HP Procurve Switch 4202 VL-48G 48 фиксни 10/100/1000 пристаништа 3U шасија со влечење Optio

HP Procurve Switch 4202 VL-48G 48 фиксни 10/100/1000 пристаништа 3U шасија со влечење Optio

DEN 3199.20

Новак

Достапно за нарачка

Димензија на пакетот на артикалот : 22.75196848073 L x 19.75196848379 W x 10.25196849348 H инчи. Тежина на пакет на артикли - 33,0 фунти. Количина на пакет на артикли - 1. Тип на производ - Електронски прекинувач. Димензија на пакетот на артикалот : 22.75196848073 L x 19.75196848379 W x 10.25196849348 H инчи. Тежина на пакет на артикли - 33,0 фунти. Количина на пакет на артикли - 1. Тип на производ - Електронски прекинувач. Опис на производот Hewlett Packard (J8771 A#ABA) Procurve Switch 4202 VL-48 G 48 Фиксна 10/100/1000 пристаништа 3 U шасија со Tow Optio.

Избор на клиент

IBM Rackswitch G8264F 3 СВЕТСКИ СВЕТИ - 52 слот Новак
IBM Rackswitch G8264F 3 СВЕТСКИ СВЕТИ - 52 слот

IBM BNT Rack Switch G8264 поддржува и 10 GB и 40 GB Ethernet, и се предлага за клиенти денес кои користат 10 GB со планови да вкл

DEN 287.84
MokerLink 10 Port Industrial DIN Rail Switch, 8 порти 100Mbps, 1 Gigabit Ethernet и 1 SFP Uplink, Din-Rail & Wallид Новак Попуст
MokerLink 10 Port Industrial DIN Rail Switch, 8 порти 100Mbps, 1 Gigabit Ethernet и 1 SFP Uplink, Din-Rail & Wallид

Овој мрежен прекинувач вклучува 8 порти 10 / 100 Mbps, 1 Gigabit Ethernet Uplink 10 / 1 100 / 1000 Mbps, 1 Gigabit SFP порта може да корист�

DEN 908.48
Индустриски Прекинувачи 20 парчиња Msk-22D27 SMD Прекинувач за Странично Лизгање 6pin Microswitch 1p2t Прекинувачи За Лизгање Новак
HP NJ5000 5G POE+ WallJack JH237A Новак
HP NJ5000 5G POE+ WallJack JH237A

HP NJ5000 5 G POE+ Wall Jack 5 порти Управувачки 10 / 1 100 / 1000 Base Tx 5 x мрежа Twisted Pare Gigabit Ethernet 2 Layer поддржан Mountиден мон�

DEN 2.67
Adtran Netvanta 1238p - Switch - 48 пристаништа - управувано - рак -монтажа - црна/сина боја Новак
Adtran Netvanta 1238p - Switch - 48 пристаништа - управувано - рак -монтажа - црна/сина боја

Ниска цена, целосно управувана, 48порт слој 2 Етернет прекинувач Интегрална моќност од 48 порт преку Етерн

DEN 1328.00
WatchGuard FireboxV медиум 3y Вкупно обновување/надградба на безбедносниот пакет WGVME353 Новак
WatchGuard FireboxV медиум 3y Вкупно обновување/надградба на безбедносниот пакет WGVME353

Име на софтвер : Вкупен безбедносен пакет за Firebox V медиум Поддршка за пакет : 3 година 24x7 Поддршка за злат�

DEN 379.20
MA-CBL-40G-50CM CISCO Meraki Редење кабел Должина: 50см Новак
MA-CBL-40G-50CM CISCO Meraki Редење кабел Должина: 50см

Должина на кабелот : 50 см (1,6 стапки) Стапка на податоци : 40 гигабит Тип на склопување : QSFP+ пасивно склопув�

DEN 1919.84
4 Позиција Џојстик Прекинувач 4НО Пролет Враќање Моментална Радост Стап Замена ЗА ХКАИ-41З04 Новак
4 Позиција Џојстик Прекинувач 4НО Пролет Враќање Моментална Радост Стап Замена ЗА ХКАИ-41З04

€4 NO тип q прекинувачот за џојстик монолевер е моментален прекинувач, 4no тип, така што има 4 нормално отво�

DEN 330.40
Зиксел Небула Прекинувач за облак со 8 порт гигабит + 2 двојна личност [NSW100-10] Новак
Зиксел Небула Прекинувач за облак со 8 порт гигабит + 2 двојна личност [NSW100-10]

Прекинувач за поддршка на облак на Zyxel Nebula 8порта гигабит со 2x двојна личност Гигабит RJ45 / SFPпорта за влак�

DEN 4644.16
ИРФКР Мотор Заштитник Гв2 Серија ГВ2МЕ08 ГВ2-МЕ08 2.5-4А Новак
ИРФКР Мотор Заштитник Гв2 Серија ГВ2МЕ08 ГВ2-МЕ08 2.5-4А

Прекинувачите може да се користат за дистрибуција на електрична енергија, ретко палење асинхрони мотор

DEN 606.08
Cisco 16 -Port 1/10Ge Ethernet/FCOE модул - Модул за експанзија - 10MB LAN, 10 GIGE, FCOE - 16 порти - за Nexus 5548, 5548P, Новак
Cisco 16 -Port 1/10Ge Ethernet/FCOE модул - Модул за експанзија - 10MB LAN, 10 GIGE, FCOE - 16 порти - за Nexus 5548, 5548P,

Вмрежување Модули за прекинувачи Cisco 16 Port 1 / 10ge Ethernet / FCOE модул Модул за експанзија 10 MB LAN, 10 GIGE, FCOE 16 прист

DEN 959.84
Замена на адаптерот LkPower 48V AC/DC за TrendNet TPE-S44 TPES44 TPE-S50 TPES50 TPE-E110 TPE-E100 TPEE110 TPEE100 Gigabit POE Новак
Замена на адаптерот LkPower 48V AC/DC за TrendNet TPE-S44 TPES44 TPE-S50 TPES50 TPE-E110 TPE-E100 TPEE110 TPEE100 Gigabit POE

Сосема нов, високо квалитетен адаптер за полнач за напојување на wallидови за наизменична струја Влез : AC 1

DEN 264.64
2,5Gbps прекинувач | 5 порта 100MB/1G/2.5 GB Не управуван мрежен прекинувач | 5 x 2,5GBase-T порти | 25 Gbps Капацитет за префрлување Новак
Cisco Catalyst 3850-12S -S - Switch - L3 - Управувано - 12 x Gigabit SFP - работна површина, тип на производ што може да се Новак
Cisco Catalyst 3850-12S -S - Switch - L3 - Управувано - 12 x Gigabit SFP - работна површина, тип на производ што може да се

Вмрежување LAN Hubs & Switches Cisco Catalyst 385012 S S Switch L3 Управувано 12 x Gigabit SFP работна површина, Cisco Cisco Catalyst 385012 S S Swit

DEN 287.84