Mikrotik CSS610-8G-2S+во

Mikrotik CSS610-8G-2S+во

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Mikrotik Routerboard CSS610-8 G-2 S+во Cloud Smart Switch 610-8 G-2 S+во со 8 x 1g Ethernet Por. Mikrotik Routerboard CSS610-8 G-2 S+во Cloud Smart Switch 610-8 G-2 S+во со 8 x 1g Ethernet Por. Осум порти на 1 G Ethernet и две SFP+ порти за поврзување со влакна од 10 G. Преносен, моќен и исклучително економичен-овој прекинувач е моментален класик! Cloud Smart Switch 610-8 G-2 S+IN е нашиот одговор на вечната побарувачка за поголема моќност во мал и едноставен пакет. Доаѓа со лесни SWO што е лесно да се конфигурира од вашиот веб прелистувач. Тоа ви ја дава целата основна функционалност за управуван прекинувач и повеќе : можете да управувате со пренасочување на порта до порта, емитувана контрола на невремето, да применувате MAC филтри, да ги конфигурирате VLANS, сообраќајот на огледалото, да нанесете ограничување на широчината на опсегот, па дури и да прилагодите заглавие на Mac и IP заглавие полиња.

Избор на клиент

H3C LS-S5130-30F-HI Ethernet Switch 24-Port Сите оптички порта Гигабит 40 Gigabit 10g 10 Gigabit Switch Новак
H3C LS-S5130-30F-HI Ethernet Switch 24-Port Сите оптички порта Гигабит 40 Gigabit 10g 10 Gigabit Switch

Место на потекло : Гуангдонг, Кина Име на бренд : H3 C Број на модел : LS513030 FHI Функција : LACP, POE, Qo S, SNMP, Stackable, VLAN

DEN 2.67
1PCS нов ZL3-P1400S08P09 ZL3P1400S08P09 Новак
1PCS нов ZL3-P1400S08P09 ZL3P1400S08P09

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 1398.72
Сојузнички Телезис - AT -IE340-12GP -80 Индустриски POE+ Етернет слој 3 прекинувач - 8 порти - Поддржан од 3 слој - Модуларен Новак
Нов ЛОН0167 АЦ 250В/10А 125В/15А ДПДТ 3 Позиција ВКЛУЧЕНО / ИСКЛУЧЕНО/ВКЛУЧЕНО 6 Пина Прекинувач за Вклучување (АЦ 220В / 10А Новак
N9K-C93180YC-FX New Cisco Новак
N9K-C93180YC-FX New Cisco

Бренд : Циско Број на дел : N9 KC93180 YCFX Број на вкупни слотови за експанзија : 54 Број на SFP+ слотови : 48 Фактор н

DEN 159.84
Nortel 4526GTX -PWR Gigabit Ethernet Routing Switch - 4 x SFP, 2 x xfp - 24 x 10/100/1000base -t, 2 x Новак
Nortel 4526GTX -PWR Gigabit Ethernet Routing Switch - 4 x SFP, 2 x xfp - 24 x 10/100/1000base -t, 2 x

Nortel AL4500 A16E6 4526 GTXPWR Gigabit Ethernet Routing Switch Прекинувачот за рутирање на Nortel Ethernet (ERS) 4526 GTXPWR е Gigabit Ethernet Stackable, скал�

DEN 1.33
Комплет за монтирање на решетката компатибилен со Cisco Network Switch CGS 2520 / RM-RGD-19in Новак
Комплет за монтирање на решетката компатибилен со Cisco Network Switch CGS 2520 / RM-RGD-19in

Број на дел : RMRGD19in Алтернативен број на дел : 7002429302 Произведено од : Routers Wholesale Гаранција за замена на живо

DEN 783.68
Сименс 5Sj4110-7Hg41-Пакет На 2-Прекинувач, 1P, 10amp 5Sj4110-7Hg41-Пакет на 2 - Новак
Сименс 5Sj4110-7Hg41-Пакет На 2-Прекинувач, 1P, 10amp 5Sj4110-7Hg41-Пакет на 2 -

Тежина : 1,67 фунти Димензии на производот : 8.00 х 8.00 х 6.00 инчи Состојба : КористениКако Нови Тежина : 1,67 фунт�

DEN 2.00
Веб Smart 8-порта Gigabit POE Switch, 2 1000Base-T/SFP комбо порти, зелено Д-Линк Новак
Веб Smart 8-порта Gigabit POE Switch, 2 1000Base-T/SFP комбо порти, зелено Д-Линк

Веб Smart 8порта Gigabit POE прекинувач со 2 1000 BaseT / SFP комбо порти Дизајн без вентилатор : Обезбедува континуиран

DEN 1.67
HJA36060 Со 120 Волти Шант Патување 3 Пол 480 Волти 60 Засилувач Новак
HJA36060 Со 120 Волти Шант Патување 3 Пол 480 Волти 60 Засилувач

Плоштад Д.Тип ХЈ 3 Пол 60 Засилувачи 120 Волти Шант Патување Претходно Инсталиран Плоштад Д.Тип ХЈ 3 Пол 60 За

DEN 12720.00
Secupoe Rainproof 4-Port Fast Ethernet POE Switch Поддршка 10/100m со 2-порта FE мрежа нагоре 802.3AF/при вградено напојување Новак
Secupoe Rainproof 4-Port Fast Ethernet POE Switch Поддршка 10/100m со 2-порта FE мрежа нагоре 802.3AF/при вградено напојување

Дизајн на порта за портрет 4x порти и 2x порти за напојување, поддржувајте 10 / 100 Mbps секоја од нив Дополните

