Мтс-102/3 Пински 2 Позиција/Прекинувач За Сина Јамка, Копче За Рокер 2 Позиција Единечен Прекинувач За Вклучување 3 Нозе Професионален Дизајн

Мтс-102/3 Пински 2 Позиција/Прекинувач За Сина Јамка, Копче За Рокер 2 Позиција Единечен Прекинувач За Вклучување 3 Нозе Професионален

DEN 22.40

Новак

Достапно за нарачка

1. Количина : 1. 5. Тип На Производ : Прекинувач За Вклучување. 4. Тип : Вклучи. 2. Боја : Сина. 3. Висина : мтс-102 / 3фт 2 датотеки / сина. Опис : Издржлив, фалсификуван со висококвалитетни суровини, 100% сосема нов и квалитетен.

Избор на клиент

1PCS нов ZL3-P1400S08P09 ZL3P1400S08P09 Новак
1PCS нов ZL3-P1400S08P09 ZL3P1400S08P09

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 1398.72
MA-CBL-40G-50CM CISCO Meraki Редење кабел Должина: 50см Новак
MA-CBL-40G-50CM CISCO Meraki Редење кабел Должина: 50см

Должина на кабелот : 50 см (1,6 стапки) Стапка на податоци : 40 гигабит Тип на склопување : QSFP+ пасивно склопув�

DEN 1919.84
MokerLink 10 Port Industrial DIN Rail Switch, 8 порти 100Mbps, 1 Gigabit Ethernet и 1 SFP Uplink, Din-Rail & Wallид Новак Попуст
MokerLink 10 Port Industrial DIN Rail Switch, 8 порти 100Mbps, 1 Gigabit Ethernet и 1 SFP Uplink, Din-Rail & Wallид

Овој мрежен прекинувач вклучува 8 порти 10 / 100 Mbps, 1 Gigabit Ethernet Uplink 10 / 1 100 / 1000 Mbps, 1 Gigabit SFP порта може да корист�

DEN 908.48
Транзициски мрежи-SISPM1040-3166-L3-NA-слој3 mgd зацврстен POE+ SW16 10/1 100/1000BT POE+ SFP2 1G/10G SFP+ Новак
Транзициски мрежи-SISPM1040-3166-L3-NA-слој3 mgd зацврстен POE+ SW16 10/1 100/1000BT POE+ SFP2 1G/10G SFP+

Layer3 MGD зацврстен POE+ SW16 10 / 1 100 / 1000 BT POE+ SFP2 1 G / 10 G SFP+ Layer3 MGD зацврстен POE+ SW16 10 / 1 100 / 1000 BT POE+ SFP2 1 G / 10 G SFP+ Layer3 MGD за�

DEN 776.00
5 парчиња Мини 3 Пински Круг Црна SPDT Вклучување-Исклучување Рокер Прекинувач Snap-in Новак
5 парчиња Мини 3 Пински Круг Црна SPDT Вклучување-Исклучување Рокер Прекинувач Snap-in

Реланд Сунг Спецификација Рејтинг : 6А 250В;10а 125в монтажа дупка дијаметар : 2022мм Столбови : СПДТ (Еден Пол Д

DEN 35.68
H3C LS-S5130-30F-HI Ethernet Switch 24-Port Сите оптички порта Гигабит 40 Gigabit 10g 10 Gigabit Switch Новак
H3C LS-S5130-30F-HI Ethernet Switch 24-Port Сите оптички порта Гигабит 40 Gigabit 10g 10 Gigabit Switch

Место на потекло : Гуангдонг, Кина Име на бренд : H3 C Број на модел : LS513030 FHI Функција : LACP, POE, Qo S, SNMP, Stackable, VLAN

DEN 2.67
HP Procurve Switch 4202 VL-48G 48 фиксни 10/100/1000 пристаништа 3U шасија со влечење Optio Новак
HP Procurve Switch 4202 VL-48G 48 фиксни 10/100/1000 пристаништа 3U шасија со влечење Optio

