Cisco C3850-NM-4-10G Catalyst 3850 4 x 10ge мрежен модул

Cisco C3850-NM-4-10G Catalyst 3850 4 x 10ge мрежен модул

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Тежина на пакетот на артикалот - 1,0 фунти. Количина на пакет на артикли - 1. Тип на производ - Електронски прекинувач. Модел-C3850-NM-4-10 G. Тежина на пакетот на артикалот - 1,0 фунти. Количина на пакет на артикли - 1. Тип на производ - Електронски прекинувач. Модел-C3850-NM-4-10 G. Овој пред-сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изгледа како ново. Како производот станува дел од обновениот, вашата дестинација за пред-сопственост, реновирани производи : клиент купува нов производ и го враќа или го тргува за понов или различен модел. Тој производ е прегледан и тестиран за да работи и да изгледа како нов од -квалифицирани добавувачи. Потоа, производот се продава како обновен производ на. Ако не се задоволни од набавката, обновените производи имаат право на замена или поврат според обновената гаранција.

Избор на клиент

Замена на адаптерот LkPower 48V AC/DC за TrendNet TPE-S44 TPES44 TPE-S50 TPES50 TPE-E110 TPE-E100 TPEE110 TPEE100 Gigabit POE Новак
Замена на адаптерот LkPower 48V AC/DC за TrendNet TPE-S44 TPES44 TPE-S50 TPES50 TPE-E110 TPE-E100 TPEE110 TPEE100 Gigabit POE

Сосема нов, високо квалитетен адаптер за полнач за напојување на wallидови за наизменична струја Влез : AC 1

DEN 264.64
Нов ЛОН0167 АЦ 250В/10А 125В/15А ДПДТ 3 Позиција ВКЛУЧЕНО / ИСКЛУЧЕНО/ВКЛУЧЕНО 6 Пина Прекинувач за Вклучување (АЦ 220В / 10А Новак
X-DREE AC 250V/15A/16A 125V/20a 6 Pin DPDT ВКЛУЧЕН/ИСКЛУЧЕН / ВКЛУЧЕН Прекинувач За Рокери на Брод 4pcs(AC 220V / 15A / 16A Новак
X-DREE AC 250V/15A/16A 125V/20a 6 Pin DPDT ВКЛУЧЕН/ИСКЛУЧЕН / ВКЛУЧЕН Прекинувач За Рокери на Брод 4pcs(AC 220V / 15A / 16A

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал; Нето Тежина : 50g; Содржина На Пакетот : 4pcs x Рокер

DEN 777.60
MA-CBL-40G-50CM CISCO Meraki Редење кабел Должина: 50см Новак
MA-CBL-40G-50CM CISCO Meraki Редење кабел Должина: 50см

Должина на кабелот : 50 см (1,6 стапки) Стапка на податоци : 40 гигабит Тип на склопување : QSFP+ пасивно склопув�

DEN 1919.84
WatchGuard FireboxV медиум 3y Вкупно обновување/надградба на безбедносниот пакет WGVME353 Новак
WatchGuard FireboxV медиум 3y Вкупно обновување/надградба на безбедносниот пакет WGVME353

Име на софтвер : Вкупен безбедносен пакет за Firebox V медиум Поддршка за пакет : 3 година 24x7 Поддршка за злат�

DEN 379.20
ФИЛШУ 30а 125ВАК Прекинувач За Внатрешен Кабел Црно Копче За Вклучување/Исклучување Рокер Со Црвено Индикаторско Светло Новак Попуст
H3C LS-S5130-30F-HI Ethernet Switch 24-Port Сите оптички порта Гигабит 40 Gigabit 10g 10 Gigabit Switch Новак
H3C LS-S5130-30F-HI Ethernet Switch 24-Port Сите оптички порта Гигабит 40 Gigabit 10g 10 Gigabit Switch

Место на потекло : Гуангдонг, Кина Име на бренд : H3 C Број на модел : LS513030 FHI Функција : LACP, POE, Qo S, SNMP, Stackable, VLAN

DEN 2.67
Веб Smart 8-порта Gigabit POE Switch, 2 1000Base-T/SFP комбо порти, зелено Д-Линк Новак
Веб Smart 8-порта Gigabit POE Switch, 2 1000Base-T/SFP комбо порти, зелено Д-Линк

Веб Smart 8порта Gigabit POE прекинувач со 2 1000 BaseT / SFP комбо порти Дизајн без вентилатор : Обезбедува континуиран

DEN 1.67
Mikrotik CSS610-8G-2S+во Новак
Mikrotik CSS610-8G-2S+во

Mikrotik Routerboard CSS6108 G2 S+во Cloud Smart Switch 6108 G2 S+во со 8 x 1g Ethernet Por Mikrotik Routerboard CSS6108 G2 S+во Cloud Smart Switch 6108 G2 S+во со 8 x 1g Etherne

DEN 0.67
Cisco 16 -Port 1/10Ge Ethernet/FCOE модул - Модул за експанзија - 10MB LAN, 10 GIGE, FCOE - 16 порти - за Nexus 5548, 5548P, Новак
Cisco 16 -Port 1/10Ge Ethernet/FCOE модул - Модул за експанзија - 10MB LAN, 10 GIGE, FCOE - 16 порти - за Nexus 5548, 5548P,

Вмрежување Модули за прекинувачи Cisco 16 Port 1 / 10ge Ethernet / FCOE модул Модул за експанзија 10 MB LAN, 10 GIGE, FCOE 16 прист

DEN 959.84