борбените линии и брчките. Зрелата кожа и досадната кожа ќе го сакаат ова трио. Како ДА АПЛИЦИРАТЕ : Започнете Со Нашата Двојна Фондација За Целосна Покриеност Со Течност. Нанесете го прво на местата на кои им треба најмногу внимание, а потоа измешајте нанадвор и нагоре. Класичниот Мат Изглед-Течен, Среден (3 ЕЕЗ).

Избор на клиент

Боби Браун Осветлувачки Бронзен Прав Мауи 3 Новак
Боби Браун Осветлувачки Бронзен Прав Мауи 3

Ново во оригинална кутија Боја : Мауи 3 Исклучително мек и мазен притиснат прав Ја Пренесува вашата кожа

DEN 1052.80
Макита Притисна Мешавина Во Прав, Проѕирна Светлина, 0,39 Унца Новак
Макита Притисна Мешавина Во Прав, Проѕирна Светлина, 0,39 Унца

Овој пресуван прав убаво покрива за природен изглед Минералниот прав содржи пигменти за осветлување на

DEN 875.20
Doubleе Лаудер Двојно Носење Останете На Место Шминка во Прав - 1c1 Ладна Коска Новак
Doubleе Лаудер Двојно Носење Останете На Место Шминка во Прав - 1c1 Ладна Коска

Долго носење шминка во прав со 8часовна моќ за престој Изгледа беспрекорно и природно Нема да ја менува �

DEN 2.00
Клиника Точно Бронзено Цедено Прашкасто Бронзер Во Сончано 0,33 Унца Дебокс Новак Попуст
Клиника Точно Бронзено Цедено Прашкасто Бронзер Во Сончано 0,33 Унца Дебокс

Клинички Вистински Бронзен Пресуван Бронзер во Прав Во Сончаница е лесен бронзер во прав што создава пр

DEN 544.00
Малар Природен Пакет За Лице Од Ливчиња Од Роза За Белење На Кожата, Блескав, Правичност, Сончање Новак
Малар Природен Пакет За Лице Од Ливчиња Од Роза За Белење На Кожата, Блескав, Правичност, Сончање

МАЗНА КОЖА : природните масла што се наоѓаат во розите помагаат да се задржи влагата во кожата Ова резул�

DEN 0.33