Monoprice 9-Port Fast Ethernet POE Switch/ 4-Port POE/ 802.3AT/ AF 60W

Monoprice 9-Port Fast Ethernet POE Switch/ 4-Port POE/ 802.3AT/ AF 60W

DEN 983.68

Новак

Достапно за нарачка

Тип на производ : Електроника на потрошувачи. Димензии на пакетот : 6,1 см L x23.4 cm W x25,8 cm H. Земја на потекло : Кина. Тежина на пакетот : 2.31 bs. 9-порта Брз Ethernet POE Switch/ 4-Port POE/ 802.3 AT/ AF 60 WTHE Netis PE6109 H Брз Ethernet POE Switch обезбедува одличен избор за проширување на вашата домашна или канцеларија мрежа. Обезбедува девет пристаништа 10/100 Mbps RJ45, со пристаништа од 6 до 9 кои ја поддржуваат функцијата на моќноста над Етернет (POE). Автоматски може да открие и обезбеди моќност за IEEE 802.3 AT/AF -уреди со напојување (PDS), како што се POE APS, IP телефони, IP камери, итн. Електричната енергија се пренесува заедно со податоци преку единечен кабел, овозможувајќи ви да ја проширите вашата мрежа до локациите каде што нема електрични линии или места. Po E IEEE 802.3at/af compliant Powered Devices (PD)• IEEE 802.3x flow control for Full Duplex mode and backpressure for Half Duplex mode• 1.8 Gbps switching fabric capacity/backplane bandwidth• Supports 2 K MAC address table, MAC address auto-learning, и авто-стареење • Зелена етернет технологија за ефективно заштеда на електрична енергија • ЛЕР индикатори за едноставна дијагностика и управување • Приклучок и игра, не е потребна конфигурација • Челик случај со надворешно напојување.

Избор на клиент

HP Procurve Controller за пристап до мрежа 800 - Категорија на безбедносни апарати: Безбедносни уреди Новак
HP Procurve Controller за пристап до мрежа 800 - Категорија на безбедносни апарати: Безбедносни уреди

Hewlett Packard Procurve Network Access Ctrl 800 HP Lifetime гаранција Hewlett Packard Procurve Network Access Ctrl 800 HP Lifetime гаранција Контролер за при

DEN 2.67
Tuore Gigabit Ethernet Switch, Ethernet Брз прекинувач Loseless 8 порти 10 100 1000m за семејство Новак
Tuore Gigabit Ethernet Switch, Ethernet Брз прекинувач Loseless 8 порти 10 100 1000m за семејство

Целосен половина дуплекс : Овој оптички прекинувач на Етернет поддржува без загуби и ефикасно пренесув�

DEN 1366.40
LOOCAM 5 PORT GIGABIT POE SWITCH - 4 порта POE+ @ 65W и 1 порта за нагоре плус 1080p веб -камера со микрофон Новак
LOOCAM 5 PORT GIGABIT POE SWITCH - 4 порта POE+ @ 65W и 1 порта за нагоре плус 1080p веб -камера со микрофон

HD 1080p веб камера со покривка за приватност : веб камерата LOOACM 1080 P ги доловува вашите клипови во вистински

DEN 639.84
Cisco Catalyst 3850-12S -S - Switch - L3 - Управувано - 12 x Gigabit SFP - работна површина, тип на производ што може да се Новак
Cisco Catalyst 3850-12S -S - Switch - L3 - Управувано - 12 x Gigabit SFP - работна површина, тип на производ што може да се

Вмрежување LAN Hubs & Switches Cisco Catalyst 385012 S S Switch L3 Управувано 12 x Gigabit SFP работна површина, Cisco Cisco Catalyst 385012 S S Swit

DEN 287.84
ОЕМ Ц&засилувач;К 7203J3ZQE2, Вклучете Го Рокерот Исклучување НА Dpdt Лемење Lug Рокер 5А 250VAC 28vdc Медицински Рефус Новак
ОЕМ Ц&засилувач;К 7203J3ZQE2, Вклучете Го Рокерот Исклучување НА Dpdt Лемење Lug Рокер 5А 250VAC 28vdc Медицински Рефус