DEN 2.00
2,5Gbps прекинувач | 5 порта 100MB/1G/2.5 GB Не управуван мрежен прекинувач | 5 x 2,5GBase-T порти | 25 Gbps Капацитет за префрлување Новак
LOOCAM 5 PORT GIGABIT POE SWITCH - 4 порта POE+ @ 65W и 1 порта за нагоре плус 1080p веб -камера со микрофон Новак
LOOCAM 5 PORT GIGABIT POE SWITCH - 4 порта POE+ @ 65W и 1 порта за нагоре плус 1080p веб -камера со микрофон

HD 1080p веб камера со покривка за приватност : веб камерата LOOACM 1080 P ги доловува вашите клипови во вистински

DEN 639.84
Cisco Catalyst 3850-12S -S - Switch - L3 - Управувано - 12 x Gigabit SFP - работна површина, тип на производ што може да се Новак
Cisco Catalyst 3850-12S -S - Switch - L3 - Управувано - 12 x Gigabit SFP - работна површина, тип на производ што може да се

Вмрежување LAN Hubs & Switches Cisco Catalyst 385012 S S Switch L3 Управувано 12 x Gigabit SFP работна површина, Cisco Cisco Catalyst 385012 S S Swit

DEN 287.84
Замена на адаптерот LkPower 48V AC/DC за TrendNet TPE-S44 TPES44 TPE-S50 TPES50 TPE-E110 TPE-E100 TPEE110 TPEE100 Gigabit POE Новак
Замена на адаптерот LkPower 48V AC/DC за TrendNet TPE-S44 TPES44 TPE-S50 TPES50 TPE-E110 TPE-E100 TPEE110 TPEE100 Gigabit POE

Сосема нов, високо квалитетен адаптер за полнач за напојување на wallидови за наизменична струја...

DEN 264.64
X-DREE AC 250V/15A/16A 125V/20a 6 Pin DPDT ВКЛУЧЕН/ИСКЛУЧЕН / ВКЛУЧЕН Прекинувач За Рокери на Брод 4pcs(AC 220V / 15A / 16A Новак
X-DREE AC 250V/15A/16A 125V/20a 6 Pin DPDT ВКЛУЧЕН/ИСКЛУЧЕН / ВКЛУЧЕН Прекинувач За Рокери на Брод 4pcs(AC 220V / 15A / 16A

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал; Нето Тежина : 50g; Содржина На Пакетот : 4pcs x Рокер

DEN 777.60
Tuore Gigabit Ethernet Switch, Ethernet Брз прекинувач Loseless 8 порти 10 100 1000m за семејство Новак
Tuore Gigabit Ethernet Switch, Ethernet Брз прекинувач Loseless 8 порти 10 100 1000m за семејство

Целосен половина дуплекс : Овој оптички прекинувач на Етернет поддржува без загуби и ефикасно пренесув�

DEN 1366.40
Cloudboard Cloud Cloud голем со 1yr стандардна поддршка WGCLG001 Новак
Cloudboard Cloud Cloud голем со 1yr стандардна поддршка WGCLG001

Име на софтвер : Голем облак од огнено оружје Поддршка за пакет : 1 година стандардна поддршка Тип на лице

DEN 0.33
Зиксел Небула Прекинувач за облак со 8 порт гигабит + 2 двојна личност [NSW100-10] Новак
Зиксел Небула Прекинувач за облак со 8 порт гигабит + 2 двојна личност [NSW100-10]

Прекинувач за поддршка на облак на Zyxel Nebula 8порта гигабит со 2x двојна личност Гигабит RJ45 / SFPпорта за влак�

DEN 4644.16
JFG Racing Sur Ron Firl Blight Switch, Surron Blight Bigh Bigh и ниски греди Убијте го прекинувачот за Surron/Sur Ron X/Sur Новак
JFG Racing Sur Ron Firl Blight Switch, Surron Blight Bigh Bigh и ниски греди Убијте го прекинувачот за Surron/Sur Ron X/Sur

Switch Switch Switch Fit For for Suron / Sur ron x / sur ron S ➤ Лесно за инсталирање Sur Ron Firl Blight Switch Switch може да се инсталира дире

DEN 1.67
Индустриски Прекинувачи 20 парчиња Msk-22D27 SMD Прекинувач за Странично Лизгање 6pin Microswitch 1p2t Прекинувачи За Лизгање Новак
IBM Rackswitch G8264F 3 СВЕТСКИ СВЕТИ - 52 слот Новак
IBM Rackswitch G8264F 3 СВЕТСКИ СВЕТИ - 52 слот

IBM BNT Rack Switch G8264 поддржува и 10 GB и 40 GB Ethernet, и се предлага за клиенти денес кои користат 10 GB со планови да вкл

DEN 287.84
Конектори 10/100/1000MBPS 5 Порт Гигабит мрежен прекинувач Gigabit Ethernet Network Metwork RJ45 LAN Hub Ethernet US/EU PLU Новак
Конектори 10/100/1000MBPS 5 Порт Гигабит мрежен прекинувач Gigabit Ethernet Network Metwork RJ45 LAN Hub Ethernet US/EU PLU

Описи : Чипсет : Media Tek / MTK7530 PORT Број : 5 порти 10 / 100 / 1000 M Auto MDIMDIX RJ45стандард : IEEE 802.3, IEEE 802.3 U IEEE 802.3 X IEEE 802.3 Ab Network

DEN 1.00
SonicWall Switch SWS14-48FPOE со 3yr 24x7 динамична поддршка Новак
SonicWall Switch SWS14-48FPOE со 3yr 24x7 динамична поддршка

SWS1448 FPOE Sonic Wall Switch дава преклопување на мрежна мрежа, додека обезбедува неспоредливи перформанси и управ

DEN 959.84