Димензија на пакетот на артикалот : 22.75196848073 L x 19.75196848379 W x 10.25196849348 H инчи Тежина на пакет на артикли 33,0 фун

DEN 3199.20
Зиксел Небула Прекинувач за облак со 8 порт гигабит + 2 двојна личност [NSW100-10] Новак
Зиксел Небула Прекинувач за облак со 8 порт гигабит + 2 двојна личност [NSW100-10]

Прекинувач за поддршка на облак на Zyxel Nebula 8порта гигабит со 2x двојна личност Гигабит RJ45 / SFPпорта за влак�

DEN 4644.16
HP NJ5000 5G POE+ WallJack JH237A Новак
HP NJ5000 5G POE+ WallJack JH237A

HP NJ5000 5 G POE+ Wall Jack 5 порти Управувачки 10 / 1 100 / 1000 Base Tx 5 x мрежа Twisted Pare Gigabit Ethernet 2 Layer поддржан Mountиден мон�

DEN 2.67
ФИЛШУ 30а 125ВАК Прекинувач За Внатрешен Кабел Црно Копче За Вклучување/Исклучување Рокер Со Црвено Индикаторско Светло Новак Попуст
X-DREE 15A 250VAC 20A 125VAC 4Pin DPST Вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Во Boat Rocker Switch 2Pcs(15A 220V AC ЗА ОАЕ 20A 125-VAC 4 PIN Новак
X-DREE 15A 250VAC 20A 125VAC 4Pin DPST Вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Во Boat Rocker Switch 2Pcs(15A 220V AC ЗА ОАЕ 20A 125-VAC 4 PIN

Име на производот : Рокер Прекинувач;Модел : KCD4;Полјаците : DPST Терминали : 4 Пински;Позиција : ВклучувањеИс

DEN 2.67
Lightem 5 пристаништа 10/1 100/1000m Индустриски прекинувач со 4x RJ45 и 1x SFP порти Новак
Lightem 5 пристаништа 10/1 100/1000m Индустриски прекинувач со 4x RJ45 и 1x SFP порти

4x 1 G RJ45 + 1x 1 G SFP DIN Rail Mount, IP40, DC1224 V Сурово индустриско опкружување (40 ~+80degreec), одлична елиминација на топлина

DEN 0.67
Trendnet TPE-BG102G, 10-порта Gigabit 240W POE ++ прекинувач со 4 x 95w POE ++ пристаништа, 4 x 30W POE+ пристаништа, 2 слотови Новак
Trendnet TPE-BG102G, 10-порта Gigabit 240W POE ++ прекинувач со 4 x 95w POE ++ пристаништа, 4 x 30W POE+ пристаништа, 2 слотови

4 x Gigabit Po E ++ пристаништа (до 95 W); 4 x Gigabit POE+ пристаништа (до 30 W) 2 x Gigabit SFP слотови; Буџет за напојување 240 W POE...

DEN 2.00
Уметнички Плочи - Шериф Значки Префрли Плоча-Двоен Рокер Новак
Уметнички Плочи - Шериф Значки Префрли Плоча-Двоен Рокер

Шериф Значки (Црна) Ѕид Плоча Двојна Банда РокерГолемина : 4,5 х 4,57 Дизајнот е директно отпечатен на метал�

DEN 228.64
Cisco Systems, Inc - Cisco Catalyst 3650-48F Ethernet Switch - 48 порти - Управувачки - 48 x POE+ - СТАКТ Порт - 4 x Слотови Новак
Cisco Systems, Inc - Cisco Catalyst 3650-48F Ethernet Switch - 48 порти - Управувачки - 48 x POE+ - СТАКТ Порт - 4 x Слотови

Cisco Catalyst 365048 F Ethernet Switch 48 порти Управувачки 48 x POE+ порта за оџаци 4 x слотови за експанзија 10 / 100 / 1000 Base T R

DEN 3984.00