ЕУ Ro HS : НЕ Е Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активен Воен Стандард : MilDTL38999 Воен Стандард Серија : С�

DEN 446.88
Катализатор 9300 8 x 10ge мрежен модул, с Новак
Катализатор 9300 8 x 10ge мрежен модул, с

Бренд : Циско Број на дел : C9300NM8 X Тип на производ : Модул за проширување Преклопниците на сериите Cisco Catalyst

DEN 1.00
Secupoe Rainproof 4-Port Fast Ethernet POE Switch Поддршка 10/100m со 2-порта FE мрежа нагоре 802.3AF/при вградено напојување Новак
HP Procurve Switch 4202 VL-48G 48 фиксни 10/100/1000 пристаништа 3U шасија со влечење Optio Новак
HP Procurve Switch 4202 VL-48G 48 фиксни 10/100/1000 пристаништа 3U шасија со влечење Optio

Димензија на пакетот на артикалот : 22.75196848073 L x 19.75196848379 W x 10.25196849348 H инчи Тежина на пакет на артикли 33,0 фун

DEN 3199.20
HP NJ5000 5G POE+ WallJack JH237A Новак
HP NJ5000 5G POE+ WallJack JH237A

HP NJ5000 5 G POE+ Wall Jack 5 порти Управувачки 10 / 1 100 / 1000 Base Tx 5 x мрежа Twisted Pare Gigabit Ethernet 2 Layer поддржан Mountиден мон�

DEN 2.67
IBM Rackswitch G8264F 3 СВЕТСКИ СВЕТИ - 52 слот Новак
IBM Rackswitch G8264F 3 СВЕТСКИ СВЕТИ - 52 слот

IBM BNT Rack Switch G8264 поддржува и 10 GB и 40 GB Ethernet, и се предлага за клиенти денес кои користат 10 GB со планови да вкл

DEN 287.84
Cisco Systems, Inc - Cisco Catalyst 3650-48F Ethernet Switch - 48 порти - Управувачки - 48 x POE+ - СТАКТ Порт - 4 x Слотови Новак
Cisco Systems, Inc - Cisco Catalyst 3650-48F Ethernet Switch - 48 порти - Управувачки - 48 x POE+ - СТАКТ Порт - 4 x Слотови

Cisco Catalyst 365048 F Ethernet Switch 48 порти Управувачки 48 x POE+ порта за оџаци 4 x слотови за експанзија 10 / 100 / 1000 Base T R

DEN 3984.00
H3C LS-S5130-30F-HI Ethernet Switch 24-Port Сите оптички порта Гигабит 40 Gigabit 10g 10 Gigabit Switch Новак
H3C LS-S5130-30F-HI Ethernet Switch 24-Port Сите оптички порта Гигабит 40 Gigabit 10g 10 Gigabit Switch

Место на потекло : Гуангдонг, Кина Име на бренд : H3 C Број на модел : LS513030 FHI Функција : LACP, POE, Qo S, SNMP, Stackable, VLAN

DEN 2.67
ФИЛШУ 30а 125ВАК Прекинувач За Внатрешен Кабел Црно Копче За Вклучување/Исклучување Рокер Со Црвено Индикаторско Светло Новак Попуст
Плоштад Д и - ЛИНИЈА ФА36030 30а Прекинувач Црна 600В Тип Фа-36030 Квадратни 30 Засилувач Новак
Плоштад Д и - ЛИНИЈА ФА36030 30а Прекинувач Црна 600В Тип Фа-36030 Квадратни 30 Засилувач

30 Засилувач 480 / 600 ВАКЦИНА ЕМ0558 30 Засилувач 480 / 600 ВАКЦИНА ЕМ0558 Плоштад ДиЛинија Мачка Бр Fa36030 Калапи Случ�

