Преносни климатизери AC - 4000mAh USB батерија за климатик преносен со далечински управувач, личен климатик за полнење против личен климатик за кампување, дома, затворен,

Преносни климатизери AC - 4000mAh USB батерија за климатик преносен со далечински управувач, личен климатик за полнење против

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

【2022 Ажурирање на преносни климатизери】 Шалек Преносен AC е опремен со мотор со високи перформанси, само треба да додадете мраз на резервоарот Watter што е во состојба да ја намали температурата до 55. Компактниот дизајн е совршен за персонал, клупи, канцеларии или гаражи, како и за РВ, кабини, шатори на отворено, забава за задната врата, кампување. 【4000m Ah Батерија и 7 ч Долготрајни преносни AC】 Shaalek преносни климатизери со батерија од 4000m Ah и можат да траат до 2-7 часови.Ната : Овој преносен климатик само ја лади областа околу вас. 【Преносен климатик со далечински управувач】 Shaalek Portable AC Со далечински управувач, можете да го прилагодите вентилаторот едноставно додека се опуштате на каучот или креветот. 【450мл резервоар за вода и 7 LED светла & 3 Брзина и 2 тајмер】 Шалек мини климатик поддржува 450м резервоар за вода. Кога резервоарот за вода ќе истече на вода, ќе има помош за недостиг на вода на горното копче за да го потсети корисникот. 【Замена на гаранција од 1 година】】 Getе добиете нов вентилатор за ладење на Шалек, и ние нудиме 1 година гаранција и 100% услуга за задоволство, безусловно враќање или резба со какви било проблеми со квалитетот, 24 часа брз одговор. 【2022 Ажурирање на преносни климатизери】 Шалек Преносен AC е опремен со мотор со високи перформанси, само треба да додадете мраз на резервоарот Watter што е во состојба да ја намали температурата до 55. Компактниот дизајн е совршен за персонал, клупи, канцеларии или гаражи, како и за РВ, кабини, шатори на отворено, забава за задната врата, кампување. 【4000m Ah Батерија и 7 ч Долготрајни преносни AC】 Shaalek преносни климатизери со батерија од 4000m Ah и можат да траат до 2-7 часови.Ната : Овој преносен климатик само ја лади областа околу вас. 【Преносен климатик со далечински управувач】 Shaalek Portable AC Со далечински управувач, можете да го прилагодите вентилаторот едноставно додека се опуштате на каучот или креветот. 【450мл резервоар за вода и 7 LED светла & 3 Брзина и 2 тајмер】 Шалек мини климатик поддржува 450м резервоар за вода. Кога резервоарот за вода ќе истече на вода, ќе има помош за недостиг на вода на горното копче за да го потсети корисникот. 【Замена на гаранција од 1 година】】 Getе добиете нов вентилатор за ладење на Шалек, и ние нудиме 1 година гаранција и 100% услуга за задоволство, безусловно враќање или резба со какви било проблеми со квалитетот, 24 часа брз одговор. Топли совети : 1. Овој вентилатор нема да биде ладен како клима уредот и не може да ја направи просторијата да се излади, но е многу поладна од вентилаторот и нема да ја направи вашата кожа сува. Ве молиме, чувајте го покрај вас. 2. Кога водата во внатрешноста на радијаторот е помала од линијата на нивото на водата, функцијата за спреј автоматски ќе се исклучи. 3. Нормално е дека има малку пад на вода на површината на машината при работа. 4. Личен ладилник за воздух може да работи правилно со адаптери над 5 V/2 A (комплетот вклучува адаптери).

Избор на клиент

Преносен климатик USB личен мини климатик со 3-брзински со LED светло за домашна канцеларија спална соба бела DE9 Новак
Qyteckt Air Laterioner Air Coluer Fan Fan Mini Desktop климатик со ноќно светло мини за ладење на вода овлажнувач Новак
Qyteckt Air Laterioner Air Coluer Fan Fan Mini Desktop климатик со ноќно светло мини за ладење на вода овлажнувач

Овој вентилатор за климатизација е погоден за спални соби за ладен воздух и може да работи ефикасно на н

DEN 5639.52