DEN 11199.84
Cisco Catalyst WS-C2960X-24TD-L 2960 x 24 Gige LAN 2 10G SFP+ мрежен прекинувач Новак
Cisco Catalyst WS-C2960X-24TD-L 2960 x 24 Gige LAN 2 10G SFP+ мрежен прекинувач

Бренд : Циско Пристаништа : 24 x 10 / 100 / 1000 + 2 x 10g SFP + Тип на куќиште : Решетка 1 U Интерфејс за управување со мр�

DEN 3984.00
Nortel 4526GTX -PWR Gigabit Ethernet Routing Switch - 4 x SFP, 2 x xfp - 24 x 10/100/1000base -t, 2 x Новак
Nortel 4526GTX -PWR Gigabit Ethernet Routing Switch - 4 x SFP, 2 x xfp - 24 x 10/100/1000base -t, 2 x

Nortel AL4500 A16E6 4526 GTXPWR Gigabit Ethernet Routing Switch Прекинувачот за рутирање на Nortel Ethernet (ERS) 4526 GTXPWR е Gigabit Ethernet Stackable, скал�

DEN 1.33
JFG Racing Sur Ron Firl Blight Switch, Surron Blight Bigh Bigh и ниски греди Убијте го прекинувачот за Surron/Sur Ron X/Sur Новак
JFG Racing Sur Ron Firl Blight Switch, Surron Blight Bigh Bigh и ниски греди Убијте го прекинувачот за Surron/Sur Ron X/Sur

Switch Switch Switch Fit For for Suron / Sur ron x / sur ron S ➤ Лесно за инсталирање Sur Ron Firl Blight Switch Switch може да се инсталира дире

DEN 1.67
5 парчиња Мини 3 Пински Круг Црна SPDT Вклучување-Исклучување Рокер Прекинувач Snap-in Новак
5 парчиња Мини 3 Пински Круг Црна SPDT Вклучување-Исклучување Рокер Прекинувач Snap-in

Реланд Сунг Спецификација Рејтинг : 6А 250В;10а 125в монтажа дупка дијаметар : 2022мм Столбови : СПДТ (Еден Пол Д

DEN 35.68
Конектори 10/100/1000MBPS 5 Порт Гигабит мрежен прекинувач Gigabit Ethernet Network Metwork RJ45 LAN Hub Ethernet US/EU PLU Новак
Конектори 10/100/1000MBPS 5 Порт Гигабит мрежен прекинувач Gigabit Ethernet Network Metwork RJ45 LAN Hub Ethernet US/EU PLU

Описи : Чипсет : Media Tek / MTK7530 PORT Број : 5 порти 10 / 100 / 1000 M Auto MDIMDIX RJ45стандард : IEEE 802.3, IEEE 802.3 U IEEE 802.3 X IEEE 802.3 Ab Network

DEN 1.00
Комплет за монтирање на решетката компатибилен со Cisco Network Switch CGS 2520 / RM-RGD-19in Новак
Комплет за монтирање на решетката компатибилен со Cisco Network Switch CGS 2520 / RM-RGD-19in

Број на дел : RMRGD19in Алтернативен број на дел : 7002429302 Произведено од : Routers Wholesale Гаранција за замена на живо

DEN 783.68
Cloudboard Cloud Cloud голем со 1yr стандардна поддршка WGCLG001 Новак
Cloudboard Cloud Cloud голем со 1yr стандардна поддршка WGCLG001

Име на софтвер : Голем облак од огнено оружје Поддршка за пакет : 1 година стандардна поддршка Тип на лице

DEN 0.33
4 Позиција Џојстик Прекинувач 4НО Пролет Враќање Моментална Радост Стап Замена ЗА ХКАИ-41З04 Новак
4 Позиција Џојстик Прекинувач 4НО Пролет Враќање Моментална Радост Стап Замена ЗА ХКАИ-41З04

€4 NO тип q прекинувачот за џојстик монолевер е моментален прекинувач, 4no тип, така што има 4 нормално отво�

DEN 330.40